Jump to content
Dogomania

Kraków - roczny, mały, grzeczny... Rude cudo!!! - OTOCZONY MIŁOŚCIĄ MA WSPANIAŁY DOM!


Jagienka

Recommended Posts

  • 7 months later...

Jaki stateczny Pan Rudek!!! :) Pozdrawiamy :)

lata lecą, a po dzieciach (śliczny!!) widać najbardziej, a po nas - nic, a nic!   :) ;)

 

Hej jotpeg! :) Niestety, po mnie widać upływ czasu dramatycznie, szczególnie od czasu pojawienia się dwóch ślicznych... ;) Ale, co tam!

A gdybyś widziała jak Pan Stateczny  spogląda na mnie czasem jak dzieciaki szaleją... Wypisane  na pyszczku pytanie ' a oni dłuuugo tak jeszcze będą?' albo raczej 'kiedy wyjeżdżacie?' ;)  No i pochrapuje w ciągu dnia coraz więcej.

Chociaż jak wychodzimy na spacer, startuje jak rakieta, zaczepia nadal do zabawy i jest radosnym stworzeniem. Z drugiej strony, powłóczy lekko łapami i ogonem jak wraca z dłuższego spaceru, strategicznie nie zauważa saren albo innych zajęcy żeby nie trzebabyło ich gonić po polach itd.

Tak czy inaczej świetnie mu się żyje z Babcią i Dziadkiem. Nadają na tych samych falach i w podobnym tempie. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stateczna już babcia Astusia też pozdrawia rudzielca Rudka i Rodzinkę. W zasadzie to obie historie zaczęły się w 2006 roku i zakończyły szczęśliwie :)

 

Jejku, Astusia i jej Pani! :) Doskonale pamietam historię Asty. Dziewczyny próbowały mi ją wżenić (to znaczy Rudkowi), a ja z kolei próbowałam ją sprzedać jakiemuś panu, który koniecznie chciał mojego Rudka na własność (uparł się wtedy, że albo Rudek albo żaden... co jak wiemy Aście na dobre wyszło, gdyż na Julicę trafiła...)

Pozdrawiamy! :)

 

PS

Jakoś mi się na tym dogo przyjemnie zrobiło... ;) Opowiem Rudkowi niebawem...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W międzyczasie zapomniałam hasło do mojego nicka Morgan i musiałam zmienić - stąd inny nick. Ale jestem :) Może mniej się udzielam bo czasu ciągle brakuje. Cieszę się, że pamiętasz. W mojej stopce jest link do wątki Astusi - możesz podejrzeć jak babcia się dziarsko trzyma :) Pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...