Jump to content
Dogomania

Futerka duże i małe


junoo

Recommended Posts

Dziękujemy za komplementy :)
Ze śniegu się ogromnie cieszymy, bo w końcu spacery nie kończy się kąpielą ;)
[B]dOgLoV, [/B]kiedyś spróbowałam mu zapuścić, ale niestety walki z kołtunami i masą piachu mnie przerosły.
Tak jest wygodniej i mnie i Aronowi, bo w długie futro śnieg się przyklejał wielkimi kulami i pies ledwo się ruszał.
W dodatku w upały po krótkim spacerze pies wracał jakby maraton przebiegł. Bez futra czuje się lżejszy i dużo weselszy :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy, dziękujęmy za odwiedzinki i komplementy.
Zdjęć chwilowo nie będzie... W piątek idąc do szkoły chyba zaczepiła mi się rękawiczka o drzwi (żelazne, ciężkie) wejściowe do szkoły i ścisnęły mi IV palca prawej ręki. Wylądowałam w szpitalu i okazało się, że kość pęknięta...
Paznokieć czarny, palec spuchnięty i promieniuje po sam łokieć :(
Pisać nie mogę, smycz trzymam w lewej ręce, a prawą moge jedynie stukać w klawiaturę :(
Dobrze, że mam ferie, bo bym chyba laptopa do szkoły nosić musiała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justyska2']Witamy, dziękujęmy za odwiedzinki i komplementy.
Zdjęć chwilowo nie będzie... W piątek idąc do szkoły chyba zaczepiła mi się rękawiczka o drzwi (żelazne, ciężkie) wejściowe do szkoły i ścisnęły mi IV palca prawej ręki. Wylądowałam w szpitalu i okazało się, że kość pęknięta...
Paznokieć czarny, palec spuchnięty i promieniuje po sam łokieć :(
Pisać nie mogę, smycz trzymam w lewej ręce, a prawą moge jedynie stukać w klawiaturę :(
Dobrze, że mam ferie, bo bym chyba laptopa do szkoły nosić musiała.[/QUOTE]

ojej :( niech się szybko goi.

Link to comment
Share on other sites

nie martw się po ok 3-4 tyg się zagoi <przytul> ja pamiętam jak mama niechcący trzasnęła drzwiami od samochodu i roztrzaskała mi 3 palce (2, 3 i 4 palec) u prawej ręki, nie pamiętam kiedy to było, ale chyba w któreś wakacje :evil_lol:

ja miałam już tyle wypadków, że masakra, jakbym książkę napisała to normalnie bestseller by to był :evil_lol:
moze chcesz o nich poczytać? xD

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u chirurga na kontroli, chciał mi wiercić w paznokciu i wylać krwiaka :|
Zaprotestowałam... zastraszył mnie ropieniem.
Czy miał ktoś całego czarnego paznokcia, a skóra w okół paznokcia była spuchnięta, szczególnie w miejscu skąd paznokieć wyrasta?
Czy da się to przeczekać, czy rzeczywiście musze coś działać?

Link to comment
Share on other sites

ehhh jednak skończyło się na ściągnieciu paznokcia i jest o wiele lepiej, mniej boli i ładnie się goi :)
a Arona ciągle ciekawi ten opatrunek i albo go liże, albo delikatnie iska i pociąga, żeby zdjąć i się nim odpowiednio zająć ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...