Jump to content
Dogomania

ZDROWE przysmaki dla psa


Balbina.

Recommended Posts

Witam.Chciałabym się spytać na psim rynku są jakieś zdrowe, kupne przysmaki dla psów najlepiej w formie dropsów albo małych mięsnych kosteczek? Ostatnio bazujemy kabanosach dla psów, przysmakach trixie i dropsach ale jak otworzyłam ostatnio pudełko z smakołykami to mało nie padłam.Mieszanka przypraw ale tak ostrych,że jak szybko otworzyłam , tak szybko zamknęłam.cóż, paczkę do końca wykorzystamy(no może oprócz kabanosów bo one wydają mi się szczególnie przetworzone)ale potem chcę kupić coś innego.Myślałam nad macedami-maja choć trochę mniej intensywny zapach ale...może jest jeszcze coś zdrowszego???:roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

no trixie się ciężko dzieli.Mój pies za tymi śmierdzielami przepada le ich wartości odżywcze zważając na zapach są dla mnie minimalne..Macedy z kolei maja mniej intensywny zapach i skład JAK NA PRZYSMAKI jest całkiem,całkiem.No nic, teraz czekamy aż się paczuszka skończy i kupię słoiczek macedów, po staremu;)

Link to comment
Share on other sites

Franek żwacze też uwielbiał ale problem był jeden-zakopywał je pod poduszkami więc nocny smrodek był dość uciążliwy.Potem kupowałam mu penisy-to samo.Przed chwilą dostał greenisa-już leży pod poduchą...Szczęście ,ze jutro zmieniam pościel bo jak nie to bym się wściekła-poduszka jest cała ufajdana zielonym diabelstwem!;)

Link to comment
Share on other sites

pamiętam jak pierwszy raz kupiłam mu penisa i jadł,jadł aż przyszli znajomi. Patrzą i się mnie pytają co on je?Ja na to wymijająco ,że gryzaczek.Jeden z nich wziął to do ręki i się pyta-no ale co dokładnie-ucho,łapa?A ja na to - PENISA:diabloti: Jak szybko wziął tak szybko odłożył:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Świetne smakołyki, ale dość drogie choć z drugiej strony na dość długo starczące, ma w ofercie Koebers. O ile ich karma akurat w przypadku szczeniaka zupełnie się u mnie nie sprawdziła, o tyle te smakołyki są naprawdę super. [url]http://www.koebers.pl/sklep/[/url] na samym dole można je obejrzeć, a na stronie trochę więcej poczytać.

Link to comment
Share on other sites

a ja ostatnio kupiłam smaczki royala i powiem szczerze ,ze jestem mile zaskoczona.Pies je chętnie, skład ok jedynie cena-50g - 3,50 ale nam starcza na jakieś 2 tygodnie więc nie jest źle.Teraz wykańczam pudełko trixie a potem kupię macedy.:razz:Aczkolwiek zauważyłam,ze najlepszą motywacją są-moje palce usmarowane w mokrej animondzie:flaming:Musiałam sobie paznokcie przyciąć bo mi to świństwo pod nie wchodziło:angryy:A pies jaki zadowolony:loveu:

Link to comment
Share on other sites

no royal coś się ukrywa ze smaczkami-ja dostałam info na maila i poleciałam do zoologa.Naszczęście były. Głównym składnikiem w tych smaczkach jest tapioka, są też wit. c i e ale największym + jest mała kaloryczność i wysoka smakowitość(pies pożera w całości)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Balbina12']no royal coś się ukrywa ze smaczkami-ja dostałam info na maila i poleciałam do zoologa.Naszczęście były. Głównym składnikiem w tych smaczkach jest tapioka, są też wit. c i e ale największym + jest mała kaloryczność i wysoka smakowitość(pies pożera w całości)[/QUOTE]

Balbina, a w jakim zoologu udało Ci się dostać? Bo ja jakoś nigdzie nie mogę na nie trafić..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja kupowałam w Aligatorze, bo chyba chodzi o RC Educ, tak? Filip też je, choć ja jestem sceptyczna, bo nie mam zaufania do Royala.
Fajne gryzaki są w zooplusie, te ze 100% mięsa. Tzn. nigdy jeszcze nie kupowalam, ale wydają się ciekawe (smaki ze strusia, kangura, gnu, jelenia) [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_dla_psa[/url]
Tylko troche duzo trzeba tego zamówic, ale może sprobuję, albo moze może Wy-dziewczynki z Bydgoszczy chcialybyście zamówic do wspóly do ja jestem chętna. Tylko nie do 6 lutego, bo wyjeżdzam.

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o smaczki to mój pies jest wybredny, jak był mały lubiał wszystko, a teraz to jedynie takie rożne miękkie smakołyki, typu dentastix, a różnego rodzaju kabanosów nigdy nie ruszył... ale u nas w sklepie śmierdzą one woskiem to się nie dziwie... ale za to lubi bardzo takie jakby bekoniki , fajnie pachną i fajnie smakują (zawsze próbuje, muszę wiedzieć co moja psina je) :)

Link to comment
Share on other sites

A ja nadal szukam przysmakw z royala i jakoś nigdzie nie ma ....


[quote name='runo']jesli chodzi o smaczki to mój pies jest wybredny, jak był mały lubiał wszystko, a teraz to jedynie takie rożne miękkie smakołyki, typu dentastix, a różnego rodzaju kabanosów nigdy nie ruszył... ale u nas w sklepie śmierdzą one woskiem to się nie dziwie... ale za to lubi bardzo takie jakby bekoniki , fajnie pachną i fajnie smakują (zawsze próbuje, muszę wiedzieć co moja psina je) :)[/QUOTE]

Moja też nie zje kabanosa ;)
Ja tam tylko spróbowałam kiedyś psiej czekolady :evil_lol: nie była taka zła ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Udało mi się dziś kupić przysmaki z royala. Psiak zjada z radością;)

[B]Collie[/B]- poszukaj na stronie royala na mapce gdzie można kupić ich produkty, tam na pewno już mają te przysmaki. Nam się udało kupić w weta.[/QUOTE]
O to dobra , zobaczę i zapytam u weta ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...