Jump to content
Dogomania

ZDROWE przysmaki dla psa


Balbina.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja często kupuję Macedy, ciastka Boscha lub Animondy lub suszone gryzaki, tylko że nie wszystkie się nadają na nagrody, bo niektóre wymagają sporo czasu na pogryzienie. Jako nagrody można podawać np. kawałki suszonego mięsa drobiowego, wątróbkę albo płuca (są w sporych kawałkach zazwyczaj, ale łatwo się łamią na mniejsze). Jako gryzaki podawane w domu polecam ucha, tchawice, lotki drobiowe, świńskie nogi, penisy i żwacze wołowe. Ja zamawiam zazwyczaj tu, jest naprawdę spory wybór: [url]www.gryzaki.pl[/url]
Duffel uwielbia śmierdziuchy, najdłuzej zajmują go penisy (chyba są najtwardsze):cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Nasz psiak najbardziej lubi uszy suszone i penisy. Jakiś czas temu dostaliśmy też dużą kość z ubojni - 2 tygodnie zabawy były.
Jakieś różne przysmaki kupujemy tutaj [URL]http://www.naszezoo.pl/pl/c/Przysmaki-dla-psa/68[/URL] - w miarę tanio, dobry wybór i co nam pasuje - darmowa przesyłka w mieście.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Generalnie przysmaki Britta są smaczne i uwielbiane przez psy,ale wystrczy zerknąć na skłd i już widać że to w lepsza,wyższa półka:) U nas jest bardzo podobnie,zresztą ostatnio sunia polubiła także batony drobiowe i wołowe.

 co do batonów, to my dostaliśmy od firmy Brit na wystawie w Poznaniu i Kielcach za free :)) tzn. za ocenę doskonałą :)) jak moje psiaki by powiedziały -  pychaaaaa ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

naprawdę śmieszy cię, że pies sie cieszy z jedzenia śmieci?

skład mają beznadziejny  https://www.telekarma.pl/p8426-maced.miesne.krazki.z.wolowina.500g.html?gclid=EAIaIQobChMIu6uL7pW93gIVhdCyCh0HXAYAEAAYASAAEgKfYfD_BwE

Składniki przysmaku Maced

Produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty pochodzenia roślinnego,.

 

i tutaj informacja czym są te produkty/ strona Głównego Inspektoratu weterynarii  https://www.wetgiw.gov.pl/nadzor-weterynaryjny/uboczne-produkty-pochodzenia-zwierzecego

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Dnia 30.12.2010 o 21:06, Balbina. napisał:

Witam.Chciałabym się spytać na psim rynku są jakieś zdrowe, kupne przysmaki dla psów najlepiej w formie dropsów albo małych mięsnych kosteczek? Ostatnio bazujemy kabanosach dla psów, przysmakach trixie i dropsach ale jak otworzyłam ostatnio pudełko z smakołykami to mało nie padłam.Mieszanka przypraw ale tak ostrych,że jak szybko otworzyłam , tak szybko zamknęłam.cóż, paczkę do końca wykorzystamy(no może oprócz kabanosów bo one wydają mi się szczególnie przetworzone)ale potem chcę kupić coś innego.Myślałam nad macedami-maja choć trochę mniej intensywny zapach ale...może jest jeszcze coś zdrowszego???:roll::lol:

Ja polecam ciasteczka z woolfa z kurczakiem i dynia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zapraszam serdecznie do wypełnienia krótkiej ankiety dotyczącej żywienia psów suchą karmą klasy Premium i Superpremium.

Odpowiadając na poniższe pytania, wpływają Państwo na poprawę jakości karm, które przez najbliższe lata będą trafiały na półki Państwa ulubionych sklepów, a następnie do misek Państwa psiaków.

Zachęcam również do przesyłania ankiety znajomym psiarzom:-)

Dziękuję bardzo!

 

https://docs.google.com/forms/d/1NliIWpcMJZEtZKFJpayGQxhJwUF40vYZ14sN44jqhd4/edit

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dnia 30.12.2010 o 21:06, Balbina. napisał:

Witam.Chciałabym się spytać na psim rynku są jakieś zdrowe, kupne przysmaki dla psów najlepiej w formie dropsów albo małych mięsnych kosteczek? Ostatnio bazujemy kabanosach dla psów, przysmakach trixie i dropsach ale jak otworzyłam ostatnio pudełko z smakołykami to mało nie padłam.Mieszanka przypraw ale tak ostrych,że jak szybko otworzyłam , tak szybko zamknęłam.cóż, paczkę do końca wykorzystamy(no może oprócz kabanosów bo one wydają mi się szczególnie przetworzone)ale potem chcę kupić coś innego.Myślałam nad macedami-maja choć trochę mniej intensywny zapach ale...może jest jeszcze coś zdrowszego???:roll::lol:

Hej, jeśli chodzi o na prawde dobre przysmaki to maced odpada - to jest z CHIN... w skladzie pomijane jest często ok 3% zawartości bo wg prawa nie muszą podawac konserwantów. Ja ostatnio szukając zdrowych i mięsnych przysmaków dla mojego alergika napotkałam strone www.doggistajl.pl, oferują smaczki z suszonego mięska bez konserwantów i dodatków no i mają fajna bogata oferte smakowa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Małe przysmaki faktycznie są dobre z Macedu np. sushi z królikiem i ryba ma super skład albo kosteczki naturel soft 95% mięsa. Jest też linia 100% naturalne i tam znajdują się takie smaczki jak np. suszone uszy, tchawice, żwacze, ścięgna.
Mr. Bandit Naturals to też świetna linia z 100% naturalnymi przysmakami. Jest jeszcze John Dog i Dog Way. Ja kupuję wszystkie te smaczki dla psa na stronie Unizoo. Są w zakładce 100% naturalne w przysmakach dla psa. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mój pies bardzo lubi być nagradzany, dlatego szybko idzie nauka różnych ciekawych sztuczek. Wyraźnie widzę, że ma zdolności do sztuk cyrkowych. Nagradzam go ulubionymi przez niego hotdogami dla psów, w których zawartość mięsa wynosi 100%, są nie tylko smaczną przekąską, lecz także miłą odmianą w jadłospisie każdego psa. Zaopatrujemy się w nie w sklepie internetowym MEGAN https://megan.com.pl/sklep/hot-dog-z-wolowiny-dla-psa/

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Maced ma linię 100% natura z jak sama nazwa wskazuje naturalnymi i zdrowymi dla zwierzaka przysmakami. Będą to np gryzaki takie jak suszone ucho czy żwacze ale i mniejsze smaczki np. miękkie węzełki z kaczki.  Happy Snacky to też marka z jakościowymi smaczkami i dużą zawartością mięsa. Świetne są mordoklejki, skóra z dorsza a jeśli chodzi o malutkie przysmaczki to zachwyt nad kostką mięsa albo mini sushi. Polecam zerknąc na stronę Unizoo w zakładkę naturalne przysmaki, dobry wybór czytelne składy.

https://unizoo.pl/pol_m_Dla-psa_Przysmaki_Gryzaki-1343.html?counter=0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...