Jump to content
Dogomania

Jaskier i Wiera


Gosia9712P

Recommended Posts

[quote name='Gosia9712P']No chora jestem, chora. Dobrze jest mieć laptopa, można leżeć w łóżku, a być na necie, haha :D[/QUOTE]

Zgadzaam się. ! Bo do kompa zawsze wstawać musiała.:roll:
A ten filmik boski. :lol:
''Paulinka...'' - to jest poważnie, tak ? :lol: Darinka, Gosienka, martynka, to też brzmi poważnie. :eviltong:
A ja się pochwalę, że od razu skapnełam się że nick Gosi, to właśnie rocznik itp. :razz:
Tylko, że ja myślałam, że ty masz nazwisko na ''P''. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosia9712P']

Kilka dni temu zauważyłam, że Wiera ma jakieś takie dziwne brwi i wąsy... Nie wiem czemu, może sobie przypaliła gdzieś? :roll:
trochę rozmazane, strasznie się wierciła
[URL=http://img148.imageshack.us/i/p1020437b.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7117/p1020437b.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Nie no.. długie po prostu, ale śliczne !
I przystojna Wiera jest hahah :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszkaa']Coś Ty tej kotce zrobiła?! ;P
Mooim zdaniem normalne, tylko długie :)[/QUOTE]
Ja niiiiic, ale ona uwielbia wodę, ciągle siedzi w zlewie, a obok jest kuchenka.. więc wiesz... ;)

kurczę, kara, a ja jednak nie będę ;/ Myślałam, że ta w Zabrzu to w Zabrzu, a tu się okazuje, że to w Świętochłowicach :roll:
a teraz szukam jak dojadę pksem do Konopisk (bo wystawa w Częstochowie też nie tam, tylko w Konopiskach właśnie), ale nic nie umiem znaleźć. No kalectwo internetowe, inaczej się tego nie da nazwać.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']O matko, rzut kamieniem. Ja do Opola wybieram się na wystawę 400km ;P[/QUOTE]

A ja po moje nowe psisko jadę, ok.500 no i do tego będzie trza doliczyć korki. :P Ale, to będzie miłość na kilkanaście(mam nadzieję) lat. :) Mychaa możliwością jest, że będę miałą psa w ten weekend tylko, że pani Ilona przysłałaby mi metryke. Teraz czekam na decyzję taty. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']A ja po moje nowe psisko jadę, ok.500 no i do tego będzie trza doliczyć korki. :P Ale, to będzie miłość na kilkanaście(mam nadzieję) lat. :) Mychaa możliwością jest, że będę miałą psa w ten weekend tylko, że pani Ilona przysłałaby mi metryke. Teraz czekam na decyzję taty. :)[/QUOTE]
To już widzę, jak podskakujesz z radości i tatuś pewnie Ci nie odmówi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']A ja po moje nowe psisko jadę, ok.500 no i do tego będzie trza doliczyć korki. :P Ale, to będzie miłość na kilkanaście(mam nadzieję) lat. :) Mychaa możliwością jest, że będę miałą psa w ten weekend tylko, że pani Ilona przysłałaby mi metryke. Teraz czekam na decyzję taty. :)[/QUOTE]

Oooo! Super!
Daria, do Warszawy macie bardzo dobrą drogę. Z Poznania do Strykowa autostradą szybciutko droga mija, ciężki jest tylko odcinek Stryków - Warszawa. Często do Poznania jeżdżę i droga mija mi szybko :) mi droga Poznań - Białystok zajmuje ok. 5 godzin ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...