Jump to content
Dogomania

Jaskier i Wiera


Gosia9712P

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kalyna']Widzisz Paulina, to u mnie jest gadanie, że mam 21 lat na karku i chłopa jeszcze nie mam :lol: a gdzie tam o dzieciach myśleć :D
a przecież moje koleżanki z klasy już 2 dzieci mają :)[/QUOTE]
Ale rodzić dzieci chodząc do szkoły (nawet na studia)? Wg mnie to i tak za wcześnie :eviltong:

[quote name='monika15']Hej Gosia! :)
[URL]http://img806.imageshack.us/img806/9426/p1020429x.jpg[/URL]
Jaskierowi się chyba podoba, ale kot ma niezbyt zadowoloną minę :P [/QUOTE]
[quote name='Agnieszkaa'][URL]http://img806.imageshack.us/img806/9426/p1020429x.jpg[/URL]
Wiera go chyba nie chce!:-(
A na poprzednim zdjęciu tak z nim kręci :eviltong:
Nie może się zdecydować :lol:[/QUOTE]
No wiecie! Ona go bardzo chce, tylko jeszcze o tym nie wie :lol:


[quote name='darii_iia']A mi rodzice nic nie gadają ale za to wujkowie, ciocie, dziadkowie, babcie czasami trują mi życie abym sobie chłopaka znalazła. :roll:
A bo rodzina, to zawsze się uczepi.
Paulina nie martw się moja siostra też ma 22 lata i dzieci nie ma, ale za to ma już chłopaka, którego nie chce nam przedstawić.:lol: Rodzicom, to nie przeszkadza ale się czepiają dlaczego to jeszcze nic poważnego. :)
A mojego brata, to wogóle nie wypytują o życie prywatne. Nie ma sprawiedliwości. :shake:[/QUOTE]
Mi rodzice też dają spokój, ale dziadkowie.. :shake: Widzą, że dwa lata starszy ode mnie brat ma dziewczyne, to i ja muszę mieć chłopaka :eviltong:
A Twój brat ile ma lat?

[quote name='mychaaaaa']Daria, Ty młoda jeszcze jesteś! Ja pierwszego "poważnego" (w sensie - dłużej niż tydzień :P) chłopaka miałam dopiero przed 18stką :grin:
A mój brat jest ode mnie rok młodszy i ze swoją dziewczyną jest chyba 7/8 lat![/QUOTE]
Mój brat miał pierwszą dziewczynę na poważnie w wieku 13/14 lat i byli ze sobą 7 miesięcy :cool3:


[quote name='kalyna']e tam ja nie mam co się spieszyć :) bo długie związki to raczej nie dla mnie :)
a moi rodzice przyzwyczaili się, że to temat wrażliwy i że go mają nie poruszać, ale rodzina i sąsiedzi :lol:[/QUOTE]
Nawet sąsiedzi? :crazyeye: Nieźle...

[quote name='Ppx']Współczuje Wam, niech się swoim życiem prywatnym zajmują, a nie bojcują innych. :lol:
Ja od razu z mordą, gdy ktoś chce ingerować nie swoimi sprawami. xD[/QUOTE]
Jak ja tak mówię, to słyszę, że mam nie pyskować :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia9712P']
Mi rodzice też dają spokój, ale dziadkowie.. :shake: Widzą, że dwa lata starszy ode mnie brat ma dziewczyne, to i ja muszę mieć chłopaka :eviltong:
A Twój brat ile ma lat?
[/QUOTE]

Mój skończy w tym roku 17. I dziewczyny nii ma. Nawet gdyby miał, to by mi nie powiedział ale ja mam swoje źródła. Ogólnie rodzina mnie nazywa ''szpiegiem'' bo zawsze wchodzę gdzieś gdzie akurat rozmawiają na jakieś tematy których nie chcą bym słyszałą. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Gosia ile masz lat?
Bo się tu u was strasznie młoda czuje wszyscy już na studiach :eviltong:

***
Nie jestem wege.
Tzn ja bym mogła nie jeść mięsa jeśli o mnie chodzi a jak już to drobiowe tylko.
Próbowałam nawet, nie jadłam parę miesięcy ale miałam potem jakieś niedobory we krwi (chyba coś źle zastępowałam) i rodzice powiedzieli, że przejdę sobie na wege jak będę starsza i będę sobie sama gotować :roll:
Bo u mnie wszyscy jedzą mięso a jak ja przychodzę ze szkoły wszyscy już są (i obiad też) i nie chce mi się osobnych dań gotować.Więc na razie jem mięso :)

***
A co do chłopaka to tak jak niektórzy co tu pisali też nie mam bo chyba za młoda jestem.
Ok wiem, że dziewczyny w moim wieku już miały po kilkunastu chłopaków, zresztą w mojej szkole jest przy oknie taki kącik dla par gdzie sobie mogą "porozmawiać" :evil_lol:

Ale ja i tak jestem za młoda i już :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kara97']Gosia ile masz lat?
Bo się tu u was strasznie młoda czuje wszyscy już na studiach :eviltong:[/QUOTE]
Nie przejmuj się, ja w Twoim wieku :eviltong:


[quote name='kara97']Nie jestem wege.
Tzn ja bym mogła nie jeść mięsa jeśli o mnie chodzi a jak już to drobiowe tylko.
Próbowałam nawet, nie jadłam parę miesięcy ale miałam potem jakieś niedobory we krwi (chyba coś źle zastępowałam) i rodzice powiedzieli, że przejdę sobie na wege jak będę starsza i będę sobie sama gotować :roll:
Bo u mnie wszyscy jedzą mięso a jak ja przychodzę ze szkoły wszyscy już są (i obiad też) i nie chce mi się osobnych dań gotować.Więc na razie jem mięso [/QUOTE]
U mnie w domu są zawsze dwa obiadu - bezmiesny dla mnie i z mięsem dla brata (bo on by nie przeżył dnia bez mięsa). A mama się podczepia pod któryś :eviltong: Zazwyczaj to ona gotuje, ale jak nie mam nic do roboty to i ja coś czasem upichcę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia9712P']97 - 1997 to mój rocznik
12 - miałam tyle lat, jak wymyśliłam ten nick, a potem już nie zmieniałam na 13,14 na innych stronach
P - bo Jaskier miał być Puszkiem ;)[/QUOTE]

oOOOoo mamo! Jaka rozkmina :eviltong: To ja bym musiała być Paula8921C hahah
Bo Laila miała być Chelsea ;) A Honey miał być Dante

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']oOOOoo mamo! Jaka rozkmina :eviltong: To ja bym musiała być Paula8921C hahah
Bo Laila miała być Chelsea ;) A Honey miał być Dante[/QUOTE]
No to Paula8921COD :lol:
No, ale wiesz, przynajmniej nie mam problemu z tym, że nick jest zajęty, jak chcę się gdzieś zarejestrować :eviltong: Chociaż w sumie teraz inne wymyślam już xD A Twojego mychaaaaaaaaaaaaaaaaa też pewnie nigdzie nie ma :eviltong: A właściwie skąd Ty ten nick wytrzasnęłaś? Bo pisałaś coś, że w gimnazjum (?) takiego maila założyłaś i już zostało, nie? Ale skąd to wtedy wzięłaś? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia9712P']No to Paula8921COD :lol:
No, ale wiesz, przynajmniej nie mam problemu z tym, że nick jest zajęty, jak chcę się gdzieś zarejestrować :eviltong: Chociaż w sumie teraz inne wymyślam już xD A Twojego mychaaaaaaaaaaaaaaaaa też pewnie nigdzie nie ma :eviltong: A właściwie skąd Ty ten nick wytrzasnęłaś? Bo pisałaś coś, że w gimnazjum (?) takiego maila założyłaś i już zostało, nie? Ale skąd to wtedy wzięłaś? :P[/QUOTE]

Bo moja przyjaciółka zawsze mówi na mnie "mysiu" albo "myszko" :grin: i właśnie w gimnazjum trzeba było maila na ocenę założyć, wszystko było zajęte, więc rozciągnęłam to "aaaaa" ([email protected]) i było wolne. A później na tego maila wszędzie się rejestrowałam, żeby mi reklamy nie przychodziły na głównego i założyłam konto na Allegro takie samo... i już zostało. Na 'poważniejszych' serwisach mam paulinkax89, a na psy.pl założyłam konto dla kostek (hahah), więc i nad loginem nie myślałam :eviltong:

ej, ale Ciebie łatwo wygooglować, a mychaaaaa jednak mnie nie wyszukuje w google, tylko dużo innych osób poza mną ;)

HAHAHAH Właśnie Cię wygooglowałam... i co wyskoczyło?
"Gosia9712P nie zajmuje znaczącego miejsca w rankingu." :grin:

poza tym:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=rs2aeBTAOP4[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Bo moja przyjaciółka zawsze mówi na mnie "mysiu" albo "myszko" :grin: i właśnie w gimnazjum trzeba było maila na ocenę założyć, wszystko było zajęte, więc rozciągnęłam to "aaaaa" ([email protected]) i było wolne. A później na tego maila wszędzie się rejestrowałam, żeby mi reklamy nie przychodziły na głównego i założyłam konto na Allegro takie samo... i już zostało. Na 'poważniejszych' serwisach mam paulinkax89, a na psy.pl założyłam konto dla kostek (hahah), więc i nad loginem nie myślałam :eviltong:[/QUOTE]
Paulinka[..] też bardzo poważne :grin:



[quote name='mychaaaaa']HAHAHAH Właśnie Cię wygooglowałam... i co wyskoczyło?
"Gosia9712P nie zajmuje znaczącego miejsca w rankingu." :grin:[/QUOTE]
O maaaatko, na ilu ja serwisach/forach konto zakładałam! :crazyeye:

[quote name='mychaaaaa']poza tym:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=rs2aeBTAOP4[/url][/QUOTE]
Hahahaha! Mój kochany angielski w 5 klasie! Mieliśmy tak frajerską nauczycielkę, że WSZYSTKIE lekcje wyglądały tak, jak ta na filmiku :eviltong:
A ta w zielonej bluzie to Martyna9712P, huahuahua.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']hehe, dla mojej mamy pyskowanie to np. posiadanie innego zdania niż ona XD"[/QUOTE]

Dla mojej też! Dla mojej też!
I każde zdanie naprzeciw: "jak się wyprowadzisz będziesz robić co chcesz! a pod moim dachem nie!" albo w ten ton.
I co? I się wyprowadziłam. I dalej próbuje mi 'sugerować' co powinnam robić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Dla mojej też! Dla mojej też!
I każde zdanie naprzeciw: "jak się wyprowadzisz będziesz robić co chcesz! a pod moim dachem nie!" albo w ten ton.
I co? I się wyprowadziłam. I dalej próbuje mi 'sugerować' co powinnam robić :eviltong:[/QUOTE]
I dalej Ci mówi, że pyskujesz? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Nie. Jak pyskuję, rzuca słuchawką. tzn. rozłącza się :eviltong:[/QUOTE]
Taak, wiem co to znaczy, że rzuca słuchawką :eviltong: a na żywo foch? ;)

***

Kilka dni temu zauważyłam, że Wiera ma jakieś takie dziwne brwi i wąsy... Nie wiem czemu, może sobie przypaliła gdzieś? :roll:
trochę rozmazane, strasznie się wierciła
[URL=http://img148.imageshack.us/i/p1020437b.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7117/p1020437b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...