Jump to content
Dogomania

Jaskier i Wiera


Gosia9712P

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

spacerek
[URL=http://img824.imageshack.us/i/p1020388dn.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8476/p1020388dn.jpg[/IMG][/URL]





A tu mój bardzo psi kot z gryzakiem :eviltong: (no i Jaskierem ;P)
[URL=http://img84.imageshack.us/i/p1020392lx.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/980/p1020392lx.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img266.imageshack.us/img266/1739/p1020408x.jpg[/url]
hahahah Gosia Ty niewiele większa od Jaskiera jesteś! :evil_lol: hah :D


[quote name='kara97']nie bo to w końcu jeszcze pół roku jest ;)
tzn oglądałam tam różne, czytałam o nich, na stronce, na forum ale nie zdecydowałam się na żadną ostatecznie.[/QUOTE]

Kara, a moim zdaniem to jest super moment by nawiązać kontakt z hodowcami. Napisz do kilku, napisz o tym, że chcesz kupić pieska, napisz o warunkach jakie masz w domu, nastawieniu do psów, co planujecie z psem robić (np. treningi, wystawy itp.). Po tym jak hodowca odpisze, co zaradzi w kwestii przygotowań, czy służy pomocą w problemach z psem... to wszystko jest bardzo ważne... i po odpowiedziach będziesz mniej więcej czuć, z którym hodowcą chciałabyś współpracować, szczególnie jeśli chciałabyś swojego psiaka wystawiać :) Także to najlepsza pora na nawiązanie kontaktów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia9712P']hahaha, no ja zawsze mówiłam, że niska jestem :lol:[/QUOTE]

Ale nie martw się - pasujecie do siebie z Jaskierkiem :cool3:
a tak w ogóle - skąd pomysł na imiona "Jaskier" i "Wiera"?
Bardzo nietypowe imiona... mi "Jaskier" na początku kojarzył się z jaskrą :eviltong: ale jak się przyzwyczaiłam to fajnie to brzmi :)
w sumie na moją Lailę mówią "lalka", a małe dzieci "Łajla" :grin: a na Haniego "Heniek" :grin:

Link to comment
Share on other sites

Oj, no bo ja chciałam traki oryginalne imiona ;D Jaskier miał być kiedyś Puszkiem, ale stwierdziłam, że Puszek to co drugi pies jest :lol: No i ogólnie był strasznie problem, żeby cała rodzina zaakceptowała imię. Myślałam, żeby od jakiegoś kwiatka, ale brat się nie zgadzał :eviltong: a jaskier to i kwiatek i postać z Wiedźmina ;P więc akurat...A przed wzięciem Wiery, bardzo mi się podobało "Dilaila"(jakie podobne do "Laila" hihi), ale w końcu kotki tak nie nazwałam ;P A "Wiera" wymyśliła moja mama i to jest bodajże rosyjskie imię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia9712P']Oj, no bo ja chciałam traki oryginalne imiona ;D Jaskier miał być kiedyś Puszkiem, ale stwierdziłam, że Puszek to co drugi pies jest :lol: No i ogólnie był strasznie problem, żeby cała rodzina zaakceptowała imię. Myślałam, żeby od jakiegoś kwiatka, ale brat się nie zgadzał :eviltong: a jaskier to i kwiatek i postać z Wiedźmina ;P więc akurat...A przed wzięciem Wiery, bardzo mi się podobało "Dilaila"(jakie podobne do "Laila" hihi), ale w końcu kotki tak nie nazwałam ;P A "Wiera" wymyśliła moja mama i to jest bodajże rosyjskie imię.[/QUOTE]

Fajnie :)
A u nas imiona psy miały już nadane. A kota nazwałam Oliver, ponieważ M. kiedyś powiedział, że jak będziemy mieli kiedyś syna to będzie Oliver... więc uratowałam ewentualnego dzieciaka i nazwałam zawczasu tak kota :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Fajnie :)
A u nas imiona psy miały już nadane. A kota nazwałam Oliver, ponieważ M. kiedyś powiedział, że jak będziemy mieli kiedyś syna to będzie Oliver... więc uratowałam ewentualnego dzieciaka i nazwałam zawczasu tak kota :evil_lol:[/QUOTE]
A teraz planujecie dzieciaki? Wiesz, to moje wścibstwo :eviltong:
hahah, a może jeszcze powiesz, że M. chciał tak nazwać syna ze względu na Olivera z Hany Montany? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jaskier brzmi tak oryginalnie :)
Pierwszy piesek o jakim słyszałam z takim imieniem to właśnie twój Jaskier więc chyba nie jest maga popularne tak jak u nas na polanie zawołasz Atos! (u nas dużo Atosów jest ;) ) a tu trzy psy biegną :eviltong:

A co do imion ludzkich to jakie u was są najczęstsze ?
U nas w szkole jest dużo Natalii - w samej klasie są trzy - wołasz Natalia ! i wszystkie w tył zwrot :eviltong:

W podstawówce Karoliny były tylko dwie w szkole , teraz są dwie w klasie u jak pani woła Karolina ! ( a mnie niestety woła częściej, tamta druga grzeczniejsza) to ta druga odpowiada zadowolona :diabloti:

Ale dziwie się co moich rodziców skusiło na to imię :roll: Nie żebym go nie lubiła ale nie ma zdrobnień takich fajnych typu Aga, Gosia, Paula, Asia, Ala, Ola :razz:

Link to comment
Share on other sites

Tak, Gosia Bytom :cool3:
Przyjedź do naszej agory ^^ :eviltong:
Chociaż zoolog nie zły to mojego serca nie podbiła :placz:

A wy, Gosia, Mycha, jesteście wegetariankami?


***
Mycho no może zacznę pisać do tych hodowli?
Ale to nie zobowiązuje do niczego?
Do zakupu? Bo nie chciałabym, żeby ktoś potem napisał, że chciałam kupić a nie kupiłam ... ;) A ostatecznie rodzice jeszcze zadecydują :lol: Więc nie mogę nikomu pisac, że na stówe zamawiam szczeniaczka. :)


***

Imię Laila mi się strasznie podoba dla pieska sama bym je wykorzystała :diabloti: Ale nie martw się wymyślę coś jak już będę miała pieska.

Link to comment
Share on other sites

U mnie Ciapek miał być.. Bolsikiem :diabloti: ale nie reagował i ciagle na niego mówiłam, Ty ciapo nic nie rozumiesz... a potem mama jak go uczyła czystości w domu i rano jak rosa było to na łapkach pełno pisaku przynosił.. i było same ciapki robisz.. i został Ciapek :)
A Sonia tak samo jakoś wyszło, a powinna mieć na imię szczęściara, albo księżniczka...na serio ona z jakiegoś szlacheckiego rodu chyba jest :)
a Milka z reklamy, a Czarna bo jest czarna :)

u nas był szał na imię dla ONka i mieszańców dużych nazywać Barry... ja miałam nawet 2 takich agentów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...