Jump to content
Dogomania

Warsztaty Groomerskie


AgaOpa

Recommended Posts

Ja też będę na warsztatach. Mam nadzieję, że pogłębię swoją wiedzę, a podstawy już ominą - w końcu są to warsztaty. Jak pytałam to mówili, że jest to dla tych, którzy już są w tym fachu. Mam nadzieję, że nie wyrzuciłam kasy w błoto - zobaczymy. Najwyżej się pośmiejemy i zabawimy. Do zobaczyska.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Warsztaty były i przeszły.
Tak jak było do początku mówiono były to warsztaty groomerskie a więc pielęgnacja psa "domowa" a nie wystawowa.
Dodatkowo było to zareklamowanie produktów firmowych firmy pana Giroult "Optimum".
Faktycznie próbowałam nozyczki na swoich psiakach i nie mogłabym się do nich za bardzo doczepić, chyba w przyszłosci nawet się zaopatrzę do strzyżenia psów niewystawowych w te nożyczki (nie są tak drogie jak dostepne dobre firmy w Polsce). Chociaż osobiście bliższy mi model i stylistyka niemiecka ;)

Wracajmy do warsztatów.
W sumie był to poziom dla osób z jako-takim pojeciem groomingu, pan Giroult pokazał kilka fajnych tricków szybkiego robienia psów (na użytek domowy a nie wystawowy co podkreślał) aby nei wyglądały jak obgolone maszynką.

W przyszłym tygodniu ma być podobno relacja w TV ... ale nie wiem na którym programie i w jakim programie. Tak, że trzeba by śledzić uważnie programy TV aby oglądnąć siebie :crazyeye: w migawce z warsztatów :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Olivka, sama sobie odpowiedziałaś. Może było to ciekawe dla osób, które dopiero cokolwiek zaczynają, ale poza tym- kiepściutko (zwłaszcza, że acinał się ten super rewelacyjny sprzęt). Profesjonaliści stracili czas i pieniądze. Jeśli ktos chce porządnej wiedzy- warsztat ani książka, ani nawet płyty nie pomogą. Nie ma to jak indywidualny pokaz, prowadzenie wręcz na zasadzie mistrz- uczeń i praktyka, praktyka, praktyka....

Link to comment
Share on other sites

Oj tam, nie było tak źle. Było zabawnie, zobaczyliśmy się na żywo..... i oczywiście okazuje się, że znów spotkałam kupę znajomych. Całusy dla wszystkich !!!! :multi: :multi: :multi:
Może nie było do końca jak byśmy sobie tego życzyli ale oddaję hołd ogranizatorom, że coś takiego miało miejsce i naprawdę bardzo się starali aby wszystkich zadowolić. Wreszcie w Polsce coś takiego się ruszyło i mam nadzieję, że będą następne warsztaty organizowane. Zawsze następna kropelka wiedzy wleci do głowy.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...