Jump to content
Dogomania

PDT okolice Częstochowy i Siewierza-WĄTEK INFORMACYJNY


ULKA12

Recommended Posts

[quote name='Lida']I Horka się załapała na zdjęciu. A jak z nią? Doszła już do siebie po stracie Zdzisia?[/QUOTE]

A widzisz i tu się mylisz :-) To nie Horka tylko Sara, są prawie identyczne na szczęście charaktery mają różne. Horka teraz bardziej trzyma się mnie chodzi z nami na spacery a nie tylko trzyma się domu.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#800000][SIZE=2]Bardzo przepraszam wszystkich za mylący wpis w tytule mojego wątku, że są wolne miejsca. NIestety nie potrafię tego wykasować. Pisałam już do moderatorów niestety bez odzewu.

Nie posiadam w chwili obecnej żadnych wolnych miejsc.
[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

U nas już jesień wielkimi krokami się zbliża. Dzisiaj ocieplałam budy i wkładałam psom do bud by dredy,  Na słomę jeszcze jest za ciepło. Ze "starych rezydentów" ciągle ci sami, zresztą wsród tych nowych też "Zastój" zero adopcji. Zima mnie przeraża.

Link to comment
Share on other sites

Oj nie. Bajo ma gruuuubą warstwę tłuszczu i naprawdę o niego jestem spokojna. Bardziej martwię się o Szafrana bo jego futro jest sfilcowane a wyczesać się nie da, do tego coś ostatnio mi schudł, pomimo, że je, jak dotychczas i jest świeżo odrobaczony. Dogadzam mu jak mogę, buda ociepluna, nowiutką ma w tym roku, kojec też już owinięty folią żeby mu nie wiało. Powino być dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Baaaardzo długo mnie tutaj nie było, ponieważ nie było o czym pisać. Psiaków zawsze ciągle za dużo. Teraz, po wakacjach adopcje na szczęście ruszyły i jest trochę wolnych miejsc. Na chwilę obecną dysponuję ;

- jedno miejsce w tzw "psim pokoju", miejsce ogrzewane

- jedno miejsce w kojcu w pomieszczeniu ale nie ogrzewanym

- po 25 września jedno miejsce w kojcu dla dużego psa.

 

Byłoby super gdyby piesek/sunia dogadywała się z innymi. Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o wiadomość na pw.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...