Jump to content
Dogomania

Plama ma dom


Pianka

Recommended Posts

Witam, dostałam zaproszenie i zaglądam! Piękny pies, bardzo podobny do mojego Sonego! Ponieważ jedna z moich podopiecznych, Tina, znalazła dom, przekażę jej deklarację - 20 zł - na Plamkę! Poproszę na PW o dane do przelewu! Ale myślę, że powinniście szukać tańszego hotelu! 450 zł za miesiąc to bardzo dużo! Polecam Furciaczkową - ma wspaniałą rękę do dużych psów z problemami!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Witam, dostałam zaproszenie i zaglądam! Piękny pies, bardzo podobny do mojego Sonego! Ponieważ jedna z moich podopiecznych, Tina, znalazła dom, przekażę jej deklarację - 20 zł - na Plamkę! Poproszę na PW o dane do przelewu! Ale myślę, że powinniście szukać tańszego hotelu! 450 zł za miesiąc to bardzo dużo! Polecam Furciaczkową - ma wspaniałą rękę do dużych psów z problemami![/QUOTE]

Serdecznie dziękujemy :) chcemy go zabrać jak najszybciej, a u Murki mamy kolejkę . Kwestia jest jeszcze odpowiedniego kojca dla Plamy . Co do problemów to w wypadku tego psa przeczytanie pierwszego postu nie wystarczy , trzeba przeczytać pierwsze 3 strony żeby sobie o nim wyrobić zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Mam u Furciaczkowej mieszankę molosa z wilczurem lub jeszcze z czymś, wyciągniętą z Zamościa. Iwa, bo tak suka się wabi, w pierwszym hotelu za 450 zł miesięcznie dostała łatkę agresywnej, choć rokującej nadzieję na poprawę. U Furciaczkowej bawi się z kotami, potrzebuje silnej ręki, jak to duży pies, ale ta potrafi ją poskromić! Jestem pewna, że jeszcze będą z niej ludzie i będzie mieć własny, cudowny dom! Mój Sony, bardzo podobny do Plamki, też jest psem z charakterem i choć starszy z niego pan (12 lat) potrzebuje ruchu i zajęcia, może te typy tak mają!

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy wszystkim :)
numer konta będzie jak uzbieramy deklaracje.


Tańszych hotelów pustych nie ma, jest wolne miejsce u Murki, to jedyna szansa dla Plamy


[COLOR=red][B]DEKLARACJE[/B][/COLOR]
[B]STAŁE
OD LUTEGO[/B]
15 zł- kaa
20 zł- madzia828
10 zł- memory
10 zł- anna10025
30 zł- Cleo2008
10 zł- BasiaD
30 zł- P. Jola z Gdańska
20 zł-agusiazet

[B]OD MARCA[/B]
20 zł- maruda666

razem 165 zł, brakuje 285 zł


[B]JEDNORAZOWE[/B]
x zł- Poker
10 zł- magenka1
20 zł- Javena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']a zapomniałam dostałam maila o Plame z ogłoszenia z szerloka
tylko obawiam sie, ze nic z tego, bo musiałby zostawać sam[/QUOTE]

To już 3 dom z ogłoszeń tylko czemu ciągle to nie to. :( Wciąż brakuje dużo do wyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

Deklaracja

JJD - Mogę zadeklarować 300zł/m-c przez najbliższe 3 m-ce, od stycznia do marca włącznie. Po tym czasie, jeśli dom się nie znajdzie 150zł/m-c.

Ogromne dzięki to milowy krok w zbieraniu deklaracji.

Stałych deklaracji comiesięcznych , potrzeba jeszcze na 135 zł . Trzymaj się psinko jeszcze tylko troszke brakuje .

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy

nie wiedziałam jak zapisac tą deklaracje, wiec wpisałam normalnie na 150 zł co miesiac + 450 zł jako jednorazową wpłate.
Będzie mi łatwiej :)


[COLOR=red][B]DEKLARACJE[/B][/COLOR]
[B]STAŁE
OD LUTEGO[/B]
15 zł- kaa
20 zł- madzia828
10 zł- memory
10 zł- anna10025
30 zł- Cleo2008
10 zł- BasiaD
30 zł- P. Jola z Gdańska
20 zł-agusiazet
150 zł- JJD

[B]OD MARCA[/B]
20 zł- maruda666

razem 315 zł, brakuje 135 zł

[B]OKRESOWE[/B]
20 zł- ela40- przez 3 miesiace


[B]JEDNORAZOWE[/B]
x zł- Poker
10 zł- magenka1
20 zł- Javena
450 zł- JJD





Myśle, ze już moge wysyłac numer konta, mam nadzieje, ze tą końcówke jakoś dozbieramy, bo znajac życie, pewnie i tak po jakimś czasie jakies deklaracje poodpadają. I jakos bazarkami trzeba będzie gonić,

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za numer konta, właśnie otrzymałam i zrobiłam przelew.
Wpłaciłam za pół roku.

Zgodnie z obietnicą podaję swoje konto PayPal:

[email][email protected][/email]

Jeśli ktoś z zagranicy zechce skorzystać - chętnie będę pośredniczyć, przekazując natychmiast pieniążki na konto Pianki.
Oczywiście potwierdzę otrzymanie na wątku, a na życzenie udostępnię skan z przelewu na konto polskie.
Dla unikniecia dodatkowych kosztów przy przesyłce z PayPal proszę korzystać z zakładki 'krewni i znajomi'.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Dziękuje za numer konta, właśnie otrzymałam i zrobiłam przelew.
Wpłaciłam za pół roku.

Zgodnie z obietnicą podaję swoje konto PayPal:

[email][email protected][/email]

Jeśli ktoś z zagranicy zechce skorzystać - chętnie będę pośredniczyć, przekazując natychmiast pieniążki na konto Pianki.
Oczywiście potwierdzę otrzymanie na wątku, a na życzenie udostępnię skan z przelewu na konto polskie.
Dla unikniecia dodatkowych kosztów przy przesyłce z PayPal proszę korzystać z zakładki 'krewni i znajomi'.[/QUOTE]
wrzuciałam twój cytat na poczatek watku, na wszelki wypadek jakby ktoś zza granicy, niezalogowany tu zaglądał i chciał pomóc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...