Jump to content
Dogomania

Plama ma dom


Pianka

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Pianka changed the title to Plama PILNIE szuka nowege HOTELU!

Plama szuka nowego hotelu/ DT/DS

Szczerze mi to ciężko ogarnąć będzie, juz od dawna nie wyciągam psów ze schronisk do hoteli, bo prędzej czy później deklarujący przestają płacić 😞

Plama miał kiedyś wiele deklarujących przez wiele lat udało się płacić za hotel, później Murka zdecydowała się na zmiane Plamie hotelu na DT za koszty utrzymania, a i tak z tym jest problem obecnie. Plama co chwile jest na minusie. Na moje konto spływają deklaracje tylko od 3 osób za co bardzo dziękuje (memory, Jola W i kaa) na kwote ok 100 zł miesięcznie. To zdecydowanie za mało na nowy hotel 😞

Pytałam Ani z Brodnicy o miejsce bo to jedyny hotel oprócz Murki któremu ufam, ale ona już nie przymuje bezdomniaków, może jedynie przyjąć komercyjnie za 40 zł/dobe

 

Plama jest u Murki od 11 lat, pewnie nie wiele mu czasu już zostało i jakos sobie nie wyobrażam żeby te ostatnie chwile spędził w schronisku.

 

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc w czymkolwiek? Jakieś ogłoszenia? choć pewnie na dom stały i tak nie ma co liczyć

 

Link to comment
Share on other sites

  • Pianka changed the title to Plama PILNIE szuka nowego HOTELU!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...