Jump to content
Dogomania

Plama ma dom


Pianka

Recommended Posts

Plamek - jak zawsze na wiosnę - dostaje szaleju i wychodzi z siebie, żeby wydostać się z boksu. Drzwi obite blachą (bo drewno pod spodem już dwa razy było łatane we wcześniejszych latach) już mocno nadwyrężył. W tym roku wymyślił sobie skakanie na okno. Okienko nieduże i jest wysoko, więc jak wskoczy to niewiele ma tam manewru, ale klamkę objadł dokumentnie, uchamrał też kawałek parapetu. 

Zdrowotnie ok; czasami, sporadycznie pojawia się ten kaszel przez chwilę. 

Nie wiem jak jego finanse ogólnie, u mnie jest na minusie jak w poprzednim poście.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zdrowotnie raczej ok. Kaszlu nie ma. Czasami jakieś krótkie charknięcia słyszę, ale bardzo, bardzo rzadko i trwają krótko.

Poza tym Plamek znów linieje, nie wiem co on zrzuca (w ogromnych ilościach), bo zimowego futra już się pozbywał na wiosnę. A teraz jakby powtórka z rozrywki. A on jeszcze nie przepada za czesaniem i tylko czeka na okazję, żeby czmychnąć spod grzebienia:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
4 godziny temu, Pianka napisał:

To wróćmy do encortonu

I w sumie jak będziesz mieć czas lub jechac z innym psem do weta to można Plamkowi zrobić morfologie z rozmazem

W tym tygodniu na pewno będę u weta (jakoś pod koniec tyg.), to mogę wziąć Plamka. Wstrzymać się do tego czasu z Encortonem czy to nie ma znaczenia? I jaka dawka Encortonu (mam kilka tabletek 20 mg, to na początek będzie)?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Rozliczenie za październik:

Stan konta na 30 września wynosił -60 zł

-60 zł karma

-99 zł morfologia z rozmazem + badanie kału

-6,20 zł dojazd weta (pobranie krwi i próbki kału)

-27,90 zł Encorton

Stan konta na 31 październik wynosi -253,10 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...