Jump to content
Dogomania

Plama ma dom


Pianka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Uregulowałam wszystko 🙂

 

Plama się aklimatyzuje, myślałam że zniesie to gorzej, ale jest całkiem spoko. Bardzo uwielbia spacery. Jest grzeczny, nic nie zniszczył jak do tej pory. Dziewczyny mówią, że miewały gorsze staruszki, w sensie że wiek bardziej było widać, a Plama jest radosny.

Pod koniec lipca Plama będzie miał echo serca i badania krwi. Jak wyniki pozwolą to będzie miał robione ząbki, bo ponoć są niezafajne.

 

Jak ktos chce można Plame wspierać dalej, będe opłacać leczenie

292019246_741828857046538_2865598455103369511_n.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Pianka changed the title to Plama w DT, szuka domu stałego
  • 2 weeks later...
Dnia 15.07.2022 o 20:53, Pianka napisał:

Plama się aklimatyzuje, myślałam że zniesie to gorzej, ale jest całkiem spoko. Bardzo uwielbia spacery. Jest grzeczny, nic nie zniszczył jak do tej pory. Dziewczyny mówią, że miewały gorsze staruszki, w sensie że wiek bardziej było widać, a Plama jest radosny.

Fajne wieści . Też się bałam jak on zniesie zmianę miejsca .

Będę wspierała Plamkę dalej. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pare informacji dobrych, lepszych, mniej lepszych i bardzo dobrych 🙂

 

Plama przeszedł kompleksowe badania

echo - serce jak dzwon, wszystko super

USG brzucha- jak u młodzieniaszka

krew- super , za wyjątkiem tarczycy. Plama ma niedoczynność tarczycy. Dostaje leki

 

Plamek jest też już po zabiegu ząbków, zostało usuniętych ok 15 zębów. Narkoze zniósł bardzo dobrze.

 

Ale to co najważniejsze to

PLAMA MA DOM

Domek w Oświecimiu z ogrodem. Pies do domu, ale jest też urządzona buda na dworze, jakby chciał sobie poprzebywac na dworze. W domu drugi pies też adoptowany. Ludzie wydaja sie być bardzo cierpliwi 🙂

 

 

 

Fotka z gabinetu po zabiegu

AL9nZEUTNG2JDexjOJMxHPYQVqVk7R2O7Z3SE3A0vQY1zkY7c4XtLXzhfOaOmrjI4Acxd2k6Biq_Y9LVdVYEhy7qQ4gbGv9Htjx39wPpupNVKFeRykGS57I-aY34rsSReWPEB5IxYTAVt1RQMiRKo9Ujno33=w1233-h924-no?authuser=1

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • Pianka changed the title to Plama ma dom
Dnia 8.08.2022 o 20:58, Pianka napisał:

PLAMA MA DOM

Domek w Oświecimiu z ogrodem. Pies do domu, ale jest też urządzona buda na dworze, jakby chciał sobie poprzebywac na dworze. W domu drugi pies też adoptowany. Ludzie wydaja sie być bardzo cierpliwi 🙂

 

Ale super wieści. 🙂 Mam nadzieję ,że jeszcze długo będzie się cieszył zdrowiem i swoim własnym domem 🙂❤️ 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...