Jump to content
Dogomania

Plama ma dom


Pianka

Recommended Posts

Dnia 14.06.2022 o 09:55, Tianku napisał:

Pianka zapytaj jeszcze Alaskan malamutte Ona miała Maxa którego z łańcucha wzięła w jakimś hoteliku chyba niedaleko Zamościa ale nie wiem jak tam cenowo było 😞 ale może chociaż do czasu znalezienia czegoś tańszego

 

Minimum 800,00 zł. Miała tam pojechać Samba. Na szczęście Tola załatwiła dla niej tańsze miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2022 o 12:06, Pianka napisał:

dzięki, obiecała ze tu wejdzie

ale koszt też duży, biorąc pod uwage ze nie mamy za dużo deklaracji- 600 zł+ karma

Może troszkę zejdzie z ceny ? trzeba ponegocjować . 

Plamka to staruszek. Wiele życia już mu nie zostało. 😞

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wstępnie Plama opuści Murke w sobote.

 

Niestety w tych tańszych sprawdzonych hotelach dalej brak miejsc, na droższy nie jestem w stanie wykładać, wiec jak pisałam wcześniej zabierze go OTOZ.

Tak dla przykładu -Ktoś mi wcześniej na pw dawał namiar na hotelik pod Wieliczką (nie ma miejsc) to ten OTOZ jak dobrze pamiętam to ma tam 9 psów umieszczonych. Oni mają mnóstwo zwierząt (też gryzonie, króliki) porozmieszczanych w hotelach i DT. Wiele razy jeżdżą do Czech żeby co niektóre zwierzęta poskładać do kupy u lekarza. Pisze to po to bo wiem że OTOZ może budzić jakieś obawy

Takze wydaje mi sie na prawde to lepszą opcją niż powrót do Rudy Śląskiej gdzie miał być uśpiony.

 

Jeśli ktos chce wpłacać na Plame można dalej, będe za te pieniądze kupować Plamie karme lub opłacać weta. Ogólnie będzie blizej mnie, więc będe mogła go widywać.

 

Jeśli czasowo sie zgramy to będe się widzieć z dziewczyną z OTOZu i z Plamą w sobote na śląsku i może zrobimy mu jakieś profilaktyczne badania

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...