Jump to content
Dogomania

Białystok-26-27.08.2006


Tangram

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich :) Ja też będę na tej wystawie, w końcu to w moim mieście :)

[QUOTE]Aha - jak dojecha na teren wystawy wjeżdzając do Białegostoku od strony Warszawy?[/QUOTE]
Jak od strony Warszawy to najpierw będziesz jechać aleją Jana Pawła II w stronę dworca PKP, miniesz duże skrzyżowanie z ul. Konstytucji 3 Maja i park po lewej, później po lewej będzie hotel TURKUS, przy którym skręcisz na skrzyżowaniu w prawo, w ulicę Hetmańską, którą pojedziesz aż do końca, skręcisz, również na skrzyżowaniu, w lewo w ul. Popiełuszki, a za chwilę znów odbijesz trochę w lewo w ul. Kopernika, którą dojedziesz do Zwierzynieckiej. Zwierzyniecka krzyżuje się z ul. 11 Listopada, na której jest stadion. Na pewno trafisz, bo te ulice ciągną się w miarę prosto.
Jeśli nic Ci to nie mówi, to masz to zobrazowane na mapce (czerwone kropki to przystanki, bo mapka przerobiona z autobusowej ;) )
[url]http://www.freewebtown.com/xantiss/mapka.JPG[/url]
Co do pogody, to u nas na wystawy ZAWSZE jest ładnie ;)

Pozdrowienia

PS. Aha, czy jeśli komuś wejdzie w obiektyw złoty collie, to czy ten ktoś mógłby cyknąć mu jakąś fotkę, bo my nigdy nie mamy fotografa ze sobą :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gopi']
Jak od strony Warszawy to najpierw będziesz jechać aleją Jana Pawła II w stronę dworca PKP, miniesz duże skrzyżowanie z ul. Konstytucji 3 Maja i park po lewej, później po lewej będzie hotel TURKUS, przy którym skręcisz na skrzyżowaniu w prawo, w ulicę Hetmańską, którą pojedziesz aż do końca, skręcisz, również na skrzyżowaniu, w lewo w ul. Popiełuszki, [/quote]
Hetmanska zostala przebita az do Zielonych Wzgorz. Lepiej bedzie jak nie bedziesz ja dojezdzac do konca:evil_lol: . Proponuje skret na rondzie w lewo w tunel.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie z innej beczki - weszlam wlasnie na strone Bialegostoku i widze,ze ringi od 1 do 6 sa w hali.Czy to juz jest ostateczna wersja?
Czemu 6 tez jest w hali? W tej chwili zastanawiam sie czy w ogole jechac na te wystawe,bo mam 6 goldenow,a kojec w hali odpada :-(
Gdybym wiedziala,ze to halowka to na pewno nie zglosilabym wszystkich,bo nie kazdy pies sie super pokazuje w hali....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']A ja mam pytanie z innej beczki - weszlam wlasnie na strone Bialegostoku i widze,ze ringi od 1 do 6 sa w hali.Czy to juz jest ostateczna wersja?
Czemu 6 tez jest w hali? W tej chwili zastanawiam sie czy w ogole jechac na te wystawe,bo mam 6 goldenow,a kojec w hali odpada :-(
Gdybym wiedziala,ze to halowka to na pewno nie zglosilabym wszystkich,bo nie kazdy pies sie super pokazuje w hali....[/quote]

gdzie jest ten rozkład ringów bo go nie widzę?

Link to comment
Share on other sites

Hej! Czy ktos nie ma przypadkiem jednego miejsca w samochodzie do Bialegostoku? Dla osoby bez psa, na astystę sędziowską. Planowalam jechac pociągiem, ale dostalam zapalenia korzonkow i boje sie, ze w pociagu sie jeszcze bardziej dorobię:diabloti: . Oczywiscie udzial we wszystkich kosztach.

Link to comment
Share on other sites

A ja tez juz od paru dni mam potwierdzenie i napisane jest ze wszystko oplacone :-)
Teraz mam wielka nadzieje, ze zdazymy na ocene, bo musimy jechac pociagiem a on przyjezdza o 9.53. Potem autobus 10.01 - nie wiem czy na niego da rade zdazyc, bo nastepny jest o 10.22. Jestesmy na ringu chyba 17 z kolei, wiec moze sie uda.... a jak nie, to bede liczyc na dobra wole sedziny, bo na szczescie jestesmy jedyne w rasie :diabloti: wiec nie ma znaczenia tak naprawde o ktorej wejdziemy na ring.

Link to comment
Share on other sites

No to my się chwalimy
[B][COLOR=red]ex1, CWC, BOS, BOB i BOG III gr.IX :multi: [/COLOR][/B]

[B]Mam też ogromną prośbę do kogoś z Białegostoku, jutro ukazuje się Gazeta Wyborcza Białostocka w której będzie opublikowany wywiad i zdjęcia mojego psa, dlatego jeśli ktoś byłby tak miły i mółby mi kupic a następnie wysłac tą gazetę pocztą to proszę o wiadomośc na priv. Oczywiście pokryję wszystkie koszty zakupu i wysyłki.[/B]

BOG IX (sędzia: Aleksandra Świsulska)
mops
lhasa apso
pudel duży

BIS
pomeranian
chart afgański
mops

Ania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...