Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Galeria Ci kurzem zarasta :P

 

Znasz tę hodowlę?

http://rosapolo.o11.pl/

A gdzie tam kurz :P

 

oczywiście :)

zainteresowała Cię?

 

 

a co tam, jak się jarać to na całego...

Moja Soniula sprzed 2 tygodni <3 jestem dumnam :D

11221348_1710303085857984_85637862260003

 

 

i Idiota.

11951937_1710915429130083_86315979786867

 

 

A mam takie pytanie...

ktoś tu stosuje BARFa prawda? jakie suple dajecie, bo im więcej czytam tym głupsza jestem. I coraz bardziej droższy i skomplikowany ten "łatwy" BARF jest :/ i jeszcze powiedzcie gdzie kupujecie. O i jakie oleje dajecie?

 

No i byłam dzisiaj na ludzkich zakupach. Pół dnia latałam po sklepach i kupiłam tylko JEDNĄ bluzkę!... za to po drodze wstąpiłam do marketu i kupiłam 2kg żwaczy wołowych mrożonych, 2kg mielonej cielęciny z kością i 1kg mielonego indyka/wołowiny z kością i to za niecałe 40zł.. Ahhh jaram się. Szkoda tylko, że ten sklep jest o 30km ode mnie, dlatego tylko przejazdem tam będę zaglądać...

Ahhh wyżerka się zacznie jak suka dokończy resztki karmy po Ciapulcu. Bo Ciap jakiś miesiąc temu  miał napad alergii, po wszystkim się drapał i dostawał szału. Toteż cały zapas karmy dostała Sonia i zaczynamy od nowa. Choć jak znalazłam takie rarytasy to ciągle łazi mi po głowie powrót do surowizny z nim ... Jednak najpierw trzeba uporać się z drapaniem i tą całą akcją :P

 

U nas w sumie to jakoś to życie płynie. Raz jest lepiej, a raz się wsio wali.

I Gandzi uczył się wchodzić na drzewo za kotem. O mało co, a łapy debil połamałby sobie, bo skoro po prostej nie sięgał to właził na kamienie jakieś szklane coś, na wannę starą. Kot z góry patrzył na idiotę, a ten dalej kombinował. Ale jestem w szoku bo bez problemu go zawołałam i przyniósł mi piłkę. Ekhym suka padłaby trupem pod tym drzewem a nie odpuściłaby :P

Link to comment
Share on other sites

I to bardzo :D

 

Co do barf'a, to ja podaję tylko skorupki  jajek, olej z łososia i czasem olej rzepakowy ;)

Ewentualnie, jak dostaje tuńczyka, to też podaję z olejem/sosem własnym ;)

Ja ją bardzo polecam. Wg mnie to jedna z najlepszych hodowli w PL ;)

Jak chciałabyś się dowiedzieć czegoś więcej to na PW mogę napisać.

 

Zauważyłam jakiś trend na suple, im więcej tym lepiej. Ba za diabła nie miałam pojęcia, aby psu podawać... sól himalajską :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ej wlasnie o tej Sooli gdzies cos mi sie na fb obilo ahahaha

Wredna suka rulez :P

 

To ja poproszę PW :)

zaraz skrobnę :P

ale przecież Bodzian i tak się nie zgodzi na drugiego pieseła :P

 

Przez ciebie wezme planetke :(

oo dobry wybór!

teraz poszły nieco w dół, także warto. Gdyby nie było mi szkoda kasy to pomyślałabym o drugiej a tak to jedna musi starczyć im :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A za co chcesz je ubić?

Bo moja Tora jakaś wyjątkowo bezproblemowa ostatnio ;)

Zastanawiam się czy nie zadziałał u niej szósty zmysł i czuje, że pańcia jest trochę niedysponowana :)

Moje są grzeczniutkie i fajniusie i jak je pochwalę to odwalają numer godny Lucyfera :O

 

Hmm Sonia właśnie ogarnęła dupę, na jak długo? nie wiem, ale jak ją pochwaliłam to już się obawiam jutrzejszego spaceru :P A no bo ma łapę rozciętą :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...