Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

obecnie na tym stanęło :)
 
norwegi chcesz?
ja tam mam wizję kupna gotowca. Jakoś na samą myśl o wybieraniu podszycia, kolorów, wymiarów itp głowa mnie boli :P
 

hahaha kusisz, kusisz :D

Tak, norwegi :)
Z gotowców w rozmiar trafić nie mogę :lol: Ale już zamówiłam furkidz obrożę, szkoda że norwegów nie mają :/ Czekam na kookito, ale urlop ma :)
Link to comment
Share on other sites

Tak, norwegi :)
Z gotowców w rozmiar trafić nie mogę :lol: Ale już zamówiłam furkidz obrożę, szkoda że norwegów nie mają :/ Czekam na kookito, ale urlop ma :)

napisz do nich czy by ci nie uszyli ;) kiedys komus uszyli :P ładnie poproś xd

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę z dobrymi wieściami, obroniłam dzisiaj mgr :lol:

 

z złych to przyszły smycze dla Owczarów i jestem załamana. Karabińczyki w smyczy takie, że Ciap w automatycznej smyczy na większe. Do tego tak tragicznie zszyte i krzywo, że obłęd. Będę to reklamować, bo strach na tym psa wyprowadzać... nie wspomnę, ze to Owczar ma w tym popylać :(

A takie są ładne... :(

 

edit. mi o dziwo dla Ciapka podobają się hurtty Y. Albo ruffweary...ale to jest dość drogi interes, zwłaszcza patrząc, ile kosztowały na niego Julki :P

Link to comment
Share on other sites

Gratki!

Smyczy współczuję :( Jaka firma? Bo ja chcę zamówić różową z Dog Store, oby nie te...

Angina ją chcę jakieś norwegi dla młodego, z jakiejś hand made firmy :) Bo on żadnych nie ma :)

Ja chcę takie same szelki dla obu suk :lol: i tak myślę o tych julkach

ewentualnie norwegi bez rączki, bo mnie wqrwia jak kółko jest na rączce

 

np takie : http://martis.sklep.pl/pl/p/Szelki-Sportowe-norweskie-rozm.-M/193

ewentualnie chyba ze bym sie zapytała jakiego hm czy by uszli jakos inaczej..

Link to comment
Share on other sites

Jak już taki ruch jest w tej naszej galerii to proszę poradźcie mi...

 

kupiłam smycze przepinane dla Owczarów, gumowane.

W opisie było napisane, że karabińczyk jest mocny.

Jednak mam pewne obawy, czy nie jest zbyt mały...

 

w porównaniu z smyczą pako-dog, gdzie znowu karabinek jest dość spory...

 

Zdj%25C4%2599cie0462.jpg

 

zdarzyło się komuś, że w jakiś sytuacji strzelił karabińczyk?

Link to comment
Share on other sites

Mi strzelił jak psa przywiązałam do drzewa na szelkach ;). Ja nie mam schizy nt pękających smyczy i obroży, ale jeżeli miała być to moja główna smycz do wyprowadzania psa, to wolałabym, żeby karabińczyk był solidny. Ten z Pako-Dog jest bardzo dobry, natomiast ten w gumowanej no... dla spokojnego psa OK, ale dla takiego co ma zrywy bym nie ryzykowała. 

Link to comment
Share on other sites

Mi strzelił jak psa przywiązałam do drzewa na szelkach ;). Ja nie mam schizy nt pękających smyczy i obroży, ale jeżeli miała być to moja główna smycz do wyprowadzania psa, to wolałabym, żeby karabińczyk był solidny. Ten z Pako-Dog jest bardzo dobry, natomiast ten w gumowanej no... dla spokojnego psa OK, ale dla takiego co ma zrywy bym nie ryzykowała. 

Chciałam wymienić pako-dog na te gumowane. Jednak szerokość smyczy 2,5cm jest dość niewygodna przy ciągłym używaniu. Do tego pasowałyby mi do szelek. Moje umieją chodzić na smyczy i bardzo rzadko mają zrywy, jednak nie mogę wykluczyć, że nigdy nie odwalą jakieś akcji. Jednak te psy ważą po 35kg i mają siłę.

 

To zostało mi kupienie osobnych dużych karabinków, albo poświęcenie tych smyczy co mamy. I do tego sprucie praktycznie wszystkich szyć w tych nowych i od nowa zeszyć. Niestety jakoś przeszyć mnie też nie zadowala... A sama maszyny nie mam, tym bardziej umiejętności...

 

Chyba lepiej będzie je odesłać, bo dużo zamieszania i patrząc na mój zapał do takich robótek to będą leżały nieużywane... :(

 

Amber a ty masz smycz gumowaną?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...