Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

ja dobrałam liska do Soni,bo ona bardziej ruda jest od Gandzika,dlatego do niego pasuje szop :jumpie:

hahaha fajne dochodzenie :D

ja stwierdziłam, że rudy to bardziej babski kolor niż szop :lol:

był jeszcze skunks ale jego to nie chciałam...

 

A miałaś te z Konga? Solidne, wytrzymałe?

yyy co miałam z konga?

 

no tego misia wubbę, ale jeszcze pies w pysku jej nie miał...

Link to comment
Share on other sites

Mam identycznego liska :D Miczka się nad nim pastwi już od miesiąca, dostaje go praktycznie codziennie i nadal wszystko działa jak należy ;) Piszczałki działają, dziur żadnych nie ma. A szarpiemy się nim i dostaje go do memłania. Mamy jeszcze takiego malutkiego wiewióra, którego Mika molestuje od roku i też jest cały. Tylko prać je trzeba trochę częściej, bo to futerko się robi nieprzyjemne :grins:

 

Alinka, a ja to bym chciała wiedzieć co na te urodziny dostałaś, bo chyba się nie chwaliłaś jeszcze :P

Link to comment
Share on other sites

Witamy się , przedarłam sie przez wątki wreszcie i do was :D

Siemankoooo!

hihihihi no u nas nie ma kindergarden :D

 

Mam identycznego liska :D Miczka się nad nim pastwi już od miesiąca, dostaje go praktycznie codziennie i nadal wszystko działa jak należy ;) Piszczałki działają, dziur żadnych nie ma. A szarpiemy się nim i dostaje go do memłania. Mamy jeszcze takiego malutkiego wiewióra, którego Mika molestuje od roku i też jest cały. Tylko prać je trzeba trochę częściej, bo to futerko się robi nieprzyjemne :grins:

 

Alinka, a ja to bym chciała wiedzieć co na te urodziny dostałaś, bo chyba się nie chwaliłaś jeszcze :P

oo to jest nadzieja, ze przetrwa.

choć w tenisowej Gazika piszczałka padła po 3minutach :lol:

A te są chyba podobne, co biedronkowe miały.

Prać zabawki :mdleje: teraz to mamuśka mnie na pewno do pralki nie dopuści, po ostatnim praniu obroży :siara:

 

 

Aaaa. Miałam dostać, a raczej sobie kupić pas do biegania, z smyczą z amortyzatorami. Miałam dylemat jakiej firmy, jakie smycze itp, a jak już sobie upatrzyłam to... to Galaktyka wznowiła nakład książek. Także musiałam wybierać i pas odszedł na dalszy plan. Na zimę i tak nie miałam co go teraz kupować, więc przynajmniej będę mieć co czytać w zimowe wieczory :)

Link to comment
Share on other sites

Gandzioch to większy niszczyciel od Kajki :) To może i u mnie lisek by pożył... Alina gdzie kupowałaś? :)

Toś mnie tera pocieszyła :laugh2_2:

ja kupiłam za niecałe 22zł z rabatem

tutaj: http://www.tofivet.pl/

 

Mimo drobnego opóźnienia polecam ten sklep!

od 99zł darmowa wysyłka i teraz jest 10% rabat na zabawki, także zachęcam ;)

 

 

miałam napisać, ze u nas "Grinch świąt nie będzie" przez ten wydatek:

DSC_0088_zps521ea1b1.jpg

 

 

ale nie miałam serca, tak z niczym w ten świąteczny czas...

DSC_0087_zps56896961.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja tego liska kupiłam w TK za 20zł :grins: A uprać niestety co jakiś czas trzeba, bo futerko robi się sztywne od śliny ;)

Nieee no W OGÓLE świąt nie będzie, wcale a wcale :evil_lol: Podoba mi się ta saszetka z Brita, można je kupić? Czy tylko do karmy dają?

Faktycznie prezent ciekawy, ale musiałabyś czekać do wiosny, to tylko byś się wkurzała :) A książki dobra rzecz, przynajmniej czegoś ciekawego się dowiesz.

Link to comment
Share on other sites

Ja tego liska kupiłam w TK za 20zł. A uprać niestety co jakiś czas trzeba, bo futerko robi się sztywne od śliny

Nieee no W OGÓLE świąt nie będzie, wcale a wcale :evil_lol: Podoba mi się ta saszetka z Brita, można je kupić? Czy tylko do karmy dają?

Faktycznie prezent ciekawy, ale musiałabyś czekać do wiosny, to tylko byś się wkurzała. A książki dobra rzecz, przynajmniej czegoś ciekawego się dowiesz.

no to taniej od ponad złotówkę od nas :D

Hihihi :) Jesteśmy zaopatrzeni do przyszłego roku, mogą przyjść śnieżyce :D

Szczerze to nie wiem. Ogólnie przy karmie nic nie było napisane, że są gratisy.

Albo mi w ogóle się odwidzi to bieganie... bo ja czasem się na coś napalę a chęci brakuje. Mam nadzieję, hihih

 

Wielkie dzięki za link

 

Aleś poszalała. Czyli tylko Kevina i śniegu brakuje i jesteś gotowa do świąt

Spoko ;)

jakie poszalała... toż to wszystko jest koniecznością. Tak :loveu:

 

Kevin już był w listopadzie  :megagrin:

O nie, przegapiliśmy święta... :evil_lol:

 

 

iiii od dzisiaj zamieszkał z nami nowy zwierz :laugh2_2:

o taki:

http://www.zooglobe.pl/product-pol-1560-Skinneeez-szakal-pluszowa-zabawka-dla-psa-z-plastikowa-butelka.html

uprzedzam wszystkie pytania, ja go nie kupiłam... tylko wygrałam :grins:

 

 

Jak mnie te limity emot wkurzają... buuu

Link to comment
Share on other sites

no złośliwe to :nonono2:

nooo, a ja tak lubię te emoty...

 

Skineez  :laugh2_2:

niuuu :megagrin:

 

Ja nie przegapiłam dzieki Sylwi :D przypomniała mi sms-em że leci i od razu przełączylam , uwielbiam Kevina , ale tylko jedynke :D

A ja Kevina nie lubię. Ale jak się widzi reklamę Kevina to wiadomo, że idą święta...

 

Alinka, ale wypasione święta dla zwierzaków :D

Chcesz moje, na okres świąteczny? :siara:

Wypasione :D

Torkę wyślij :P

Link to comment
Share on other sites

Madzia ja przyjmę obydwa, Tora do zabawy z moimi a Lumpek do pokazania że koty nie są zue :D O ile mi chomika nie zje :P

:laugh2_2:

 

Wielbić nie musisz, ale prezent możesz mu kupić :siara:

 

 

Z tym może być gorzej :oops:

psssst swoim kotom mam co kupować :eviltong:

 

moje na 100% odpadłyby ;)

 

 

 

ps. jeśli ktoś chciałby taką saszetkę na smaki z Brita to wiem, ze na bazarku na FB są ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...