Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Szczerze, to mnie w ogóle konkursy nie kręcą :lookarou:

Ani psie, ani dziecięce, ani psio-dziecięce :evil_lol:

Ja jakaś dziwna jestem :grins:

:)

 

A moja paczka dostarczona... Tylko nie wiem komu :pissed: Ja jej nie mam, a w systemie jest jako dostarczona :/

buu u mnie, że wysłana i będzie pewnie w poniedziałek :)

 

Może też w poniedziałek będzie, choć w systemie zawsze po czasie jest wpisane...

 

e tam konkursy najlepsze co jest na fb to wiejskie życie  :evil_lol:

i Pearl's Peril :megagrin:

 

 

Ciap jest dziwny, tak bardzo dziwny.

TOTW zostało mi jeszcze trochę to przesypałam do małego pudełka, a do dużej nową karmę. I mieszam mu. A ten stoi pod pudełkiem i piszczy. To mu nasypuję 50/50 i wcina z dużym smakiem, po czym trochę zostawia. Normalnie tego nie robił, więc się wystraszyłam, ze nowa mu nie podchodzi. Ale dzisiaj starą nasypałam do miski, nową obok. Zjadł najpierw tą obok, więc jestem pełna nadziei :evil_lol:

 

Cóż ostatnio udało mi się zaoszczędzić na moim prezencie. Normalnie zapłaciłabym ok. 160zł plus przesyłka, a zapłaciłam łącznie z przesyłką 110,05zł. Warto? myślę, że tak. Do tego różne akcje dla bezdomniaków, np. teraz akcja nakarm psiaka. Bazarki dla psich bid. Czy potrzebne mi artykuły, ostatni hit to co robić, aby woda nie zamarzała w misce. No ale jak pisałam każdy ma inne zainteresowania i co innego obchodzi. Boże, teraz bez FB to gorzej jak bez ręki. Jestem uzależniona, ale nie narzekam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Owczary musiały odpocząć :D

Obiboki jedne :lol:

 

siemka  :laugh2_2:

Siemankooo :)

 

Co zrobić by woda nie zamarzała w misce? :P

do wody dolać olej, bo wtedy woda nie zamarznie tam, gdzie są oczka tłuszczu. Albo postawić w najbardziej zacisznym miejscu od wiatru np. w kącie w budzie, do tego otoczyć słomą. I nalać zimnej wody a nie gorącej.

Link to comment
Share on other sites

I nalewać często wodę :p Mój kundliszon nie pije wody z olejem... Boi sie oczek, które powstają, wiec u nas rozwiązaniem jest albo trzymanie psa w domu, albo częste latanie i zmienianie wody.

Link to comment
Share on other sites

I nalewać często wodę :P Mój kundliszon nie pije wody z olejem... Boi sie oczek, które powstają, wiec u nas rozwiązaniem jest albo trzymanie psa w domu, albo częste latanie i zmienianie wody.

cóż ja Owczarom noszę 3-4 razy wodę. Rano i wieczorem dostają sporo z dodatkiem np mleka, oleju czy coś.Także to od razu wypijają. Natomiast po wysiłku np. spacer czy piłeczkowanie to dostają do ogólnej miski normalną wodę. I to jak są luzem po podwórku puszczone.

 

W tamtym roku dawałam z olejem, ale to było nieopłacalne, niestety. Bo musiałam tego duuużo nalać, bo nasze miski są duuże, a jak psy poczuły olej to chlipiały na potęgę. Często sam olej wypijały a woda i tak zamarzała :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Współczuję tej sprawy z niewłaściwymi paczkami. Ja mam zawsze stresa, że dostanę nie to, co chciałam. Zwłaszcza jeśli chodzi o smak karmy :P

Ooo co udało Wam się znowu wygrać?! :grins:

Ja to czekam, żebyś pochwaliła się tym prezentem, ciekawe co wymyśliłaś :D

Link to comment
Share on other sites

Współczuję tej sprawy z niewłaściwymi paczkami. Ja mam zawsze stresa, że dostanę nie to, co chciałam. Zwłaszcza jeśli chodzi o smak karmy :P

Ooo co udało Wam się znowu wygrać?! :grins:

Ja to czekam, żebyś pochwaliła się tym prezentem, ciekawe co wymyśliłaś :D

Ja już wiele razy zamawiałam i nawet nie pomyślałam, że może coś źle przyjść :evil_lol:

jedne próbki i zabawka :loveu:

yyy zapomniałam już :D o którym prezencie piszesz?

 

O, z tym olejem ciekawe :) Mam miskę na dworze, zastosuję to, może psy nie będą musiały lodu jeść :D

Spróbuj, spróbuj :)

 

 

Jak spędzamy Mikołajkowy wieczór? pieczemy psie ciasteczka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mnie po robieniu 3 projektów tak bolała, że dość miałam :pissed: Wczoraj 5h robiliśmy projekty, bez przerwy. Za dużo myślenia :megagrin:

hahahaha to już wolę męczyć się z tymi ciastkami :laugh2_2:

 

Hahaha mnie też od myślenia głowa boli, tylko że ja szybciej niż ty wymiękam :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Nie no ja też bym wolała ciastka robić :D Ale co zrobić... Teraz na zakupy się wybieram :D

hahaha później może fotkę wstawię :siara:

 

ahhh zakupy :loveu:

 

Miałam taaaaaaakie plany na week, a wyszło jak zwykle... chyba czas się przyzwyczaić, że nie warto planować :megagrin:

Za to mam nadzieję, sobie jutro to odbić :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Też spróbuję z tym olejem ;)

 

Tylko u mnie rzadko jest poniżej "zera" :eviltong:

:)

To aż Ci współczuję, nie wymrozicie się porządnie :eviltong:

 

 

Taka paczuszka z zooplusa przyjechała

DSC_0001.JPG

 

przysmaki dla Ciapulca

DSC_0012.JPG

 

 

iii wczoraj bujaliśmy się z ciastkami...

DSC_0022.JPG

 

A Owczary dostały coś jeszcze od Mikołaja... ;)

 

 

i zrobiliśmy 4 miski pierników... aż mnie wszystko boli...bo pół dnia je piekliśmy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...