Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Toniki są do d... tylko mi pogarszały sprawę... Bawiłam się w antybiotyki, ale i to większych rezultatów nie ma. Tzn są, moje plamy na twarzy się pogłębiły, czyli jeszcze bardziej jestem salamandrą :D Być może trafiłam w złego spejcalistę w tym temacie, ale się zraziłam i pogodziłam ze swoją cerą.

Hahah, dokładnie, ja zawsze wyglądam jak straszydło. ;p

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio kupiłam sobie z Under20 w takiej tubie żel 3w1 - można go stosować jako żel myjący, peeling albo maseczkę. I powiem Wam, że super działa na buźkę, ładnie wysusza ew. syfki i schodzą zaczerwienienia. Tylko można go używać max. 3x w tygodniu, żeby za mocno nie wysuszył :) No i odkąd całkiem odstawiłam make up widzę baardzo dużą różnicę w cerze, nawet przez okresem już tak strasznie mnie nie zasypuje.

 

Aaaa Ciapuś sama słodycz :loveu: Miczka też tak robi, ale zamiast uroczo skomleć to ujada jak głupia :P

Link to comment
Share on other sites

Ale super :loveu:

 

Ok, o diecie to ja wiem....ale nie ma mowy o odrzuceniu fastfoodów i słodyczy ;). To już wolę pryszczata chodzić :evil_lol:

 

U dermatologa byłam, wieki temu. Ale nic nie pomaga :pissed: Spróbuje herbaty, szarego mydła, i to Under20, może akurat :) U mnie przed okresem jest najgorzej :(

Link to comment
Share on other sites

No to tak mam codziennie, kilka razy dziennie :loveu:

 

 

nie ogarniam...

DSC_0166_zps780fbf98.jpg

 

Kotów nie będzie w tej galerii :eviltong:

 

 

 

ogólnie to jestem zła i nie wiem co robić... robiąc zakupy, kupiłam wszystko co potrzebne, w sumie to na już. Składając zamówienie, chcę dostać towar jak najszybciej. Zamówiłam Ciapkowi karmę do tego. I okazało się, ze dopiero sprowadzają towar, który zamówiłam i dopiero wtedy go do mnie wyślą. Także niewiadomo kiedy, co i jak :loveu: a Ciapulcowi zostało 1,5kg karmy i nie wiem co robić... :placz:  do DDD nie wytrzyma na tej resztce...a za dużo nie mam co zamawiać, bo jak nie przypasuje mu, to trochę za dużo kasy będzie stracone... buuuu, ja to mam szczęście...

Link to comment
Share on other sites

 

wolfheart, w 28 Lis 2014 - 3:14 PM, powiedział:

i ja też,szkoda czasu,kasy i skóry na katowanie jej tym całym bardziewiem

Jakie my dogomaniaczki jesteśmy do siebie podobne :laugh2_2:

 

 

nie wszystkie  :eviltong:  ja się maluję prawie codziennie, bez make-upu czuję się niemalże niekompletnie ubrana :evil_lol: dobry podkład to podstawa, twarz zaraz wygląda lepiej (przynajmniej w moim wieku ;) ) a reszta zależy od tego czy wychodzę z domu dosłownie na chwilę czy na dłużej.

Link to comment
Share on other sites

nie wszystkie  :eviltong:  ja się maluję prawie codziennie, bez make-upu czuję się niemalże niekompletnie ubrana :evil_lol: dobry podkład to podstawa, twarz zaraz wygląda lepiej (przynajmniej w moim wieku ;) ) a reszta zależy od tego czy wychodzę z domu dosłownie na chwilę czy na dłużej.

 

Dzięki Agata :P

Z tego co kojarzę, to jesteśmy w podobnym wieku :mad:

Nie pozostaje mi nic innego, tylko codziennie walnąć kilo tapety na twarz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

nie wszystkie  :eviltong:  ja się maluję prawie codziennie, bez make-upu czuję się niemalże niekompletnie ubrana :evil_lol: dobry podkład to podstawa, twarz zaraz wygląda lepiej (przynajmniej w moim wieku ;) ) a reszta zależy od tego czy wychodzę z domu dosłownie na chwilę czy na dłużej.

Aż się boję dobić do Twojego wieku :evil_lol:

 

Oj Alina ale ty masz szczęście :( A jaką karmę wzięłaś?

No nic tylko sobie w łeb walnąć...

Brita premium jagnięcina i ryż, bo tam jest tłuszcz drobiowy. A on w większości karmach jest, dlatego chcę sprawdzić czy tu też leży problem, bo nie jestem w stanie wszystkich karm od razu przetestować. Z mojego dumania wychodzi, że jakąś rybną teraz najlepiej kupić. Ani nie wiem jaką kupić ani gdzie. Tzn. jakiś trop mam, ale pewna tego nie jestem...

 

Dzięki Agata :P

Z tego co kojarzę, to jesteśmy w podobnym wieku :mad:

Nie pozostaje mi nic innego, tylko codziennie walnąć kilo tapety na twarz :evil_lol:

tylko uważaj jak będziesz walić tą tapetą, coby oryginał się nie potrzaskał :lol:

Link to comment
Share on other sites

ziomal :laugh2_2:

 

Kilo? Ze 2 lepiej, staruszko :diabloti: :evil_lol:

hahahaha dooobre

 

A nie możesz mu na szybko kupić jakiejś karmy na miejscu? Czy w ogóle nie do zdobycia są u Was takie "lepsze"? Przerąbana sytuacja :/

u nas to są tylko RC, bosch. I chyba Brit. Ale jak Brit to chyba jedno wielkie opakowanie, na pewno nie było to z różowym dodatkiem. O ich cenach nie wspomnę :P

 

 

aaa przyszły próbki karmy Fish4dogs i Shaggy. Psu smakuje i to jak! nie zaobserwowałam aby więcej czy mocniej się drapał. Ale cena taka, że mnie nie stać na taki luksus. Nie przy 3 psach, bo jeden będzie jadł mega drogą, a Owczary tylko jedno i to samo, czyli najtańsze mięsne kości... A obecnie na rodzinkę nie mogę naciskać, bo jakby nie było dołożyli się do preparatu na stawy, który kosztuje krocie i zabawkę dla Gandzi... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Agata :P

Z tego co kojarzę, to jesteśmy w podobnym wieku :mad:

Nie pozostaje mi nic innego, tylko codziennie walnąć kilo tapety na twarz :evil_lol:

walnij kilo, dwa czy ile tam chcesz. możesz się nie malować, to twój wybór przecież. mnie nikt nie przekona, że twarz nie będzie wyglądała lepiej jeśli nie będzie miała wyrównanego kolorytu i lekko zatuszowanych niedoskonałości lub nie będzie się świecić. ja po prostu lubię zadbać o swój wygląd ale nie każdy musi  :eviltong:  co innego cera nastolatki, którą oszczędził trądzik a co innego cera dojrzała kobiety po 30-ce. jak miałam lat 18 czy 20 nie czułam takiej potrzeby, teraz lepiej się czuję w makijażu więc go robię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...