Jump to content
Dogomania
kalyna

Jest ich troje...

Recommended Posts

Mam taka sama piłkę zielona, Lu ja lubiła dopóki nie ujrzała piłki tenisowe konga...Obroża zielono-czarna mnie zainteresowała..

faktycznie, pamiętam, że ją kupowałaś ;)

hahaha u nas ta piłka będzie super, bo będzie mieć sznurek, mam nadzieję. A tenisowych jeszcze nie dostały, bo jakoś nie było okazji.

Na serio jest fajniutka :loveu:

A co u Was, jak tam dziewczyny?

Eee tam, myślałam, że więcej tego przywlokłaś! Zawiodłam się :evil_lol:

Faktycznie ciekawa ta obroża zielona, z rączką jest, prawda?

Ja bym chciała zrozumieć ten fenomen Pullerów, że kosztują taki majątek :hmmmm: Czym się różnią od zwykłego gumowego ringo?

Dzięki wielkie za fotkę! 13cm będzie za duża, także będę celowała w Mkę. Dzięki :)

Eee tam, myślałam, że więcej tego przywlokłaś! Zawiodłam się :evil_lol:

Faktycznie ciekawa ta obroża zielona, z rączką jest, prawda?

Ja bym chciała zrozumieć ten fenomen Pullerów, że kosztują taki majątek :hmmmm: Czym się różnią od zwykłego gumowego ringo?

Dzięki wielkie za fotkę! 13cm będzie za duża, także będę celowała w Mkę. Dzięki :)

No wiesz :lol: przecież wszystko inne, jakże ważne mamy :laugh2_2:

Tak z rączką, na zatrzask. niecałe 4cm. I bardzo fajna w dotyku. Początkowo chciałam obroże Julliusa, ale wybór padł na tą. Jak wyzdrowieje to porobię śłit focie ;)

no ja tego nie ogarniam. Hahaha ja w życiu się nie interesowałam tą zabawką, ba nigdy jej nie chciałam. Ale cena była baaardzo korzystna ;) ja za tego dałam 25zł. Choć zwykłe ringo jest chyba twardsze. To jest jakby z mega twardej pianki.

Polecam się na przyszłość ;) no tak jak myślałam, Ciap tego wcale nie chciał tknąć :)

Fajniutka ta obroża jest i kolorek wybrałaś nieźle oczojebny :D Czekam na fotaski!

O, też chora? Pocieszyłaś mnie teraz haha :D

Nie no za 25zł to grzech nie wziąć. Jak normalnie po 50zł są ;) Chociaż i tak nie wiem, co w niej jest, czekam na relację z użytkowania, może mnie oświecisz :grins:

Wiesz, ja myślałam o 13cm ze względu na wrzucenie do środka piszczałek. Ale najwyżej zamiast dwóch Pyszczków będzie jeden, Mika raczej się nie pogniewa ;)

Fajniutka ta obroża jest i kolorek wybrałaś nieźle oczojebny :D Czekam na fotaski!

O, też chora? Pocieszyłaś mnie teraz haha :D

Nie no za 25zł to grzech nie wziąć. Jak normalnie po 50zł są ;) Chociaż i tak nie wiem, co w niej jest, czekam na relację z użytkowania, może mnie oświecisz :grins:

Wiesz, ja myślałam o 13cm ze względu na wrzucenie do środka piszczałek. Ale najwyżej zamiast dwóch Pyszczków będzie jeden, Mika raczej się nie pogniewa ;)

Hahaha aż dziwne, ale u mnie w domu też wszystkim się podoba, więc zakup udany :)

no wali po oczach, bo mam nadzieję, że będziemy widoczni wieczorami. Choć pewnie będzie mi mega szkoda tej obroży :lol:

Noo od wczoraj wieczora leżę, nawet za bardzo na dwór nie idę. A takie miałam plany :placz:

I tylko dlatego kupiłam tego Pullera. Hahah 3 razy pytałam o cenę, a na końcu Pani mi na kalkulatorze napisała, bo nie wierzyłam. Testy na pewno będą. Choć z tym to my nadal jesteśmy w czarnej ***

Może w innych lepiej jest, ale ja miałam problemy z włożeniem w środek funny i na końcu zrezygnowałam. W 9cm może jakieś piłeczki dla kota wejdą w razie W?

CzekAm na recenzje smyczy odblaskowych i obrozek odblaskowych:p ja kupiłam kiedyś obroże z Juliusa z rączka,ale nawet jeszcze nie zakładałam jej..leniuchy mnie dopadł;p a piesy u mnie w porządku,studia-dojazdy-dom-spacer-noc i tak codzień..

No jak obroża jeszcze ma rączkę to zazdroszczę :) :loveu:

:loveu:

CzekAm na recenzje smyczy odblaskowych i obrozek odblaskowych:p ja kupiłam kiedyś obroże z Juliusa z rączka,ale nawet jeszcze nie zakładałam jej..leniuchy mnie dopadł;p a piesy u mnie w porządku,studia-dojazdy-dom-spacer-noc i tak codzień..

Hahaha recenzja już napisana, tylko nie opublikowana... bo smycze pojechały na reklamację. Ale kontakt z sklepem na 6!

choć  w sumie to tak patrząc, jak zależy Ci na dobrym odblasku to kupić smycz tak uszytą, jak Ciapka obroża. Choć mi teraz mega szkoda tej obroży i szukam chyba czegoś innego, ta będzie na specjalne wyjścia :evil_lol:

Ja chciałam z Juliusa, ale wydawał mi się za mały odblask, a jak znalazłam obroże o 15zł tańsza, to już w ogóle byłam szczęśliwa :D

ehh dobre czasy, czyli wakacje się skończyły... a ja nadal czekam na jakieś nowsze fotki Panienek, na pewno coś się pozmieniały ;)

To opublikuj notkę o smyczach, albo o czymś innym, bo nie mam co czytać już dzisiaj :lol: A przyjemnie czytać Twoje wpisy :D

czekam, aż do mnie wrócą :)

Choć pewnie coś napiszę, jak siedzę w domu chora...

Ale jak miło mi czytać takie rzeczy! dzięki

A czemu reklamowałaś?

Pisz pisz! :loveu:

Właaaśnie, czemu je musiałaś reklamować? Byłaś z nich zadowolona chyba? :)

Bo taśma odblaskowa nam powychodziła trochę... chciałam sama naprawić, ale Pan bardzo nalegał, więc wysłałam :)

I nadal jestem :)

noo to zdjęcie zachęcające do przeczytania notki

DSC_0008.JPG

Cześć :)

Siemkanko :D

Na to nawet nie patzrę bo moja ma siwe przebarwienia odkąd jakiś rok miała :)

uu a tego tak teraz wzięło z tym siwieniem... a to ja myślałam, że przez niego prędzej osiwieję.

Dzisiaj testowaliśmy pullera. I nie wiem czy to tylko u nas, ale ta zabawka chyba nie jest dla Owczarów :D

Przynajmniej kupowałaś w okazyjnej cenie ;) Ehh, może ja też trafię na okazję (mam nadzieję) bo chciałam protestować pullera, a 2 za 90zł to jednak za drogo :/

no zdziwiłam się jak wygląda po 5 minutach zabawy. Ale mimo to warto było kupić i spróbować, bo i Gandzia i Sonia się fajnie nakręcili na niego ;)

Mam nadzieję, że jednak pożyje u nas dłuuugo :)

Nie no pożyć to chyba pożyje, dla TTB tez kupują (z różnym skutkiem, ale część żyje :))

Jak widziałam pierwsze dziury po kłach to się zdziwiłam :lol:

aaa moje ulubione smycze wróciły :loveu: