Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

[quote name='marta1624']Ale przynajmniej kropka szczęśliwa :)[/QUOTE]
Nooo, właśnie nie koniecznie. Dex mnie absrbuje na spacerach bo muszę go bacznie obserwować jego poczynania i spacery były to fakt. Ale to jest pies stworzony do pracy z człowiekiem (piszę o Kropce) a tego jej już nie zapewniłam za wiele. A ona tak tego potrzebuje, jak następnym razem będę u mamy, a będę za tydzień w weekend to posztuczkujemy... to jest taki wdzięczny nadpobudliwy pracoholik <3

Atwoje to tylko aportują czy coś potrafią poza memłaniem piłki :P pochwal no sie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Nooo, właśnie nie koniecznie. Dex mnie absrbuje na spacerach bo muszę go bacznie obserwować jego poczynania i spacery były to fakt. Ale to jest pies stworzony do pracy z człowiekiem (piszę o Kropce) a tego jej już nie zapewniłam za wiele. A ona tak tego potrzebuje, jak następnym razem będę u mamy, a będę za tydzień w weekend to posztuczkujemy... to jest taki wdzięczny nadpobudliwy pracoholik <3

Atwoje to tylko aportują czy coś potrafią poza memłaniem piłki :P pochwal no sie :D[/QUOTE]
No łatwo to nie miałaś. Ale z drugiej strony robienie czegoś z dwoma psami, choćby sztuczkowanie też to łatwych na początku nie należy :evil_lol:
ahhh pracoholik :loveu:

Jak na moje to one nic więcej nie potrafią :diabloti:
oo jeszcze wk.., a raczej irytować otoczenie :lol:
[quote name='magdabroy']Kalyny psy, potrafią jeszcze grać wariata :evil_lol:[/QUOTE]

ooo bardzo słuszna uwaga :loveu:
i robić durne miny :lol:



Obecnie uczymy się od początku chodzenia przy nodze :splat: Już od dawien, dawna.. ale w takim tempie to nigdy tego nie ogarniemy :evil_lol: ogólne posłuszeństwo, sztuczki... memłanie.... szukanie, i takie tam, ale szału nie ma :roll:

O wczoraj zrobiłam im zabawę na inteligencję. Bo my mamy suszone płuca wołowe i żwacze w 2 wiaderkach, takich 2-3 litrowych, jak do kapusty kiszonej. I ostatnio Gandzik sam jedno otworzył z żwaczami, więc chcąc nie chcąc dałam im po żwaczu ;) Wczoraj ściągnął z szafki drugi wiaderko z cięższym zamknięciem suszone płuca. I obiecałam, ze jak otworzy to dostaną. No to szło mu tak nieśmiało, chaotycznie to robił.. ale cóż chwaliłam, zachęcałam. Ale nie szło mu.... po czym te zachęty usłyszała Sonia, obudziła się, podeszła, burknęła na Gandzika, aby oddał jej wiaderko. I kurna, 3 ruchy zębami i otworzyła :crazyeye: Więc każdy psiak dostał należną sobie część :)

Co dziwne, Sonia od bardzo dawna nie burczała przy jedzeniu na Gandziochę, a tu takie kuku. Ale widać, ze u niego został instynkt samozachowawczy, bo od razu wysyłał sygnały uspokajające. Ale też za chwilę oba pyski na raz siedziały w wiaderku bez zgrzytu. W ciasnym wiaderku :lol:

Bo wyciąganie zabawek z kartonika to już nikogo u nas nie dziwi...

Link to comment
Share on other sites

Hejka z rana :) Moja też tylko aportuje, ale na szczęście chodzenie przy nodze mamy opanowane :) Chyba że liczy się pływanie, bieganie przy rowerze, trochę toru przeszkód do przeskawiwania/wskawiwania, i dawniej frisbee ale nie do końca się spodobało :razz: Ale robienie głupka moja ma opanowane do perfekcji :lol: A Sonia mądra, co jej będzie młodzik ruszał jedzonko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Hejka z rana :) Moja też tylko aportuje, ale na szczęście chodzenie przy nodze mamy opanowane :) Chyba że liczy się pływanie, bieganie przy rowerze, trochę toru przeszkód do przeskawiwania/wskawiwania, i dawniej frisbee ale nie do końca się spodobało :razz: Ale robienie głupka moja ma opanowane do perfekcji :lol: A Sonia mądra, co jej będzie młodzik ruszał jedzonko :)[/QUOTE]
Helloł ;)
moje umieją na luźnej chodzić, ale przy nodze tak, jak ja chcę to niet :eviltong:
dzisiaj razem jadły z małej miski.. a druga pełna stała obok :splat:
noo to Twoje też sporo robi ;)
u nas pływanie odpada, niestety... bo nie mamy gdzie.. a roweru to ja jeszcze nie kupiłam, a stary jednak nie nadaje się do jeżdżenie :angryy:
[quote name='magdabroy']Alinko, czytałaś coś tej autorki: jadwiga courths-mahler ??[/QUOTE]

Niestety nie... a co polecasz? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']jeszcze roweru nie kupiłaś? :diabloti:

skoro na książki zeszło poratujcie jakimś tytułem mile widziane o zmiennokształtnych, wampirach najlepiej 18+ :cool3: nie mam co czytać z nudów po raz enty sage czytać zaczełam :lol:[/QUOTE]

aa weź, nawet mi nie mów... mam konflikt :diabloti:
bo z jednej strony chcę rower, coby po lasach i dziurach jeździć a z drugiej wolałabym taki miejski.... na dwa mnie nie stać... dlatego nie mam żadnego :evil_lol: już wiele oglądałam i nadal nie wybrałam... poza tym boli mnie, wydać tyle kasy, więc muszę dobrze wybrać :roll:


w sumie to nic nie przychodzi mi do głowy... no chyba, ze wampiry z morganville, albo serię czysta krew?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']
Niestety nie... a co polecasz? :cool3:[/QUOTE]

Właśnie myślałam, że Ty mi polecisz :D
Mam możliwość odkupienia ;) Dziewczyna ma do sprzedania około 30 książek tej właśnie autorki.
Przesłała mi 4 zdjęcia ze streszczeniem i tylko jedna z nich mnie zaciekawiła.
No i teraz mam dylemat :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Właśnie myślałam, że Ty mi polecisz :D
Mam możliwość odkupienia ;) Dziewczyna ma do sprzedania około 30 książek tej właśnie autorki.
Przesłała mi 4 zdjęcia ze streszczeniem i tylko jedna z nich mnie zaciekawiła.
No i teraz mam dylemat :hmmmm:[/QUOTE]

a masz tytuły?
poszukaj opinii na [URL="http://lubimyczytac.pl/"]http://lubimyczytac.pl/ [/URL]
mi ogólnie ostatnio ciężko idzie czytanie... :(


[quote name='Baski_Kropka']Ja Dexowi też robię takie niespodzianki. On bardzo lubi otwierać pudełka a jeszcze bardziej lubi niszczyć przy dostawaniu się do żarcia :P Więc dostaje pudełeczka i tuby papierowe co by sobie mógł po dewastować :-D[/QUOTE]

ja kiedyś chowałam piłki czy żarełko, ale mi się nie chciało później tego sprzątać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']aa weź, nawet mi nie mów... mam konflikt :diabloti:
bo z jednej strony chcę rower, coby po lasach i dziurach jeździć a z drugiej wolałabym taki miejski.... na dwa mnie nie stać... dlatego nie mam żadnego :evil_lol: już wiele oglądałam i nadal nie wybrałam... poza tym boli mnie, wydać tyle kasy, więc muszę dobrze wybrać :roll:


w sumie to nic nie przychodzi mi do głowy... no chyba, ze wampiry z morganville, albo serię czysta krew?[/QUOTE]


Górski najlepszy :cool3: ja mam zwykłego górala którego dostałam na komunie wiec kawał czasu temu żyje ma się dobrze ;) Jak mi kiedys padnie kupie se z amorami :cool3: Brat dostał na komunie miejski i co chwile się mu rozwala :evil_lol: w końcu sąsiad się zlitował i podarował mu starego górala :lol:

Czytałam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']aa weź, nawet mi nie mów... mam konflikt :diabloti:
bo z jednej strony chcę rower, coby po lasach i dziurach jeździć a z drugiej wolałabym taki miejski.... na dwa mnie nie stać... dlatego nie mam żadnego :evil_lol: już wiele oglądałam i nadal nie wybrałam... poza tym boli mnie, wydać tyle kasy, więc muszę dobrze wybrać :roll:


w sumie to nic nie przychodzi mi do głowy... no chyba, ze wampiry z morganville, albo serię czysta krew?[/QUOTE]
Pomyśl nad crossowym albo trekkingowym z damską ramą :) Masz wygodniejszą pozycję niż na mtb a jednocześnie po lesie dasz sobie jakoś radę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Górski najlepszy :cool3: ja mam zwykłego górala którego dostałam na komunie wiec kawał czasu temu żyje ma się dobrze ;) Jak mi kiedys padnie kupie se z amorami :cool3: Brat dostał na komunie miejski i co chwile się mu rozwala :evil_lol: w końcu sąsiad się zlitował i podarował mu starego górala :lol:

Czytałam :diabloti:[/QUOTE]

Ale wiesz, jak kiedyś znajdę pracę i to dość blisko to będę chciała rowerem śmigać.. i takim góralem to raczej nie zajadę :diabloti:

no to nie mam pojęcia :eviltong: weź sobie jakieś książki +18 :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']a masz tytuły?
poszukaj opinii na [URL="http://lubimyczytac.pl/"]http://lubimyczytac.pl/ [/URL]
mi ogólnie ostatnio ciężko idzie czytanie... :([/QUOTE]

"Szczęście Lissy"
"Miłość rodzi miłość"
"Cudowny amulet"
"Do ostatniej chwili"
Ogólnie, to opinii przy książkach tej autorki jest mało, więc chyba sobie odpuszczę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']aa weź, nawet mi nie mów... mam konflikt :diabloti:
bo z jednej strony chcę rower, coby po lasach i dziurach jeździć a z drugiej wolałabym taki miejski.... na dwa mnie nie stać... dlatego nie mam żadnego :evil_lol: już wiele oglądałam i nadal nie wybrałam... poza tym boli mnie, wydać tyle kasy, więc muszę dobrze wybrać :roll:
[/QUOTE]


Jak chcesz rowerem dojeżdżać, to weź taki, którego nie będziesz się bała zostawić :evil_lol: Mój brat kupił sobie rower za sporo kasy, maniakiem jest pod tym względem, ale teraz nigdzie nie dojedzie nim, bo się o niego tak boi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']"Szczęście Lissy"
"Miłość rodzi miłość"
"Cudowny amulet"
"Do ostatniej chwili"
Ogólnie, to opinii przy książkach tej autorki jest mało, więc chyba sobie odpuszczę :roll:[/QUOTE]
Nic mi te tytuły nie mówią....
lepiej odpuść niż potem będziesz żałować :diabloti:
a ja znalazłam książki romans historyczny, ale jako Harlequin... i też odpuszczam....
[quote name='zmierzchnica']Jak chcesz rowerem dojeżdżać, to weź taki, którego nie będziesz się bała zostawić :evil_lol: Mój brat kupił sobie rower za sporo kasy, maniakiem jest pod tym względem, ale teraz nigdzie nie dojedzie nim, bo się o niego tak boi :diabloti:[/QUOTE]

też fakt :evil_lol:
zapomniałam o takiej rzeczy, że mogliby mi gwizdnąć go :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Jak chcesz rowerem dojeżdżać, to weź taki, którego nie będziesz się bała zostawić :evil_lol: Mój brat kupił sobie rower za sporo kasy, maniakiem jest pod tym względem, ale teraz nigdzie nie dojedzie nim, bo się o niego tak boi :diabloti:[/QUOTE]

Haha mój chłopak to samo, ma rower za kupe szmalu a każdy wyjazd "coś załatwić" musi albo jechać MPK albo moim rowerem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Haha mój chłopak to samo, ma rower za kupe szmalu a każdy wyjazd "coś załatwić" musi albo jechać MPK albo moim rowerem :diabloti:[/QUOTE]
:evil_lol: to tak jakby roweru nie miał :lol:
[quote name='marta1624']Hejka z deszczowego przedpołudnia :) Ja mam stary rower, góral, ale jeszcze daje rade :lol: I nikt nie chce mi go gwizdnąć :evil_lol:[/QUOTE]
hejka ;) u nas też taka pogoda, że szkoda słów... na dwór głowy nie wyściubię :diabloti:
a pomyśleć, że w piątek o mało co a lincz zgarnęłabym... bo na targ poszłam w krótkim rękawku, jako jedyna, co nie umkło to niektórym kobietom :evil_lol: ale na serio było mi bardzo ciepło :lol:

noo to daje wiele do myślenia, jak nikt go nie chce :lol:
[quote name='xxxkaluniaxxx']oj tam :evil_lol:
mam już parę :cool3:[/QUOTE]

noo jakbym Cię nie znała :diabloti:
hmm jakie, jakie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']:diabloti:

Wczoraj przeczytałam Hart Megan - Trzy oblicza pożądania ale w ogóle mi się nie podobało :shake: dziś się zabiorę za jakąś inną :lol: jak wsio przeczytam to podeśle Ci zaś na maila tylko mi przypomnij bo znowu zapomnę :evil_lol:[/QUOTE]

a to to co mi przesłałaś daaaaawno temu to przeczytałaś?
jest trochę tych książek, mam na liście kilka które chciałabym przeczytać, ale to jest chyba mój słomiany zapał.. :lol:

Spoko, na pewno będę się upominać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...