Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

  • 2 months later...
57 minut temu, *Magda* napisał:

To może warto poszukać nowego psiaka?

temat ten jest wałkowany od bardzo długiego czasu. I na razie jest w fazie zawieszenia.

Począwszy od słów mego ojca "żadnego więcej psa w domu" i bla, bla, bla... po szukaniu rasowego papika,który nie miał być ONkiem, co skończyło się fiaskiem i ogólną beznadzieją. Kończąc na tym, że pewnie pojawi się 3 psiak kieeeeedyś tam. Ale czy to będzie papiś kundelek potrzebujący domu, co skradnie nasze serca, czy Onek to czas pokaże. Na razie są to dwie jedyne opcje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
9 minut temu, kalyna napisał:

 

Aga, mały jeśli chodzi o jego rozmiar, bo jego pomysły idą jak tsunami :D

 

Dogadał by się z Tamirą , wczoraj zjadła młodemu spodnie i jego ulubioną buzę z koparą :[ a dzisiaj rozszarpała legowisko które Sebek jej położył w garażu żeby mogła sie na nim położyć jak ją tesciowa wywali na dwór , mówiłam mu że je rozwali , to " nie , przeciez tego w domu też nie rozwala " , nie chciałam ale musiałam powiedzieć " a nie mówiłam " :P

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, łamAga napisał:

Dogadał by się z Tamirą , wczoraj zjadła młodemu spodnie i jego ulubioną buzę z koparą :[ a dzisiaj rozszarpała legowisko które Sebek jej położył w garażu żeby mogła sie na nim położyć jak ją tesciowa wywali na dwór , mówiłam mu że je rozwali , to " nie , przeciez tego w domu też nie rozwala " , nie chciałam ale musiałam powiedzieć " a nie mówiłam " :P

A ona nie powinna się już ciut uspokoić?

Mnie zadziwiają pokłady psiego moczu w psie. Boże, on ciągle i ciągle sika i końca nie widać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...