Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Pewnie nikogo to nie interesuje, oprócz Agaga21 :)

Ale co tam wstawię... choć ostatnio stwierdziłam, ze coś mało ich jest... i muszę coś wykombinować. Chodzi mi o same piłki na sznurku dla Poczarów. Pół przemielone i wyglądają jak wyglądają... choć mam już ciut pomysłów na ten problemik :lol:

 

Zwierzaczki po operacji :D

DSC_0035_zpsodrxkgde.jpg

 

domowe, do dziamdziania. Do tego zapas futerka do zrobienia szarpaków ;)
DSC_0032_zpstsehds0d.jpg

 

Nietykalne, które niebawem idą w ruch...
DSC_0031_zpsob3qlxur.jpg

 

piłki, używane codziennie, tzn. nie wsie na raz :D dlatego poniszczone i tak jakoś maławo ich jest...
DSC_0036_zps86ggjdtr.jpg

 

i na koniec wiadro szarpaków :)
DSC_0037_zpsjnlgam4m.jpg

 

 

przy okazji mycia zabawek, wyprałam ręcznie juliusy. O matko, ile tam brudu było. A jaki smród. Fuuuuj, ale teraz znowu będą śliczne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fajny Zbiór zabawek:D

:)

 

Faktycznie słabiutko u Was z tymi zabawkami, musisz to szybko nadrobić :evil_lol:

Szop bez głowy wygląda... bardzo zacnie :lol: A czemu część zabawek jest nietykalna?

no śmiej się :P jak to jest na 3 psy, które codziennie się nimi bawią. To kiepściutko...chodzi mi przede wszystkim o piłki.

zacnie, sam zad. Bo łeb miał tak rozerwany, że nie było jak ratować...

bo myślałam, że mam więcej zabawek, to te były na później. Przy czym to są 3 Ciapy funny. Szakala mi bardzo szkoda dawać Owczarom, bo zaraz zniszczą, a Ciap się boi. Jak nic zostanie dla przyszłego szczeniaka. A całą resztę muszę do dużego kosza przełożyć.

 

O jejku, ile zabawek :o Najzacniejsza kolekcja na dogo :D

no następna, nie jest ich aż tyle. I na serio moja biednie wygląda. To pokaż swoją :P

Link to comment
Share on other sites

Świetny zbiór;p u mnie jest też pełno zabawek,ale Lu uwielbia tylko takie które najmocniej piszczą i obecnie śpi i nosi konga tenisowego z piszczałką,a Viki nie umie nosić zabawek..szarpaki im też teraz nie podchodzą, choć wiszą na ścianach wysoko...jakby dalej miały za dużo wszystkiego? Nie wiem co myśleć...mam tą zieloną piłka, konga puppy z piszczałką i konga syczącego powietrzem( wobbler??), ale kongi tenisowa są na 1szym miejscu bo wrzask największy. Jeszcze Lu kochała świnkę, a zabawki bez piszczałki kompletnie ją nie interesują... teraz trochę się żrą ogólnie, bo jedna zaczepia drugą i na odwrót.. ale dziś miały jatkę, mama je rozdzielała... Lu to wredna suka jest..

Link to comment
Share on other sites

sporo masz zabawek dla psiaków,u Nas skromnie 3 tylko,które leżą bez użytecznie w sumie,no nie raz piłka jest w ruchu

uuu u nas dzień bez piłki to dzień stracony. Bez tego nic się nie da zrobić.

 

Świetny zbiór;p u mnie jest też pełno zabawek,ale Lu uwielbia tylko takie które najmocniej piszczą i obecnie śpi i nosi konga tenisowego z piszczałką,a Viki nie umie nosić zabawek..szarpaki im też teraz nie podchodzą, choć wiszą na ścianach wysoko...jakby dalej miały za dużo wszystkiego? Nie wiem co myśleć...mam tą zieloną piłka, konga puppy z piszczałką i konga syczącego powietrzem( wobbler??), ale kongi tenisowa są na 1szym miejscu bo wrzask największy. Jeszcze Lu kochała świnkę, a zabawki bez piszczałki kompletnie ją nie interesują... teraz trochę się żrą ogólnie, bo jedna zaczepia drugą i na odwrót.. ale dziś miały jatkę, mama je rozdzielała... Lu to wredna suka jest..

Spoko, Soniula też tak miała. Aż ją w święta coś w łepek pizgło. I lubi piłki na sznurki i szarpać się nimi. Nie wiem co jej się stało, ale sama z tą piłką przybiega, nie upuszcza tylko do ręki daje. Ogólnie bardzo kumata się zrobiła. Ciekawe jak długo.

Po dzisiejszym przemyśleniu to pewnie już nie kupię Konga tenisowych. Bez sensu, co z tego że piszczą, jak po normalnej zabawie są uwalone. Wczoraj jak je szorowałam to myślałam, że siępotnę. Wyrzucić szkoda, bo ma wygląd piłki i jedna nawet piszczy. Ale nie polecam.

Jedyne co mogę polecić to pomyśl o zabawkach piszczących konga squeezz.

 

Zaczepiały się do zabawy i zabawa przerodziłą się w jatkę, czy od początku o to im chodzi?

Zmęczenie psychiczne i fizyczne bardzo pomaga psom i ich relacją.

 

Moje zabawkę piłkę widzą przez 10, 20 minut czy 0,5-1,5-2godzin dziennie. W kojach zabawki nie mają, jak sobie biegają po podwórku zabawek nie mają, jak idą na spacer to też raczej niet. Tylk podczas zabawy ze mną/daję im na zajęcie paszczoszczęk.

 

Soniula to dzisiaj na spacerze się przeciągała zabawką. Oł szit. No to taki fenomen, że nie potrafię tego do niczego porównać.

I szał, ciał. Szliśmy koło ogrodzenia i pimpuś szczekał, szczekał i szczekał. A ona na końcu ogrodzenia tylko trochę podskakiwała. Jak na nią to wyglądało jakby chciała się bawić, a nie kogoś zeżreć.

 

 

Hahaha, w ogóle nie masz zabawek :P Ja nie wiem czemu tak zaniedbujesz psy :D

no ja też nie wiem :( :(

Link to comment
Share on other sites

Dobre są takie porządki, raz na jakiś czas. Dzięki temu odkopałam dwie piłki. I tak dzisiaj Soniula tak całkiem serio, serio się przeciągała piłką. A kiedyś nawet aportować jej nie chciała. Ba ta piłka ma w sobie coś, bo Gandzia tak się zawieszał, że negocjował przy puszczeniu zabawki :P Ahh i wybrał piłeczkę, zamiast wroga nr 1. Także coś się dzieje. Ale fakt ta piłka ogólnie jest świetna...

 

 

Jako, że jestem na bieżąco z nowinkami, to to to jest faaaaajne ;) Ale Karusek miał pierwszy te piłki...

http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/kong_dla_psa/pilka/464753

 

ps. ostatnio wszystko przeliczam na piłki pełne lub inne, gdzie można dorobić sznurek :D także spoko, tego nie będziemy mieć..

Link to comment
Share on other sites

Pewnie nikogo to nie interesuje, oprócz Agaga21 :)

Ale co tam wstawię... choć ostatnio stwierdziłam, ze coś mało ich jest... i muszę coś wykombinować. Chodzi mi o same piłki na sznurku dla Poczarów. Pół przemielone i wyglądają jak wyglądają... choć mam już ciut pomysłów na ten problemik :lol:

 

Zwierzaczki po operacji :D

DSC_0035_zpsodrxkgde.jpg

 

domowe, do dziamdziania. Do tego zapas futerka do zrobienia szarpaków ;)
DSC_0032_zpstsehds0d.jpg

 

Nietykalne, które niebawem idą w ruch...
DSC_0031_zpsob3qlxur.jpg

 

piłki, używane codziennie, tzn. nie wsie na raz :D dlatego poniszczone i tak jakoś maławo ich jest...
DSC_0036_zps86ggjdtr.jpg

 

i na koniec wiadro szarpaków :)
DSC_0037_zpsjnlgam4m.jpg

 

 

przy okazji mycia zabawek, wyprałam ręcznie juliusy. O matko, ile tam brudu było. A jaki smród. Fuuuuj, ale teraz znowu będą śliczne :lol:

sklep z zabawkami mogłabyś otworzyć :D

Link to comment
Share on other sites

Alina mam pytanie- jak z wytrzymałością zwierzaków pluszowych? W miarę czy szybko trzeba operować? ;)

beznadziejnie. Rozpadły się, bardzo szybko. Nie miały nawet swoich 5 minut. Tzn. jak się oczar rozkręcił ;)

A na serio pobudza to psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

Mamy/mieliśmy je ;) Znaczy z 2 szt mamy jedną, jedna poległa przy starciu 3 dużych i jamnika, druga jeszcze żyje ;) Ale właśnie szukam czy jest coś jeszcze trwalszego, jak nie to chyba zamówię u niej bo wytrzymują naprawdę wiele ;)

u szarpaki jako takie nie robią szału. Albo raczej szał robią, tylko ja wolę piłki. Psom to wsio rybka.

a można wiedzieć w jakiej cenie są?

 

Ja zawsze zaopatruję się w pluszaki w lumpie, inaczej za dużo by mnie to wyniosło :P

ja też, tudzież rodzina co ma dzieci mi przywożą, jak są zdewastowane :D

tka na dobitkę.

Widzisz, a u nas lisek cały czas w super stanie. Tylko piszczałki padły, ale już mam na to pomysł :D

A w końcu kupiłaś ten szarpak czy robisz sama? :)

ekhym jak Sonia (!) się rozkręciła to ogon od razu uleciał. Jak Gandzia obczaił piszczałkę to łeb urwał. Hmm pewnie te psy mają jakieś emocjonalne problemy, hmmm.

nie, zrezygnowałam. Ale w przyszłym tygodniu idę dokupić parę materiałów i się będzie dziać :D

Przecież mam pisać pracę i się uczyć, czyli muszę znaleźć jakieś ciekawe zajęcie...

 

A u nas jak zawsze ciekawie... za długo było spokojnie i dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...