Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Zostaw je ;) lepiej trochę za duże niż za ciasne. A o hurttach pisała, pamiętam :D

No niby wiem. Ale woe 15 razy sprawdzić z każdej strony i popytać niż potem żałować...

 

Lepiej, jak są troszkę za luźne i same się ładnie ułożą, niż jakby sie miały wżynać :) Ja bym zostawiła, jaki to rozmiar w ogóle?

To teraz przyznaj się, jakie warunki musiałaś spełnić? :grins:

rozmiar w końcu wzięłam 100.

 

Kolejne zakupy i TYLKO sucha karma dla Ciapy w marcu... supcio i raczej zabawek tak szybko żadnych nie kupię ani akcesoriów. Aż się boję odzywać, że potrzebuję różową smycz :P i oby taks bazarku nie zrobiła... :( no zawsze mogło być gorzej np. przez 3 miesiące na suchym chlebie i wodzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Te owczarki sobie zostaw :P

no tych to nikt nie chce :P

 

http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/kalyna2051/DSC_0028_zps5e189259.jpg

 

aaaa ja chcę je mieć :) już jakiś czas się na nie czaję :)

u mnie to była długa droga przez mękę zanim je zamówiłam...

A ja zawsze chciałam mieć różowe i śliczne szeleczki dla Soniuli ;) I długo cierpiałam, ze julki pasowe nie są różowe, ino czerwone.

już myślałam o szelkach różowych z sklepów robiących szerokie dla TTB. Ale jakoś mnie nie porwały, tak samo inne firmy HM.

Link to comment
Share on other sites

Ja chcę z Kajki cukierek zrobić :P Chociaż z wyglądu, a z charakteru diablica :P

my będziemy też ocieplać wizerunek, a co :lol:

moja wredna suuuka w różu, tak dla niepoznaki.

 

Ale znowu malinowa do kompletu jest smycz z amortyzatorem od Hurtty, ale za taką cenę to nigdy nie kupię :P nie jest dla mnie tak ważna.

Link to comment
Share on other sites

my będziemy też ocieplać wizerunek, a co :lol:

moja wredna suuuka w różu, tak dla niepoznaki.

 

Ale znowu malinowa do kompletu jest smycz z amortyzatorem od Hurtty, ale za taką cenę to nigdy nie kupię :P nie jest dla mnie tak ważna.

Świetne szeleczki...ja też choruję,ale już mają tyle sprzętu;/ i tak Lu chodzi w pola na spacery w starych pasowych dingo co najszybciej się zapinają...kupiłam jej ostatnio trixie zielony odblask...fajnie wygląda, bo były za duże na Vikki...teraz na nią muszę pomarańcz kupić...dużo wydałaś na hurtty?

Link to comment
Share on other sites

Świetne szeleczki...ja też choruję,ale już mają tyle sprzętu;/ i tak Lu chodzi w pola na spacery w starych pasowych dingo co najszybciej się zapinają...kupiłam jej ostatnio trixie zielony odblask...fajnie wygląda, bo były za duże na Vikki...teraz na nią muszę pomarańcz kupić...dużo wydałaś na hurtty?

No moje to mają po pasowych na łepka. I teraz Soniula dostała Hurtty :)

Te szeleczki będą wyjściowe (już to widzę, ale co tam :P )

razem z wysyłką 131zł :)

 

 

Dzięki ;) już od dawna na nie patrzyłam ;)

Choć gumowe sama będę sobie robić, linkę już mam, brakuje mi karabińczyków. Muszę w końcu to ogarnąć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...