Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

walnij kilo, dwa czy ile tam chcesz. możesz się nie malować, to twój wybór przecież. mnie nikt nie przekona, że twarz nie będzie wyglądała lepiej jeśli nie będzie miała wyrównanego kolorytu i lekko zatuszowanych niedoskonałości lub nie będzie się świecić. ja po prostu lubię zadbać o swój wygląd ale nie każdy musi  :eviltong:  co innego cera nastolatki, którą oszczędził trądzik a co innego cera dojrzała kobiety po 30-ce. jak miałam lat 18 czy 20 nie czułam takiej potrzeby, teraz lepiej się czuję w makijażu więc go robię.

Po prostu każdy lubi to w czym czuje się dobrze :)

Ja np. jak mam za dużo to czuję się źle, a znowu bez to tak jakby mi czegoś brakowało.

 

Teraz w sobotę byłam w szkole i musiałam wyjść szybciej z domu to tylko delikatnie machnęłam tuszem na szybko, jesso nigdy więcej :evil_lol:

 

Pochwal się jak zamówisz :D

zamówiłam... :wallbash:

 

:siara:  Na pewno coś wybierzesz  :loveu:

Jaaasne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Co zamówiłaś, chwal się szybko? :D

2x2kg karmy, paczka przysmaków i zabawkę... to ostatnie mnie dobiło...

a brakowało mi zbyt dużo, aby na same smaczki dla Ciapy wydać, nie wiedząc co mu dokładnie jest. A samej ryby aż tyle? buuu niet. No to kupiłam zabawkę, która od daaaawna za mną chodziła. Aż mi wstyd :roll:

Link to comment
Share on other sites

Haha to już czekam na fotki tych zakupów, albo chociaż bardziej dokładny opis :grins:

Ja ostatnio też mam chcicę na kilka zabawek, na szczęście kasy niet, to muszę się powstrzymać ;)

hahaha szału nie ma :D oby tylko ta karma zasmakowała i przypasowała.

Ja już nie mam żadnej chcicy. Psst ta zabawka chodziła za mną od kliku długich miesięcy, zawsze miała być kupiona jak będę potrzebować coś dobrać. W wrześniu zakupy miałam powyżej 99zł, także odpadła. A teraz? kiedy jak nie teraz...

 

Chcę się trochę wytłumaczyć, przed samą sobą. Bo Soniuli włącza się mega podgryzanie rąk w czasie nauki chodzenia przy nodze :roll: Bez skurpułów wali zębami w ręce, jak moja ręka idzie do przodu a ona ma za nią podążać. Polowanie się jej załączą, bo coś jej ucieka.  W każdym innym  przypadku jest bardzo delikatna do rąk. Także mam nadzieję, tym sobie trochę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Pochwal się jak dojdzie :)

Spoko :lol:

 

 

Dzisiaj miałam stan przedzawałowy... po zabawie, Owczary zostały na podwórku, aby sobie polatały. I cały czas słyszałam dwa psy. Po czym szła szczekaczka czyt. suczka, która mega szczeka na moje, a te się nakręcają na nią w złych zamiarach. (no, ale przecież wtedy se wybiega jak tak z moimi sobie pogada :loveu:) i wychodzę wieczorem je zamknąć,a Gandzia sobie leży na podwórku a suki ani widu ani słuchu. Wołam raz, drugi, trzeci (Sonia, do budy) i nic. Oj gorąco mi się zrobiło... po czym patrzę a uliczka do kojca jest uchylona,  a ta wariatka siedziała i machała ogonem w budzie. No co? zimno się zrobiło, a ona uwielbia siedzieć w budzie, to sobie otwarła i się położyła w słomie.

Link to comment
Share on other sites

dokłądnie. ja nigdzie nie napisałam, by walić tone tapety, tylko, że według mnie  twarz całkiem bez make-upu wygląda często gorzej.

pokaż te swoje wynalazki, które kupiłaś ;)

 

Po prostu każdy lubi to w czym czuje się dobrze :)

Ja np. jak mam za dużo to czuję się źle, a znowu bez to tak jakby mi czegoś brakowało.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moja sucz, odkąd dałam jej słomę do budy, to ciągle w niej siedzi :D

U mnie też, a jak je wołam to takie zaspane i oblepione słomą wychodzą :D

 

A ja jakoś nie mam pomysłu czy cokolwiek dziś zamawiać, bo psinom nic nie brakuje zbytnio...chyba, że byłoby coś ekstra...podpowiedzcie;p

Ja karmę też w zooplusie kupuję, najtańszą tam mam;)

ja sie cykam z tą DDD dzisiaj. Bo moim teoretycznie też nic nie brakuje, ale... Ale patrząc, ze jest darmowa wysyłka, a są różne smaczki rybne, czy pewna piłka, których w naszych zoologach nie ma, to kusi. Do końca dnia zostało jeszcze sporo czasu...

 

Czekam na foto zakupów, bo nadal nie wiem, o jaką zabawkę chodzi :D

A po co przy chodzeniu przy nodze jej pokazujesz ręką do przodu?

 

Uuu nie zazdroszczę nerwów, nieźle musiała Ci stracha napędzić :P

ej, no nie wiesz? jedna z najbardziej popularnych :P Ty chyba też ją masz, albo chciałaś kupić.

Nie ręką do przodu, tylko wróciłam z nią do podstaw. Aby szła równo przy nodze, ja idę i mam rękę z boku a ona ma podążać za nią. Teoretycznie wszystkie psy kapują, oprócz mojej :D

 

Ogólnie wczoraj był dziwny dzień w stadzie...

 

dokłądnie. ja nigdzie nie napisałam, by walić tone tapety, tylko, że według mnie  twarz całkiem bez make-upu wygląda często gorzej.

pokaż te swoje wynalazki, które kupiłaś ;)

najpierw muszą przyjść, a to się nic nie zapowiada... :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Jak to ma być popularna zabawka z Konga, to przychodzi mi do głowy tylko bałwanek. Ale nie wierzę, że jeszcze nie macie bałwanka, więc nie wiem co to może być :hmmmm:

Miczka fajnie się nauczyła chodzić przy nodze, jak trzymałam smaka w ręku na wysokości klatki piersiowej, przy okazji załapala, że ma patrzeć w oczy ;) Także Twojej metody nie znam :D

 

Też mnie boli, bo dużo by dzisiaj można zaoszczędzić, zamawiając chociażby smaki... Ale kasy nie ma, wyrzutnia kupiona, także muszę sobie jakoś poradzić ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak to ma być popularna zabawka z Konga, to przychodzi mi do głowy tylko bałwanek. Ale nie wierzę, że jeszcze nie macie bałwanka, więc nie wiem co to może być :hmmmm:

Miczka fajnie się nauczyła chodzić przy nodze, jak trzymałam smaka w ręku na wysokości klatki piersiowej, przy okazji załapala, że ma patrzeć w oczy ;) Także Twojej metody nie znam :D

 

Też mnie boli, bo dużo by dzisiaj można zaoszczędzić, zamawiając chociażby smaki... Ale kasy nie ma, wyrzutnia kupiona, także muszę sobie jakoś poradzić ;)

No i BINGO. Właśnie nie mamy bałwanka dla Poczwara, bo ten z trixie jest za mały...

 

No to właśnie o to chodzi, szczeniaki najpierw przy pysku się prowadzi, potem rękę się podnosi wyżej. Aby docelowo pies maszerował przy nodze z kontaktem wzrokowym...

 

Dokładnie, choć ciągle sobie tłumaczę, że jak teraz kupię to na kilka miesięcy mam luzu.

Link to comment
Share on other sites

Ja też miałam smaki zamawiać, ale jakoś nic mnie nie łapie... Może przez to że zazwyczaj biorę zwykłą karmę :)

ehh u mnie właśnie smaczki o wiele lepiej idą niż karma, choćby dlatego, ze po smaczkach tak się psu pić nie chce. Pamiętam jaki pies był zapluty na suchej.

 

Jestem zła, bo dałam się podpuścić na DDD noo ale teraz to tylko kupować będę karmę, także byle do przodu :lol:

 

 

 

foch z przytupem :D

DSC_0025.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...