Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Mam taka sama piłkę zielona, Lu ja lubiła dopóki nie ujrzała piłki tenisowe konga...Obroża zielono-czarna mnie zainteresowała..

faktycznie, pamiętam, że ją kupowałaś ;)

hahaha u nas ta piłka będzie super, bo będzie mieć sznurek, mam nadzieję. A tenisowych jeszcze nie dostały, bo jakoś nie było okazji.

Na serio jest fajniutka :loveu:

 

 

A co u Was, jak tam dziewczyny?

Link to comment
Share on other sites

Eee tam, myślałam, że więcej tego przywlokłaś! Zawiodłam się :evil_lol:

Faktycznie ciekawa ta obroża zielona, z rączką jest, prawda?

Ja bym chciała zrozumieć ten fenomen Pullerów, że kosztują taki majątek :hmmmm: Czym się różnią od zwykłego gumowego ringo?

 

 

Dzięki wielkie za fotkę! 13cm będzie za duża, także będę celowała w Mkę. Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Eee tam, myślałam, że więcej tego przywlokłaś! Zawiodłam się :evil_lol:

Faktycznie ciekawa ta obroża zielona, z rączką jest, prawda?

Ja bym chciała zrozumieć ten fenomen Pullerów, że kosztują taki majątek :hmmmm: Czym się różnią od zwykłego gumowego ringo?

 

 

Dzięki wielkie za fotkę! 13cm będzie za duża, także będę celowała w Mkę. Dzięki :)

No wiesz :lol: przecież wszystko inne, jakże ważne mamy :laugh2_2:

Tak z rączką, na zatrzask. niecałe 4cm. I bardzo fajna w dotyku. Początkowo chciałam obroże Julliusa, ale wybór padł na tą. Jak wyzdrowieje to porobię śłit focie ;)

no ja tego nie ogarniam. Hahaha ja w życiu się nie interesowałam tą zabawką, ba nigdy jej nie chciałam. Ale cena była baaardzo korzystna ;) ja za tego dałam 25zł. Choć zwykłe ringo jest chyba twardsze. To jest jakby z mega twardej pianki.

 

Polecam się na przyszłość ;) no tak jak myślałam, Ciap tego wcale nie chciał tknąć :)

Link to comment
Share on other sites

Fajniutka ta obroża jest i kolorek wybrałaś nieźle oczojebny :D Czekam na fotaski!

O, też chora? Pocieszyłaś mnie teraz haha :D

Nie no za 25zł to grzech nie wziąć. Jak normalnie po 50zł są ;) Chociaż i tak nie wiem, co w niej jest, czekam na relację z użytkowania, może mnie oświecisz :grins:

Wiesz, ja myślałam o 13cm ze względu na wrzucenie do środka piszczałek. Ale najwyżej zamiast dwóch Pyszczków będzie jeden, Mika raczej się nie pogniewa ;)

Link to comment
Share on other sites

Fajniutka ta obroża jest i kolorek wybrałaś nieźle oczojebny :D Czekam na fotaski!

O, też chora? Pocieszyłaś mnie teraz haha :D

Nie no za 25zł to grzech nie wziąć. Jak normalnie po 50zł są ;) Chociaż i tak nie wiem, co w niej jest, czekam na relację z użytkowania, może mnie oświecisz :grins:

Wiesz, ja myślałam o 13cm ze względu na wrzucenie do środka piszczałek. Ale najwyżej zamiast dwóch Pyszczków będzie jeden, Mika raczej się nie pogniewa ;)

Hahaha aż dziwne, ale u mnie w domu też wszystkim się podoba, więc zakup udany :)

no wali po oczach, bo mam nadzieję, że będziemy widoczni wieczorami. Choć pewnie będzie mi mega szkoda tej obroży :lol:

Noo od wczoraj wieczora leżę, nawet za bardzo na dwór nie idę. A takie miałam plany :placz:

 

I tylko dlatego kupiłam tego Pullera. Hahah 3 razy pytałam o cenę, a na końcu Pani mi na kalkulatorze napisała, bo nie wierzyłam. Testy na pewno będą. Choć z tym to my nadal jesteśmy w czarnej ***

Może w innych lepiej jest, ale ja miałam problemy z włożeniem w środek funny i na końcu zrezygnowałam. W 9cm może jakieś piłeczki dla kota wejdą w razie W?

Link to comment
Share on other sites

No jak obroża jeszcze ma rączkę to zazdroszczę :) :loveu:

:loveu:

 

CzekAm na recenzje smyczy odblaskowych i obrozek odblaskowych:p ja kupiłam kiedyś obroże z Juliusa z rączka,ale nawet jeszcze nie zakładałam jej..leniuchy mnie dopadł;p a piesy u mnie w porządku,studia-dojazdy-dom-spacer-noc i tak codzień..

Hahaha recenzja już napisana, tylko nie opublikowana... bo smycze pojechały na reklamację. Ale kontakt z sklepem na 6!

choć  w sumie to tak patrząc, jak zależy Ci na dobrym odblasku to kupić smycz tak uszytą, jak Ciapka obroża. Choć mi teraz mega szkoda tej obroży i szukam chyba czegoś innego, ta będzie na specjalne wyjścia :evil_lol:

Ja chciałam z Juliusa, ale wydawał mi się za mały odblask, a jak znalazłam obroże o 15zł tańsza, to już w ogóle byłam szczęśliwa :D

 

ehh dobre czasy, czyli wakacje się skończyły... a ja nadal czekam na jakieś nowsze fotki Panienek, na pewno coś się pozmieniały ;)

Link to comment
Share on other sites

To opublikuj notkę o smyczach, albo o czymś innym, bo nie mam co czytać już dzisiaj :lol: A przyjemnie czytać Twoje wpisy :D

czekam, aż do mnie wrócą :)

Choć pewnie coś napiszę, jak siedzę w domu chora...

Ale jak miło mi czytać takie rzeczy! dzięki

Link to comment
Share on other sites

A czemu reklamowałaś?

 

Pisz pisz! :loveu:

Właaaśnie, czemu je musiałaś reklamować? Byłaś z nich zadowolona chyba? :)

 

Bo taśma odblaskowa nam powychodziła trochę... chciałam sama naprawić, ale Pan bardzo nalegał, więc wysłałam :)

I nadal jestem :)

 

 

noo to zdjęcie zachęcające do przeczytania notki

DSC_0008.JPG

Link to comment
Share on other sites

Cześć :)

Siemkanko :D

 

Na to nawet nie patzrę bo moja ma siwe przebarwienia odkąd jakiś rok miała :)

uu a tego tak teraz wzięło z tym siwieniem... a to ja myślałam, że przez niego prędzej osiwieję.

 

 

Dzisiaj testowaliśmy pullera. I nie wiem czy to tylko u nas, ale ta zabawka chyba nie jest dla Owczarów :D

Link to comment
Share on other sites

Przynajmniej kupowałaś w okazyjnej cenie ;) Ehh, może ja też trafię na okazję (mam nadzieję) bo chciałam protestować pullera, a 2 za 90zł to jednak za drogo :/

no zdziwiłam się jak wygląda po 5 minutach zabawy. Ale mimo to warto było kupić i spróbować, bo i Gandzia i Sonia się fajnie nakręcili na niego ;)

Mam nadzieję, że jednak pożyje u nas dłuuugo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...