Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

[quote name='kalyna']
Nie mogę zebrać się, aby wrócić na dogo.. czytam Wasze galerie i jestem na bieżąco... no ale pisać mi się nie chce :oops:[/QUOTE]

Ja tak samo, też ostatnio coś się nie mogę zmusić do dogo... tzn. nie żebym chciała stąd odchodzić, czy coś... ale właśnie... pisać mi się nie chce :D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=makot'a;20048687]Ja tak samo, też ostatnio coś się nie mogę zmusić do dogo... tzn. nie żebym chciała stąd odchodzić, czy coś... ale właśnie... pisać mi się nie chce :D[/QUOTE]

to jest już nas dwie :D :D
ale dla jasności to uczyć też mi się nie chce :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']to jest już nas dwie :D :D
ale dla jasności to uczyć też mi się nie chce :mdleje:[/QUOTE]

Mi też sie nie chce... CHOCIAŻ nie jest tak źle, bo mam nowy program do 3D i chęc poznawania go, pcha mnie poniekąd do roboty... i czasem sobie dłubię faktycznie przy projektach :D
Aczkolwiek, ja nadal walczę z poprzednim semestrem, więc roboty jest o wiele więcej... no i projekt inżynierski czeka :diabloti:
A moje życie kręci się pomiędzy psami, a facebookiem... przykra prawda :D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=makot'a;20048846]Mi też sie nie chce... CHOCIAŻ nie jest tak źle, bo mam nowy program do 3D i chęc poznawania go, pcha mnie poniekąd do roboty... i czasem sobie dłubię faktycznie przy projektach :D
Aczkolwiek, ja nadal walczę z poprzednim semestrem, więc roboty jest o wiele więcej... no i projekt inżynierski czeka :diabloti:
A moje życie kręci się pomiędzy psami, a facebookiem... przykra prawda :D[/QUOTE]

wooow co to ciekawość robi z człowiekiem :diabloti:
pssst ja tam się teraz na tych studiach nie widzę, bo tego to ja nie ogarniam.... nowa szkoła i wsio nowe..

tak FB jest straszny... tak uzależnia.. i nie idzie się uwolnić bo tam ciągle coś się dzieje... :mad:



ogólnie to zapomniałam...
Wiiitam wszystkich :multi:

no i cieszymy się z nowej osoby w naszych skromnych progach :)

aa zdjęcia? :hmmmm:
no proszę Was... nie męczcie mnie tak.. bo i bez tego trudno żyć bez dogo :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']dobry wieczór ;)

jutro idziemy z Neronem na szczepienie przeciw wściekliźnie , zobaczymy czy dostanie serduszko :cool3:[/QUOTE]

Witamy ;)

ooo ;)
u nas nie dają :shake::shake:mam wszystkie 3 zaszczepione, a żaden nie ma tabliczki :-(

jak Sonię szczepiłam u Waszego weta po operacji też nic nie dostałam... nikt nas nie lubi :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Witamy ;)

ooo ;)
u nas nie dają :shake::shake:mam wszystkie 3 zaszczepione, a żaden nie ma tabliczki :-(

jak Sonię szczepiłam u Waszego weta po operacji też nic nie dostałam... nikt nas nie lubi :diabloti::diabloti:[/QUOTE]

U nas też nigdy nie dawali :shake: od pewnego czasu zauważyłam że dopiero dają , ostatnio szczeniak który niedaleko nas mieszka też miał na obróżce takie serduszko a jest 'kundlem" wiec moze i mój kundel dostanie :cool3: chociaz mało ostatnio ich mieli , mam nadzieję że domówili :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RobertoRM6']Ma ktoś takiego pojętnego owczarka niemieckiego? :)
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=TTlYe8stpbg[/URL]

A tu jego zabawa z królikiem.
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=MEyaWTB9e1I[/URL]

Zapraszam do obejrzenia i subskrybowania.[/QUOTE]

piękny pies ;)
ale może załóż mu własny wątek i tam dawaj jego filmiki i zdjęcia.. a my przyjdziemy Was podziwiać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...