Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Podziel się wisienkami :placz: Uwielbiam wszystko co ma wiśnie :loveu:[/QUOTE]
już po wiśniach... były 2 tyg temu i 3 dni ostro zrywałam i zaprawiałam i wyszło 80 słoików :) moge Ci jeden wysłać :D
***
Sylwia ciesze się, że foto się podoba :) dzięki za link.. jak na razie byłam tylko na jednym spacerze, ale spodobało mi się i mam zamiar co tydzień chodzić a co z tego wyjdzie to się zobaczy....
ja kilka lat przymierzałam się, ale strasznie się bałam, że psychicznie nie wytrzymam.
Na początku to łezki mi poleciały, ale jak dostałam psa ze smyczą i widziałam to szczęście na pyszczku to poczułam satysfakcję, że robię coś dobrego. Psy, które bez smyczy biegały z radością wracały do schronu, to taki widok wstrząsnął mną. Nie spodziewałam się, że psy tak chętnie wracają do takiego miejsca. każdy stara się o chwilę uwagi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']hi haj heloł. :roll:
psiaki śliczne, będziemy wpadać. tak na marginesie zrobiłaś mi wielką ochotę na wisienki. :razz:[/QUOTE]
witamy się :multi:
więcej fot wiśni nie mam bo to była tylko chwilka na odpoczynek :D
i kiedy ja zrywałam je to Ciap w tych co spadły się wykulał i wyglądał jakbym mu robiła sierść na żel :D a jak szłam do domu po drugi koszyk to się darł na pół ulicy, że Pańcia go zostawiła :D i na nic uspakajanie go przez siostrę :lol:
Mój Ciapuś wie, która Pani jest najlepsza :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']witamy się :multi:
więcej fot wiśni nie mam bo to była tylko chwilka na odpoczynek :D
i kiedy ja zrywałam je to Ciap w tych co spadły się wykulał i wyglądał jakbym mu robiła sierść na żel :D a jak szłam do domu po drugi koszyk to się darł na pół ulicy, że Pańcia go zostawiła :D i na nic uspakajanie go przez siostrę :lol:
Mój Ciapuś wie, która Pani jest najlepsza :D[/QUOTE]
wiadomka. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Zjadłabym teraz wiśnie :D[/QUOTE]

[quote name='bianka19']miałam też taki napad, ale wczoraj. ;)[/QUOTE]
i teraz to będzie moja wina.... szkoda, że więcej nie narobiłam fotek :D
[quote name='zmierzchnica'][URL]http://img17.imageshack.us/img17/9465/p6250057v.jpg[/URL]
Ależ oni razem cudnie wyglądają :)

U nas też cieczka, na szczęście Fro jest wykastrowany, więc o nic się nie muszę martwić ;)[/QUOTE]
Dzięki :loveu:
ale jak ma się sukę z cieczką to też trzeba uważać czy jakiś przyjaciel do niej nie przychodzi i czy nie zamierza sie sama włóczyć... bo w tym roku Sonia podkopy robiła, co się pierwsze zdarzyło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maalwi']Mi mozesz wysłac wisienki hihihhi :D
Zdjęcia super tak śmiesznie wygląda Ciapek jak zaczepia Sonię taki mały kurdupelek ;)[/QUOTE]
dzięki :loveu:
[quote name='Falkaa']Masz prześliczne zwierzaczki! :D
Bedziemy wpadać ;)
Zapraszamy do siebie! :p[/QUOTE]
witamy :) i już wpadłam do Ciebie :)
[QUOTE=makot'a;17281364]Dawno mnie nie było, przychodzę, a tu wszyscy o wisienkach :D[/QUOTE]
hehe będe wredna i byłam u kuzyna, który jeszcze wiśni nie zerwał :D ale ciemno już było to trochę jakość leży.. ale sama jeszcze Wam narobię :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...