Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='matiz91'][CENTER][COLOR=deepskyblue][B]Moja prawie 8śmio tygodniowa sunia waży 700gram, jak myślicie ile będzie miała jak będzie większa ? :)[/B][/COLOR]

[B][COLOR=#00bfff]Najprawdopodobniej nie przekroczy 2 kg.Tyle samo w jej wieku ważył mój Tosiek i cięzżko mu dobić do 1,60kg(no ale on to jest księciunio do jedzenia)[/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matiz91'][CENTER][COLOR=deepskyblue][B]Moja prawie 8śmio tygodniowa sunia waży 700gram, jak myślicie ile będzie miała jak będzie większa ? :) [/B][/COLOR][/CENTER]



[/QUOTE]
U mnie szczeniaki po Ince mają teraz 6,5 tygodnia mają wage;
Apollo 804g mam nadzieje że dobieje do 2400g
Atena 487g mam nadzieje że dobieje do 2000g choć wątpie:shake:
Afrodyta 642g mam nadzieje że dobieje do 2100g
Amelia 637g mam nadzieje że dobieje do 2100g

Link to comment
Share on other sites

Witam
Moja Kika w wieku 3 miesięcy ważyła niecałe 1.5 kg , w wieku 7 miesięcy ważyła 3 kg. a teraz w wieku prawie dwóch lat waży 4,15 kg :lol: Jej wzrost i waga zatrzymały się gdy miała 13 miesięcy.

[URL="http://www.szipszop.pl"][IMG]http://www.szipszop.pl/tickers/24686.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Book Antiqua][B]Moja Tosia w poniedziałek skończy 10 tygodni, przed chwilą ją ważyłem [/B][/FONT][B][FONT=Book Antiqua]i ma 1kg i 100gram. Ile gdzieś będzie miała jak dorośnie ? :eviltong: Chciałbym, żeby tak do 3kg :P
Teraz powoli przechodzimy na RC dla Yorków (Junior) i dostaję dawkę 60g na dzień podzieloną na 4 porcje po 15g, do tego połowę tabletki wapna bo tak polecił Vet żeby jej uszka stanęły bo już się podnoszą. Czy wszystko jest ok ? Proszę o odpowiedzi.
[/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

o jakimś specjalnym odchudzaniu to chyba nie ma mowy-nie można przecież głodzic zwierzaka. sprobuj dawac mu niskokaloryczna karme w zaleconych na opakowaniu dawkach( np royal canin dla psow otyłych- do kupienia tylko u weta). niskokalorycznych karm jest wiele ale ja np. pedigree bym nie polecała bo nie ma tam prawie skl mineralnych, a miesa zaledwie 4% z tego co pamietam... Poza tym spacery, jakis wiekszy ruch niż zawsze- daj sie psiakowi wybiegac:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matiz91'][CENTER][FONT=Book Antiqua][B]Moja Tosia w poniedziałek skończy 10 tygodni, przed chwilą ją ważyłem [/B][/FONT][B][FONT=Book Antiqua]i ma 1kg i 100gram. Ile gdzieś będzie miała jak dorośnie ? :eviltong: Chciałbym, żeby tak do 3kg :P[/FONT][/B]

[B][FONT=Book Antiqua]Teraz powoli przechodzimy na RC dla Yorków (Junior) i dostaję dawkę 60g na dzień podzieloną na 4 porcje po 15g, do tego połowę tabletki wapna bo tak polecił Vet żeby jej uszka stanęły bo już się podnoszą. Czy wszystko jest ok ? Proszę o odpowiedzi. [/FONT][/B][/CENTER]
[/QUOTE]
Masz za duże wymagania co do tych 3 kilogramów:loveu: tak jak już pisano wyżej sunia będzie miała ok 2200-2300g a jak dociągnie do 2500g to by był chyba cód. Z uszkami narazie nie ma się co martwić ,wystarczy że będziesz je podklejała i systematycznie ścinała włos na nich;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Masz za duże wymagania co do tych 3 kilogramów:loveu: tak jak już pisano wyżej sunia będzie miała ok 2200-2300g a jak dociągnie do 2500g to by był chyba cud. Z uszkami na razie nie ma się co martwić ,wystarczy że będziesz je podklejała i systematycznie ścinała włos na nich;)[/QUOTE]


To bardzo dobrze, że będzie tyle miała.. :multi:
Przestraszyłem się bo ciocia ma Yorka i jak miał 10 tygodni to ważył 50dag i teraz ma 1.8kg, a moja ma 10 tyg i ponad kilo to myślałem, że będzie miała z 5 kg jak dorośnie.. heheh.. A co do uszu to vet powiedział, że podetniemy jak nie będą stały w wieku 3 mcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matiz91']To bardzo dobrze, że będzie tyle miała.. :multi:
Przestraszyłem się bo ciocia ma Yorka i jak miał 10 tygodni to ważył 50dag i teraz ma 1.8kg, a moja ma 10 tyg i ponad kilo to myślałem, że będzie miała z 5 kg jak dorośnie.. heheh.. A co do uszu to vet powiedział, że podetniemy jak nie będą stały w wieku 3 mcy.[/QUOTE]
Co:crazyeye: czy ten wet na głowe upadł:angryy:. Podcinanie uszu psom jest karalne, wystarczy że będziesz goliła psu uszka od wewnątrz i zewnątrz ,podawała wapno lub taki preparat z siarczanem chondroityny oraz trza kleić uszka. Podawaj też wszystkie smakołyki bielone wapnem. Jeżeli szczenie ma choć najmniejszą tendencje do stania uszek to staną przy takiej pomocy, a jezeli nie to poco szczenie krzywdzić dla swojego widzimisie:confused:

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich jesteśmy nowe na forum,chciałam miłośnikom piesków przedstawić mojegą diabliczkę SISI ma 13 tyg.waży 1400
15cm w kłębie i 18 długości
SISI jest suczką w typie yorka
postaram sie wkleić fotke ale mam tylko jak miała 9 tyg[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/4814/sisi9tyg.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...