Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

Widzę,że Kassi waży dokładnie tyle ile moja Zuzia w "jej wieku". Teraz waga jej strasznie szaleje - 16 dekagramów w ciągu tygodnia. Ma trzy miesiące a już ok. 1.80 kg waży.
Jak tak dalej pójdzie to mi dog długowłosy wyrośnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Widzę że Kasandra i Zuzia wagowo są podobne do wagi mojego Tiko oczywiście w odpowiednim wieku :cool3: Tiko jest yoreczkiem XL czyli wagowo mam dwa malutkie yorki w jednym =3.80 ale jakże radosnym i psotnym ,muszę dodać że nie jest gruby ,jest poprostu mocnej budowy :p Jego rodzice są tacy duzi 3kg, czyli jak dla mnie w sam raz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prześledziłam ten wątek.......i wygląda na to, że jako jedyna jestem "pańcią" Yorczycy-gigantki.Moja Fergie waży ponad 5 kg!Owszem jest taka...hmm... "przy kości", ale nie grubaśna. Ma też straaaasznie długie nóżki (niektóre inne yorki wyglądają przy niej jak jamniki).I wszystko fajnie, ale najgorzsze jest to, że Fergie jest przyzwyczajona do tego, że wszędzie ja zabieramy... I muszę taszczyć takiego "klopsa"!!!Ale to najsłodsze 5 kg na świecie..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KingaW']Prześledziłam ten wątek.......i wygląda na to, że jako jedyna jestem "pańcią" Yorczycy-gigantki.Moja Fergie waży ponad 5 kg!Owszem jest taka...hmm... "przy kości", ale nie grubaśna. Ma też straaaasznie długie nóżki (niektóre inne yorki wyglądają przy niej jak jamniki).I wszystko fajnie, ale najgorzsze jest to, że Fergie jest przyzwyczajona do tego, że wszędzie ja zabieramy... I muszę taszczyć takiego "klopsa"!!!Ale to najsłodsze 5 kg na świecie..............[/quote]


Napewno nie jesteś jedna ,mój Tiko waży też swoje 3.90 więc jest go kawałek -jest szczupły tzn żebra dobrze wyczuwalne itp ale ogólnie kościec ma dość mocny :cool3: Myślę że waga nie ma nic do rzeczy ,ważne jest nasze uczucie względem pisiaka . Ja nie wymieniłabym go za żadengo innego ,jak wszyscy z nas zresztą (yorkofiołki)Dziś będąc na spacerze spotkałam jedną miłą panią która bardzo się dopytywała gdzie kupiłam takiego dużego yoreczka ,bo ona właśnie zastanawia się nad kupnem shit-su ( może źle napisałam:evil_lol: ) bo yoreczki wydają się jej za małe i zbyt delikatne,ale takiego "dorodnego chłopaczka ' kupiłaby chętnie:razz: Tak więc różne jak widać są upodobania ,może niedługo przejdzie moda na mini yoreczki a modne będą giga -yorki :evil_lol: ?
Wtedy będziemy na topie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KingaW']Prześledziłam ten wątek.......i wygląda na to, że jako jedyna jestem "pańcią" Yorczycy-gigantki.Moja Fergie waży ponad 5 kg!Owszem jest taka...hmm... "przy kości", ale nie grubaśna. Ma też straaaasznie długie nóżki (niektóre inne yorki wyglądają przy niej jak jamniki).I wszystko fajnie, ale najgorzsze jest to, że Fergie jest przyzwyczajona do tego, że wszędzie ja zabieramy... I muszę taszczyć takiego "klopsa"!!!Ale to najsłodsze 5 kg na świecie..............[/quote]
Nie jesteś sama .Mój Minusik (jak już tu pisałam) waży 5,30.No i cóż kawał z nego chłopa.Jak spotykam inne yorki to w dotyku są takie delikatniutkie,drobniutkie, a mojego jak głaskam to czuje się ciałko pod ręką:lol: , chociaż jak byłam ostatnio u weta to stwierdził że nie wygląda na swoją wagę.Nie jest grubaskiem-czego oczywiście pilnuję-ale kooooocha jeść-wszystko.Ostatnio nawet jak musiałam zrobić mu dietkę 3 dniową to "polubił" eukanubę dla psiurków z problemami żołądkowo-jelitowymi.W prawdzie bardzo śmiesznie ją jadł ale cóż-stwierdził, że dobre i to.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja Zuzia to kawał baby. Ważę i mierzę ją co tydzień.

W wieku 19 tygodni tj. 4 i pół miesiąca:

waga-2,42 kg
długość- 23 cm
wysokość-23 cm
obwód-32 cm

w okresie 2 tygodni przybywa jej wszędzie po 1 cm i waga skacze ok 25-30 dag. Jak tak dalej pójdzie to będzie ważyć z 5 kg ...

Wcześniejsze pomiary w galerii Zuzi

Link to comment
Share on other sites

Frotka ma prawie [B]7 miesiecy i waży 1.9kg[/B] -drobinka.
Obecnie z jedzonkiem trochę na bakier, bo ząbki wypadaja....jeden po drugim*dzisiaj wyleciał drugi kiełek, a tak się balismy, ze bedzie problem, bo od ponad tygodnia są już stałe kiełki na dole!!! Uff:multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]aj22 [/B]Megi ma 5 miesięcy, a ruszają jej się wszystkie ząbki oprócz kiełków. Wczoraj byłam z nią u weta, bo już stałe ząbki było widac a mleczaki nadal tkwiły. Wet powiedział że jeszcze ma czas, że wylecą. I niespodzianka! Dzisiaj 2 znowu wyleciały. Obecnie Megi nie ma 7 ząbków :lol: Megi waży 2 kg :p

Link to comment
Share on other sites

6! Megula
mojej niuni też ząbki zaczęły wypadać ok 5 miesiąca, najpierw przód, potem trzonowce no i w końcu kiełki...teraz zostały jeszcze dwa górne, ale tam na szczęście jeszcze nie ma stałych, jak to było na dole. Miałam iść z małą na usunięcie i całe szczęście, że poczekałyśmy, bo wypadly same podczas zabawy. Także powodzenia życzmy sobie nawzajem i tym naszym olbrzymom:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JPo']Moja Zuzia to kawał baby. Ważę i mierzę ją co tydzień.

W wieku 19 tygodni tj. 4 i pół miesiąca:

waga-2,42 kg
długość- 23 cm
wysokość-23 cm
obwód-32 cm

w okresie 2 tygodni przybywa jej wszędzie po 1 cm i waga skacze ok 25-30 dag. Jak tak dalej pójdzie to będzie ważyć z 5 kg ...

Wcześniejsze pomiary w galerii Zuzi[/quote]
Fajnie, chciałabym, zeby Figa ważyła koło 3 kg, ale na to juz chyba szans nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Miki wazony dzisiaj - rowno 2,7kg:loveu: A myslalam, ze bedzie mniej

Inne wymiary:
wysokosc - 26cm
dlugosc bez glowy - 30cm
szerokosc - 43cm
ogonek:lol: - 15cm[/quote]

O, to bardzo podobnie do nas :) Mój piesek też waży jakoś 2,7 może 2,8 :P

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][B]Moja Zuzia [/B][/COLOR]

[B]wiek - 20 tygodni[/B]
waga - 2,57
długość - 23 cm (od szyjki do ogonka)
wysokość - 23 - 24 cm
obwód w kłębie - 32 cm

A tak wygląda:

[IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/197337.jpg[/IMG]

więcej zdjęć w galerii Zuzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...