Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

York też powiniem mieć gęsty włos,nikt tu nikogo nie obgaduje.Poza tym fotka też nie do końca przedstawia wygląd rzeczywisty.Te dwa pieski są do siebie podobne i tyle.A to że york Człowieka jest bez rodowodu to daje wielu osobom pole do popisu,że nie york,że west,że sznaucer.A to chyba nieładnie.Ta sunia też może wyrosnąć na ładnego yorka,nie da się tego przewidzieć;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolisia34']York też powiniem mieć gęsty włos,nikt tu nikogo nie obgaduje.Poza tym fotka też nie do końca przedstawia wygląd rzeczywisty.Te dwa pieski są do siebie podobne i tyle.A to że york Człowieka jest bez rodowodu to daje wielu osobom pole do popisu,że nie york,że west,że sznaucer.A to chyba nieładnie.Ta sunia też może wyrosnąć na ładnego yorka,nie da się tego przewidzieć;)[/quote]

No to może zaprosimy tutaj jakiegoś hodowcę yorków, niech się wypowie.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłam dziś z Neli na szczepieniu,mała przybrała na wadze od czasu pobytu w klinice 225g.Cieszymy się bo wetka powiedziała że jest dobrze i że teraz to powino być tylko lepiej.Na włoski zamówiła mi biotyne,ale nie Biotiderm,tu inaczej się to nazywa,a ma ten sam skład i działanie.Włoski na łepolku ,które ,jej się przeżadziły po przejściach,powinny jej się zagęścić po tym preparacie,no i przednie łapulki też ładnie obrosną (wygolili jej w klinice).:loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi333']Moja Maja ma 14 tygodni waży obecnie 750 gram... Czytając Wasze odpowiedzi zastanawiam się ile będzie ważyć gdy będzie "dorosła"...[/quote]
Raczej nie bedzie ważyć więcej niż 1.50kg:-(
Mój Tosiek ważył 750gr jak miał 10 tyg a teraz w wieky 9 miesięcy waży 1.560kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia2406']Neli ma 16 tygodni i waży 625g,raczej nie zanosi się na to żeby osiągneła standardową wage i wzrost.Pisząc standardową,miałam na myśli przeciętną wagę i wzrost Yorków.[/quote]
Powinnaś sie cieszyć gdy dobije do półtorakilograma:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia2406']Tak myślałam że więcej niż 1,5kg nie będzie miała,jednak wciąż mam cichutką nadzieje że będzie choć ociupinkę więcej.A do jakiego wieku rośnie York?[/quote]
Trudno mi okreslić.Aksa wydaje mi się że rosła do 7 miesiąca.Tosiek natomiast stanoł już na 5.:-(
Jeżeli możesz to wstaw swojego pieska jakieś zdjecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia2406']Z miłą chęciom wstawiła bym zdjęcie ale nie wiem jak,bo kompletnie się na tym nie znam.[/quote]
Tutaj masz dokładna instrukcje [URL="http://www.dogomania.pl/forum/8359596-post26.html"][COLOR=#000000]TUTAJ[/COLOR][/URL].Tam gdzie masz kopiować ostatni link to musisz najpierw nacisnąć to [COLOR=#00f][U]Show Adv Links[/U][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...