Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

[quote name='Yorkomanka']ja uwarzam że to tamta suczka jest za duża ;)[/QUOTE]

A wiesz bardzo możliwe, ma ona falowane włosy, zakręcony ogonek jak u świnki:eviltong: a także jest masywna. Zbyt masywna jak na yorka.
Moja mama twierdzi, ze ona czysto rasowa nie jest (nie ma rodowodu).
Odkąd na wystawie się yorków naoglądała i zoabczyła, że wygrywały te najmniejsze to jest w przekonaniu że nasz york jest w sam raz:cool3:
A dodam, że rodowodu nie ma :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A to bardzo si ciesze z tej wiadomości:D

A jak karmisz swojego psa?
Jeśli ma stały dostęp do jedzenia do nie dziwne, że chudzina z niego.
Mój był strasznym niejadkiem, grymasił i ciężko było mu dogodzić. Już miałam tego dość bo ważył 2,15kg i wyglądał jak kosciotrup:/
Zaczęłam karmić go dwa razy dziennie, dałam mu miskę jak nie zjadł w ciągu 5 minut zabierałam i się nauczył, ze ma jeść w tedy kiedy mu dajemy.
Teraz wsuwa wszystko. Dodam, że jest na samej suchej karmie ale daje mu przysmaki dla psów podczas szkolenia lub jakiś gryzak gdy chcę żeby się na chwilę czymś zajął:p Oczywiście rodzice go dokarmiają przy stole :mad:
Ale najważniejsze, że zjada całe porcje i w ciągu 1-2 miesięcy pojawiły się rezultaty.
Wygląda znacznie lepiej i utył te 30dag:cool3: Jak na yorka to sporo.
Jak coś dostaje Acanę adult small breed - świetna i smakowita karma, polecam:multi: (chyba, że też nią karmisz)

A co do kastracji to właśnie bywa że psy przebierają na wadze, z Twoim może być to samo.
My też coś o kastracji myślimy bo Makler skacze na poduszki i je gwałci :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...

Witam,
chciałabym się dowiedzieć ile może ważyć mój Odi. Może mi pomożecie.
Gdy miał 10 tygodni ważył już 1,6. Teraz ma 3 m-ce. Dodam że jest to pies z rodowodem. Jego brat ( ma go moja ciocia) ważył w tedy 600 g. Czyli 1kg różnicy. Rodzice ważyli 2,5 kg. Jak myślicie do ilu może dość. Mam nadzieję że nie przekroczy 4 kg.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Po czytałam wszystko uważnie co tu panie piszecie ciekawe to wszystko

Ja dostałam Yorkshire Terriera miał zaledwie 7 tygodni była to taka mała kruszynka zaledwie 0.25 :lol: dostałam go 11-11-2012 jedzonko mu smakowała zjadał wszystko ile by mu sie na miseczkę nie nasypało zamoczonego pokarmy Royala Yorkshire Terriera do 10 mies ładnie przybierał na wadze wizyta u weterynarza w grudniu to waga już fajna 0.40 w obecnej chwili będzie miał 23 lutego 5 miesięcy i waży 1.20 rozbrykany wesoły myszorek ma na imię Logan chciałam się wam pochwalić nim

[attachment=2251:9697.attach] Tu ma już skończone 4 miesiące przed wizytą u fryzjera



Co sądzicie o nim moje drogie panie . Jako ze dostałam go w prezencie ta osoba twierdzi ze ma na rodowód czekam na te papiery , Logan myszorek jest za czipowany zrobiony ma paszport . Wesoły jest

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ja podam wagę mojej maleńkiej
7 tygodni - 0,73
8 tygodni - 0,86
12 tygodni - 1,28
14 tygodni - 1,48
16 tygodni - 1,71
19 tygodni - 2,05
20 tygodni - 2,15
24 tygodnie - 2,30
25 tygodni + 2 dni - dzisiaj - 2,31 ...

Tą wagę spisałam sobie właśnie z notatek bo tak to dokładnie nie pamiętałam. Wiem tylko, że w wieku gdzieś 20-24 tygodni moja M przestała już tak bardzo rosnąć. Podejrzewam, że urośnie już nie znacznie :) Może maksymalnie do 2,4 kg :)
Jeśli chodzi o wzrost w kłębie to już od jakiegoś 19 tygodnia życia stanął na wysokości 20-21 cm zależy jak ją zmierzę bo jest bardzo żywiołowa i trudno mi jest ocenić tak co do milimetra.

Do którego tygodnia rosły wasze yorczki? I czy to samce czy samiczki?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam,

Od 4 dni jestem posiadaczką Yorka suczka 10 tyg. waga 1.100 wzrost do karku ok. 18 cm, czy to dużo ??

Kupiłam od hodowcy zarejestrowanego w ZKwP, chciałam malutkiego psa, powiedziała mi że będzie 1,5 kg do 1,8 kg góra 2 kg.

Coś mi się wydaje że będzie wysoka i może więcej ważyć, proszę mi powiedzieć ile w górę jeszcze może urosnąć i do jakiej wagi ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...