Jump to content
Dogomania

Dziecko zabija kota pod okiem braciszka. Koty i psy wracaja do oprawców!!!!


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='dana']Następne newsy:
[URL]http://wiadomosci.onet.pl/wideo/suczki-powieszone-na-galezi,8422275,1,klip.html[/URL]#. :-([/QUOTE]

Zobaczyłam pod filmikiem okienko z innym filmikiem zatytuowanym "dwie suki wisiały na gałęzi" ...wyłączyłam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zołzowata']Może się uda:

[URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8936784,Krakow__Bedzie_postepowanie_w_sprawie_dreczyciela.html[/URL][/QUOTE]

Najgorsze w tym wszystkim są komentarze pod artykułem, że rodzina jest uciemiężona, żeby dać im spokój i jeszcze wspomóc.
Pfff :(

Link to comment
Share on other sites

To, co teraz on opowiada i jego rodzina to są jakieś brednie na użytek mediów! Film mówi sam za siebie! Nawet jeśli był to zwykły szczeniacki wygłup, ten filmik, to jakim trzeba być człowiekiem (człowiekiem?), żeby coś takiego zrobić zwierzęciu i jeszcze się tym chwalić?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Nie nooo!!Sikam!!Właśnie oglądam"Uwagę"Nasz domorosły satanista,autor filmiku"Trząsł się ze strachu i dopiero o 2 w nocy poszedł spać"Jedyne pocieszenie,ze rodzice przejrzeli na oczy,a gnojek już podejrzewam nigdy nie tknie żadnego zwierzaka.[/QUOTE]

To nie on się trząsł ze strachu tylko chłopak którego oskarżyli na początku internauci. Zaczęli wysyłać groźby na adres mailowy niewinnego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']To, co teraz on opowiada i jego rodzina to są jakieś brednie na użytek mediów! Film mówi sam za siebie! Nawet jeśli był to zwykły szczeniacki wygłup, ten filmik, to jakim trzeba być człowiekiem (człowiekiem?), żeby coś takiego zrobić zwierzęciu i jeszcze się tym chwalić?![/QUOTE]

nie wiem czy to prawda (słyszałem o kilku kotach i psach przelotnie w radiu ) ale w tym domu była masa zwierzaków które im również odebrali... masakra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zołzowata']Szczerze mówiąc, jakoś nie chce mi się wierzyć, że rzeczywiście chłopak był pod opieką psychologów. Ponadto (ewentulane) bycie satanistą nie powinno chyba usprawiedliwiać TAKIEGO zachowania, bo jeśli sąd uzna to za okoliczność łagodzącą, to niewykluczone, że znów się zrobi wrzawa:roll:

Tu link do zwiastuna UWAGI:

[URL]http://uwaga.onet.pl/227901,reportaze,maly_sadysta_i_satanista,wideo_detal.html[/URL][/QUOTE]

ludzie,nie róbcie nagonki na satanizm.
po to właśnie media o nim wspomniały.
jakby na dodatek gnojek miał długie włosy i ganiał w koszulce Iron Maiden i glanach to by się dopiero zrobił dym i nagonka.
bo wiadomo że te 'niedoble metale' to koty wsuwają na śniadanie,obiad i kolację,a ten gówniarz z nowej huty zrobił ze swoim małym bratem własciwie filmik instruktażowy jak zrobić żeby mięso było kruche.
i zacytuję fragent osławionej 'bibli' autorstwa LaVey'a:
"7 Szatan reprezentuje opinię, że człowiek jest zwierzęciem, niekiedy lepszym, ale częściej gorszym od czworonogów, z powodu zaś swojego "boskiego - duchowego i intelektualnego rozwoju" stał się najbardziej drapieżnym zwierzęciem ze wszystkich!"

podejrzewam że te gadki o chodzeniu do psychologa i satanizmie podsunął temu gnojkowi prawnik.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Reportaż to jest skandal.Dziennikarka o mało nie płakała przed ojcem tych chłopców.Reportaż nastawiony na ew.złagodzenie wyroku o ile wogóle wyrok będzie.A ironią losu jest to,że jako terapeuta tego malucha wystąpiła osoba o niku,,Kocia Mama,,..
Zapraszam każdego osobno i wszystkich razem na wątek o działalności organizacji,,Kocia Mama,, na forum internetowe ,,miau,,..
Poczytajcie o losach Tiki i -powiem wprost,-drżyjcie..To wszystko zaczyna nam przypominać farsę i to b.bsmutną..Jak takie są organizacje i tacy miłośnicy zwierząt to lepiej żeby ich wogóle nie było..Póki my wszyscy nie usuniemy spośród siebie określonych ludzi to dalej będą osoby takie jak KM jak znana dogomaniakom wet.A znamy i innych pseudomiłośników nie?
Wkleję:
viewtopic.php?f=1&t=110901
Zgroza i dno.
Na innym wątku pisaliśmy o tym,że uważamy iż byłaby najlepsza jedna organizacja i w odpowiedzi padło,,tak była za komuny,,No to teraz pytamy - lepiej jest teraz?Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Uważam że wypowiedzi ojca i syna były odrobinę sztuczne i nieco przekłamane. Jakoś nie wierzę w skruchę tego gnojka i dla mnie jest on chory psychicznie tym bardziej że podobno już rok temu rodzice dopominali się przebadania go przez psychiatrę więc o czym to świadczy ? że gówniarz miał już jakieś dziwne występki, może nie koniecznie z udziałem zwierząt ale inne które świadczyły że jest nie do końca normalny...choć orzeczono że jest zdrowy...więc jak zdrowy to do pierdla z nim. Bardzo podobała mi się dziennikarka, profesjonalnie podeszła do sprawy jej kamięnna twarz mnie poprostu zadziwiła. Nie pokazała facetowi cienia współczucia i bardzo dobrze. Pewnie w środku się gotowała i nie było łatwo ale facet widział że jego łzy na nią nie działają...i tak zareaguje społeczeństwo.
Mam nadzieje że te biedne zwierzaki znajdą dobre domy.

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam, że reportaż ok...
Dlaczego najeżdżacie na tą psycholog?
Dobrze babka mówi... trzeba "naprostować" tego małego...
Przecież to nie jego wina... a że smyk niewielki, to i szanse na socjalizację spore...

Co do starszego... to się nie wypowiem, bo mnie trzepie...:roll:
Nie wiem, jak ktoś w takim wieku może być tak bezmyślny....
Sama mam ochotę dać mu w łeb, choć wiem, że to żadne wyjście...
Tak samo jak poprawczak.... wyjdzie z niego jako degenerat społeczny...
Bo poprawczaki to wylęgarnia bandytów, a nie ośrodki resocjalizacji... :shake:


Dziwnie się ta "miłość do zwierząt" prezentuje w tej rodzinie.... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

ojciec mówi że mały(ten 3 latek) kocha zwierzęta. jestem w stanie mu uwierzyć. 3 letnie dziecko dla starszego brata zrobi wszystko, jeśli ten nagrywa go na kamerę, stawia w centrum zainteresowania, to bez zawachania będzie rzucał kotem kot nie piszczy, więc dziecku wydaje się go nie boli. to małe dziecko.

co do ojca, to z repotrażu który oglądałam wyrywkowo co prada, wynika chyba że jest wkurzony na starszego syna. dobrze że go nie tłumaczy i nie zaprzecza wszystkiemu.

co do starszego syna...trudno mi powiedzieć cokolwiek. że kocha zwierzęta- w to szczerze wątpię. ale czy zrobił to dla własnej uciechy, czy dla pokazania się kolegom i zaimponowania im...nie wiem...może chłopak w zle towarzystwo trafił. w każdym razie w wieku 15lat wie się już co się robi. powinien zostać ukarany. a w uwadze mówił że żałuje itp ale czego się spodziewać? że powie"tak zrobiłem to bo nienawidzę zwierząt, i jeszcze jaki miałem z tego ubaw!"....wszyscy miękną przed kamerą i w obliczu kary....

Link to comment
Share on other sites

Reportaż żenująco nieobiektywny, dla niewtajemniczonych przesłanie jest jasne: nagonka na Bogu ducha winnych ludzi:mad: Nie ma wypowiedzi osób ze schroniska, brak przypomnienia o stanie zwierząt podczas interwencji (zapłakany ojciec najwyraźniej przeoczył wyłysienia, wybite zęby i panikę na widok wyciągniętej dłoni), ogólnie ani słowa o dobrze nam wszystkim znanej "małej szkodliwości". Miał być krok do przodu, a jest w tył. Przykre:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zołzowata']Reportaż żenująco nieobiektywny, dla niewtajemniczonych przesłanie jest jasne: nagonka na Bogu ducha winnych ludzi:mad: Nie ma wypowiedzi osób ze schroniska, brak przypomnienia o stanie zwierząt podczas interwencji (zapłakany ojciec najwyraźniej przeoczył wyłysienia, wybite zęby i panikę na widok wyciągniętej dłoni), ogólnie ani słowa o dobrze nam wszystkim znanej "małej szkodliwości". Miał być krok do przodu, a jest w tył. Przykre:shake:[/QUOTE]

Wybite zęby ?? ...zgroza i koszmar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']ojciec mówi że mały(ten 3 latek) kocha zwierzęta. jestem w stanie mu uwierzyć. 3 letnie dziecko dla starszego brata zrobi wszystko, jeśli ten nagrywa go na kamerę, stawia w centrum zainteresowania, to bez zawachania będzie rzucał kotem kot nie piszczy, więc dziecku wydaje się go nie boli. to małe dziecko .... [/QUOTE]

to bardzo prawdopodobne, taki maluch zrobi rzeczy których nie rozumie jeśli widzi aprobatę braciszka

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]A ja mam pomysł!!!Założę fundację"REWANŻ"Szczytnym celem tej fundacji będzie opłacanie pięciu"karków"którzy będą wyszukiwać dręczycieli,jeździć do nich i lać,gnebić,poniewierać.Nagrywaliby to i puszczali na You tube,wysyłali do wiadomosciJak myślicie ile bym uzbierała w ciagu miesiąca?Jestem pewna,ze duuuże pieniądze.Starczyłoby mi nawet zeby ich wyposażyć w dobre auto,komplet baseballi,w razie czego wynająć dobrego prawnika i daję sobie ręce obciąć,ze po trzech mies.działalnosci fundacji dręczyciele zniknęliby jak kamfora.Moze to jest sposób na takie szmaty?Bo mi się już dłużej nie chce przyglądać biernie temu wszystkiemu!
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...