Jump to content
Dogomania

Dziecko zabija kota pod okiem braciszka. Koty i psy wracaja do oprawców!!!!


brazowa1

Recommended Posts

Trafiłam na filmik wczoraj. Nie jestem w stanie obejrzeć go do końca :(
Dla mnie najbardziej bulwersujące jest to, jak można tak podpuszczać tak małe dziecko do robienia czegoś takiego. Widać operator kamery czerpał z tego nieopisaną przyjemność. Sama jestem matką chłopca mniej więcej w tym samym wieku, wiem, że takie maluchy choć rozróżniają już dobro od zła nie potrafią przewidzieć pewnych konsekwencji swoich czynów. Jest to wstrętne aby tak wykorzystywać naiwność i nieświadomość dziecka.

Co do kota... tak jak wyżej napisano, lepiej dla niego by było aby już nie żył. Kociak w ogóle nie próbował się bronić przed chłopcem, uważam że był do takiego traktowania po prostu przyzwyczajony, wiedział że nie ma szans tego uniknąć, stąd jego poddańczość.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kingula']Trafiłam na filmik wczoraj. Nie jestem w stanie obejrzeć go do końca :(
Dla mnie najbardziej bulwersujące jest to, jak można tak podpuszczać tak małe dziecko do robienia czegoś takiego. Widać operator kamery czerpał z tego nieopisaną przyjemność. Sama jestem matką chłopca mniej więcej w tym samym wieku, wiem, że takie maluchy choć rozróżniają już dobro od zła nie potrafią przewidzieć pewnych konsekwencji swoich czynów. Jest to wstrętne aby tak wykorzystywać naiwność i nieświadomość dziecka.

Co do kota... tak jak wyżej napisano, lepiej dla niego by było aby już nie żył. Kociak w ogóle nie próbował się bronić przed chłopcem, uważam że był do takiego traktowania po prostu przyzwyczajony, wiedział że nie ma szans tego uniknąć, stąd jego poddańczość.[/QUOTE]
Kingula, kot chyba żyje. szuka DT

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]co za głupie zdanie : [/COLOR][/B]


[quote name='kingula']

Co do kota... tak jak wyżej napisano, lepiej dla niego by było aby już nie żył. Kociak w ogóle nie próbował się bronić przed chłopcem, uważam że był do takiego traktowania po prostu przyzwyczajony, wiedział że nie ma szans tego uniknąć, stąd jego poddańczość.[/QUOTE]

policja i prokuratura juz były w mieszkaniu , gdzie to miało miejsce i toczy sie postępowanie , zwierzęta są aktualnie pod opieka azylu , osoby zainteresowane wiedzą co i jak ;)
raz poszło coś szybko i sprawnie !!!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]5 minut temu [COLOR=#b9b9b9]MBł [/COLOR]/ [/SIZE][URL="http://wiadomosci.onet.pl/zrodla/tvn24,65124,zrodlo.html"][SIZE=1][COLOR=#0153a7]TVN24[/COLOR][/SIZE][/URL]
[B][SIZE=1]W jednym z krakowskich mieszkań policjanci zatrzymali 15-letniego chłopaka. Wygląda na to, że to właśnie on nakręcił film, na którym jego 3-letni brat dręczył kota - informuje TVN 24. [/SIZE][/B]
[SIZE=2]Obecnie w mieszkaniu trwają rozmowy z chłopakiem. Na miejscu policjanci znaleźli też inne zwierzęta, które zostały zabrane do azylu. Weterynarze sprawdzą czy one również były prześladowane - powiedział na antenie TVN 24 Dariusz Nowak z małopolskiej policji.[/SIZE]
[SIZE=2]O śledztwie w sprawie filmu [B][URL="http://onet.pl/"][COLOR=#0153a7]Onet.pl[/COLOR][/URL][/B] pisał wczoraj. Widać na nim, jak dziecko dusi kota, tłucze nim o [COLOR=#0c3c9d][U]ścianę[/U][/COLOR] i rzuca na podłogę. Wycieńczone zwierzę nie ma siły nawet uciekać.[/SIZE]

[SIZE=2]W ustalenie domniemanego autora nagrania zaangażowana była gdyńska policja - to tam złożono zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa - oraz prokuratura.[/SIZE]
[SIZE=2]Potrzebna była też [COLOR=#0c3c9d][U]współpraca[/U][/COLOR] międzynarodowa, bowiem serwis YouTube, na którym zamieszczono nagranie, nie ma polskiego przedstawicielstwa.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Uff...dobrze,że policja się za to wzięła.Teraz tylko najważniejsze są te biedne zwierzaki i ukaranie tego 15 letniego zwyrodnialca:angryy:...powinien stanąć przed sądem jako osoba dorosła.[/QUOTE]
jeśli ma ukończone 15 lat odpowiada jak pełnoletni i oby tak się stało. do tego powinni odpowiadać jeszcze rodzice i powinno się im ograniczyć władzę rodzicielską plus kurator dla młodego sadysty

Link to comment
Share on other sites

Film widziałam wczoraj był na ONECIE. Katastrofa normalnie osoba dorosła filmuje a brzdąc 2,5-3 letni szaleje z kotem.Najbardziej przerażający moment gdy kot chroni się przed napastnikiem osoba filmująca podaje malcowi kota aby ten go dalej tłukł. Na szczęście podali godzinę temu w radiu że osoba została namierzona i zatrzymana.Dzieciak miał 2,5 roku a filmik robił jego brat 15 letni. Dobrze że udało się tego kamerzystę zatrzymać a kociak na szczęście żyje i jest na obserwacji u weterynarza.To wszystko jest straszne i co z tego malca wyrośnie "mały-wielki terrorysta".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zołzowata']Mnie dodatkowo niepomiernie interesuje co na to rodzice "kochanych dzieciątek":mad: Czy ktoś mógłby puścić choć troszke farby?:diabloti:[/QUOTE]

Obstawiam, że dzieci się nudziły i zrobiły to z ciekawości i na pewno z tego wyrosną. A zresztą, co tam kot, po to Bóg stworzył zwierzęta, żeby ludzie je zabijali.

Jak to kiedyś ktoś mądry powiedział: żeby jeździć autem, trzeba mieć prawo jazdy, na broń trzeba mieć pozwolenie, a dzieci ( i zwierzęta ) może mieć każdy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']Zwierzęta szybko znajdą domki bo jest duży rozgłos a gówniarz dostanie kuratora jak dobrze pójdzie i tak się sprawa zakończy...obym się myliła :([/QUOTE]
Ja się właśnie boje o te zwierzaki, bo kto chce katowanego psa czy kota ? Jeszcze zależy w jakim zwierzaki są stanie psychicznym...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...