Jump to content
Dogomania

Dziecko zabija kota pod okiem braciszka. Koty i psy wracaja do oprawców!!!!


brazowa1

Recommended Posts

jestem wstrząśnięta:( a kot nie ucieka bo już nie ma sił:( penie połamany:( tak się nie zachowuje zdrowie zwierzę: zdrowe zwierzę się wyrywa i broni. on był ogłuszony i u kresu:( niech policja odnajdzie tych ludzi jeśli nie ze względu na kota / bo co to kot zgodnie z prawem/ to ze względu na dziecko bo to jacyś zboczeńcy skoro coś takiego karzą dziecku robić i to filmują. to chorzy ludzie. to dziecko i kot są w rękach ,,psychopatów,, i zwyrodnialców

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ech,nawet jak go dorwą,to i tak się wywinie.
"mała szkodliwość czynu"

w Krakowie działał seryjny morderca-zanim skończyło się na ludziach,znęcał się nad kotami swojej siostry-robił to,do czego kamerzysta zachęcał tę małą kreaturę.paradoksalnie ten morderca miał na nazwisko Kot.
może przesadzam,ale uważam że przytoczona przeze mnie pokrótce historia uczy że tak właśnie jest-najpierw zwierzęta,potem ludzie,eskalacja przemocy...

Link to comment
Share on other sites

tutaj jeszcze jest ten film :( [URL="http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/trojmiasto/gdynia-policja-bada-sprawe-sadystycznego-filmu,1,4092565,region-wiadomosc.html"]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/trojmiasto/gdynia-policja-bada-sprawe-sadystycznego-filmu,1,4092565,region-wiadomosc.html
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że to, co napisała Koszmaria może być realne. Niski wyrok albo uniewinnienie za "niską szkodliwość społeczną czynu". Tylko z drugiej strony jeżeli podpiąć by to pod nakłanianie dziecka do przemocy i znęcanie się nad zwierzętami, to już tak nieszkodliwe społecznie nie jest.

W razie potrzeby, dysponuję kopią pliku.

Link to comment
Share on other sites

Ja pierd....

A tak między Bogiem a prawdą to ten mały degenerat nie wyglądał wcale na nieporadnego, jak tam ktoś pisał. Jeszcze skopał tą kocinę.

[url]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/trojmiasto/gdynia-policja-bada-sprawe-sadystycznego-filmu,1,4092565,region-wiadomosc.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

dlatego moim zdaniem jeśli sprawa potoczy się jako ,,dziecko namawiane do znęcania nad kotem- a pewnie ktoś go z boku instruował,, to są większe szanse na karę, bo namawianie dzieci i uczetsnictwo w takiej patologi jest karalne. powinni im zabrać i dzieciaka i kota zanim go na mordercę wychowają bo potem my za resocjalizację gówniarza płacić bedziemy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koszmaria']tak,na miau.pl jest osoba co ma kopię u siebie.[/QUOTE]
to chociaż o tyle dobrze

Słuchajcie, ostatnio też głośno jest o sprawie husky'ego którego dla zabawy chłopacy przywiązali do samochodu co sie stało kto wie ten wie bo mi się ręce trzęsą jak mam napisać bodajże jakaś instytucja prozwierzęca napisała wtedy petycję o najwyższy wymiar kary dla tych chłopaków za znęcanie się nad zwierzęciem, może i w przypadku osoby kamerującej to się sprawdzi ? Przez jest nas tyle osób że uzbieranie podpisów to pestka.

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że pomysł z podpisaniem petycji jest dobry i to należy nagłośnić w mediach i skierować gdzieś najwyżej...nie wiem, może do ministra sprawiedliwości czy jakos tak i domagać się konkretnej odpowiedzi i reakcji. Powinniśmy domagać się aby podobne czyny kwalifikować jako szkodliwe społecznie w największym stopniu. Trzeba uzasadnić, że boimy się żyć w społeczeństwie, w którym podobne czyny uznaje się za mało szkodliwe społecznie i nie karze się zwyrodnialców, którzy się ich dopuszczają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Ja pierd....

A tak między Bogiem a prawdą to ten mały degenerat nie wyglądał wcale na nieporadnego, jak tam ktoś pisał. Jeszcze skopał tą kocinę.

[url]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/trojmiasto/gdynia-policja-bada-sprawe-sadystycznego-filmu,1,4092565,region-wiadomosc.html[/url][/QUOTE]

Ale skądś się musiał nauczyć tej "empatii". Ja, jako dzieciak wiedziałam, że jak zrobię krzywdę, albo będę dokuczała zwierzęciu to dostanę od ojca tak, że mi piegi wyskoczą. Moje dziecko nie jest bite, ale od małego uczone, że zwierzę nie jest zabawką i jakoś udało się zaszczepić normalne zachowania.
Degenerat kształtuje kolejnego zwichniętego umysłowo. Potem to dziecko nie zawaha się podnieść ręki na słabszego od siebie człowieka, dlatego piszę, że i ono jest ofiarą. Skończy z wyrokiem w więzieniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764']Doszłam do połowy filmiku i nie mam siły dalej oglądać siedze i rycze :placz:
Mam nadzieję że ten kociak to przeżył. Trzeba ich znaleźć, zamknąć dziecko do domu dziecka bo już nie wiem co z nim trzeba zrobić :([/QUOTE]

Mam szczera nadzieję, że kotek zdechł. Bo jeżeli jest inaczej, to leży teraz półżywy w jakimś kącie. Obolały i przerażony. Wyobrażam sobie, jak go kopią, przechodząc obok niego. A jak tylko spróbuje wstać, to znów będzie katowany. Nie wierzę w szybkość interwencji. Bezradność jest straszna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...