Jump to content
Dogomania

Dziecko zabija kota pod okiem braciszka. Koty i psy wracaja do oprawców!!!!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem wstrząśnięta! Doszłam do momentu, w którym dzieciak wali głową kota o kanapę i wymiękłam... Tylko trochę się dziwię, że kot nie próbował się bronić, ale może był już wykończony :( Dopaść filmującego i... Chętnie bym napisała "zrobić to samo", ale to za mało... :(

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,8872992,_Kto_jest_wiekszym_hardkorem__kot_czy_kotobojca__.html#opinions[/URL]
[FONT=Tahoma]Trzeba zacząć działać korzystając ze wszystkich dopuszczalnych środków. Wysłałam emaile z linkiem do filmu do Toz-u do straży dla zwierząt do animalsów do vivy... Rano zgłaszam na policję łamanie ustawy o ochronie praw zwierząt art.17.pkt.6 "Zabrania się propagowania lub upowszechniania drastycznych scen zabijania, zadawania cierpienia lub innej przemocy, ze strony człowieka, której ofiarami są zwierzęta, chyba że sceny te mają na celu napiętnowanie okrutnego zachowania wobec zwierząt." Ciekawe jak zareagują na mnie na moim komisariacie idę z zapisanym na dysku filmem i wydrukowaną ustawą.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Ten film to szok :([/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Na youtube przy filmiku i w profilu publikującego ktoś podał dane jakiegoś chłopaka w wieku 15 lat, ale to i tak rodzice powinni odpowiedzieć za coś takiego! Dawno nie byłam tak zdenerwowana... A najgorsze jest to, że skończy się jak zwykle - grzywną, albo roczkiem w zawiasach...:angryy::angryy::angryy: No i jeszcze taki cytat: [QUOTE]Tyle, że to potrwa, i nie wiadomo czy będzie skuteczne. Są także inne metody odszukania internauty. W sieci każdy pozostawia mnóstwo śladów, można go szukać przez login, adres email i wiele innych. Policja jednak z nich nie skorzysta. A czas nagli. Szkoda kota, ale także dziecka.[/QUOTE] Dlaczego, do jasnej ciężkiej cholery policja raz nie może być skuteczna? Bo to tylko kot? :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

kiedy oglądalam ten film,miałam przed oczami kota,którego pewien facet dusił na moich oczach tego lata. Skończyło się tak,że reanimowałam nieprzytomnego,nie oddychającego kota 15 minut... Kot do teraz ma pamiątkę po zdarzeniu w postaci padaczki,a jego oprawca jest dla policji "NIEUCHWYTNY BO BEZDOMNY" ... W przypadku kotka z filmu pewnie nie skończyło się tak dobrze (dotrwałam do momentu,kiedy kot ucieka pod fotel ).
Tego dzieciaka to...co z niego wyrosnie??? Mam nadzieję,ze kiedys w ten sam sposób potraktuje ludzi,ktorzy mu na to pozwolili i tak wychowali.

Link to comment
Share on other sites

Tak...narazie kot, kolejną ofiarą będzie ,,mistrz,,jak uczeń go przerośnie.Uczony od małego ma duże szanse.
Tak naprawdę,to nawet nie wiem co napisać.Szok poprostu.Nawet takie małe dziecko musi mieć już w sobie potwora, aby w ogóle czerpało przyjemność z czegoś takiego.Mojej kuzynki 1,5 roczne dziecko niechcący nadepnęło psu na łapkę,pies zapiszczał,dziecko w płacz i tuliło pieska dając mu buzi.To dziecko ewidentnie nie debiutowało.Powinno być bezwzględnie odebrane takim ,,opiekunom''.Co do autora filmu...to juz wyłącznie zakład psychiatryczny.Nikt o zdrowych zmysłach nie czerpie satysfakcji z cierpienia innych.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://downtube.eu/[/URL]
[URL]http://keepvid.com/?url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dv1Qb9YIAtRw%23[/URL]!
tu mozna pobrac filmik z you tuba!!!
To trzeba zapisac zeby nie zniknal!!!!
Prawdopobnie sa juz dane tego czlowieka!!!
THIS IS HIS INFO[B]
/ usunięte dane osobowe /[/B]
facebook.com/profile.php?id=76*%AD6547781


Ja to zglosilam na tvn,gazete,ogr pro zwierzece!
Musimy to NAGLOSNIC!!!
nIECH GO UKARZA!!!

Link to comment
Share on other sites

To nie wina dziecka. Pisanie o nim "bachor" i życzenia wydrapania oczu są niewłaściwe. To dziecko jest ofiarą, tak samo jak męczony kot. Dorosłego trzeba pociągnąć do odpowiedzialności. Do listy zarzutów dotyczących krzywdzenia zwierzęcia należy dodać kolejne związane ze sprawowaniem złej opieki nad dzieckiem.

Link to comment
Share on other sites

dokladnie,dzieciak na filmie ledwo co chodzi,ona ma szanse na normalne wychowanie i zachowanie...Gorzej z tym co nagrywal ten okrutny film!!!:(Ja go mam na dysku w razie czego.
Mam nadzieje ze szanowna POLICJA cos jednak ruszy zeby zlapac tego gnoja i go UKARAC!!!!
Nie chce pisac za duzo bo mam nerwy ale powinno byc prawo wg kodeksu hammurabiego

Link to comment
Share on other sites

Ja wątpię, żeby z tego dziecka wyrosło coś dobrego, przecież nikt go nie odbierze tym debilom wśród których rośnie i nie zaadoptuje, żeby dobrze wychować. Już teraz znęca się nad nami psychicznie a w przyszłości będziemy łożyć na jego utrzymanie i resocjalizację. Ten kociak bardzo słabo się bronił i ruszał, tak jakby nie mógł... myślę, że musiał już do tego filmu mieć uszkodzony kręgosłup albo był odurzony jakimiś lekami

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam własnie do kolezanki z organizacji prozwierzecej- juz zgłosila sprawe na policję,telewizję.Jest mnostwo telefonów,maili,ludzie nie pozostali obojetni. To jedyna pozytywna rzecz,która wynikła z tego aktu okrucieństwa.

Wiem,ze dziecko niewinne,ale az sie prosiło,aby kot mu skoczył pazurami na pysk (nie moge sie zmusic,aby napisac twarz),nauczyłoby się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...