Jump to content
Dogomania

Dziecko zabija kota pod okiem braciszka. Koty i psy wracaja do oprawców!!!!


brazowa1

Recommended Posts

[QUOTE]Obstawiam, że dzieci się nudziły i zrobiły to z ciekawości i na pewno z tego wyrosną.[/QUOTE]

Z ciekawości rzuca się kotem o ścianę? Może i trzylatek wyrośnie, ale piętnastolatkowi żadnego żywego stworzenia bym nigdy nie zostawiła. Piętnastolatek, to 3 kl. gim! Nie wiedział, że kotka boli?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marra']Zwierzęta szybko znajdą domki bo jest duży rozgłos a [B]gówniarz dostanie kuratora jak dobrze pójdzie i tak się sprawa zakończy.[/B]..obym się myliła :([/QUOTE]

Właśnie..sąd uzna to za czyn o małej szkodliwości społecznej,weźmie się pod uwagę młody wiek,rodzice może dostaną grzywnę,a on kuratora...

oby jednak w tym przypadku było inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulix']Z ciekawości rzuca się kotem o ścianę? Może i trzylatek wyrośnie, ale piętnastolatkowi żadnego żywego stworzenia bym nigdy nie zostawiła. Piętnastolatek, to 3 kl. gim! Nie wiedział, że kotka boli?[/QUOTE]

Spokojnie, moja wypowiedź była ironiczna. Rodzice pewnie tak będą tłumaczyli dzieci. Musieli wiedzieć o całej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze informację napisane przez Asior ( na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198650-SKANDAL!!!-Łatanie-dziury-budżetowej-kosztem-OPP-1-dla-Skarbu-Państwa."]http://www.dogomania.pl/threads/198650-SKANDAL!!!-Łatanie-dziury-budżetowej-kosztem-OPP-1-dla-Skarbu-Państwa.[/URL] )

"kotek bezpieczny w schronie... Niestety jest potwornie zestresowany i przerażony. Inspektorzy którzy przybyli na miejsce, zobaczyli chyba najbardziej przestraszone zwierzę w swojej karierze... Kot z filmiku mało nie wtopił się w ziemie, kiedy zobaczył wyciągnięte w jego kierunku ręce .... W dwie osoby nie byli w stanie wsadzić go do kontenerka ... Bali się, ze nie dożyje ze strachu drogi do schroniska...
Ze wstępnych oględzin wynika, że kot jest poobijany dość mocno, opuchnięty. Wyniki będą znane jutro.
Reszta zwierząt też w bardzo złym stanie psychicznym, przerażona strasznie...
Rodzice ponoć zatrzymani razem z synem , młodszy dzieciak w policyjnej izbie dziecka..."

Link to comment
Share on other sites

myślę, że dane zwyrodnialców powinny zostać podane do publicznej wiadomości żeby sąsiedzi tych ludzi wiedzieli obok kogo mieszkają, żeby w przyszłości mogli zareagować, aby nauczyciele wiedzieli kogo uczą a pracodawcy kogo zatrudniają. gdyby dane były publicznie ogłaszane ludzie może bardziej by się hamowali bo każdy czyn rzutowałby na całe ich życie. i to tyczy się każdego takiego typu tematu, każdego przestępstwa. bandyci nie powinni mieć prawa do anonimowości:mad::mad::diabloti::angryy:

a dziecko powinno dostać opiekę kuratora i obowiązkowe wizyty u psychologa żeby wyprostować psychikę- w jego przypadku o taką karę chodzi. martwię się tylko że ze względu na małe dziecko rodzice nie ujrzą kratek:( oby tylko ten małoletni sadysta co filmował dostał po zadzie i przynajmniej poprawczak . no i kara grzywny i to nie 200 zł ale z 20 000 żeby wiedzieli ile kosztuje ból bezbronnych zwierząt chociaz on tak naprawdę ceny nie ma....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi82']nie mam nad czym myśleć-kara powinna być
boli mnie to podwójnie-skatowane zwierze przez małe dziecko i nastolatek nagrywający-boli mnie krzywda tego kota i to,że wiele osób nie może mieć dzieci a inni je mają i albo je katują albo wychowują je na katy[/QUOTE]

Jest nad czym myśleć. Jeżeli nasze oburzenie wzbudziło bestialskie zachowanie w stosunku do zwierzęcia, to te same odczucia powinna wzbudzić krzywda dziecka. ten mały nie jest winny, nie trafiają do mnie oceny, że wiedział, co robi...tzn. może i wiedział, ale nie potrafił ocenić. Dla rodziców i starszego brata wnioskuję karę najwyższą z możliwych. Dla dziecka jedynie pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Podpisane przez cala moja rodzinę i zgodnie z naszym zwyczajem przesyłam petycje dalej.
Trzeba się skontaktować z wolontariuszkami ze schroniska z Krakowa, żeby dowiedzieć się co z tymi zwierzaczkami, jak wyszły badania itd
W razie jak potrzebne będa ogloszenia to zapisuję się w kolejkę.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Chłopczyk nie jest winien-to małe dziecko.Jak czytam na innych forach jakie wyzwiska padają pod adresem tego dzieciaka to normalnie coś mnie trafia.Kara powinna być dla rodziców i to wysoka finansowo.Ludzie powinni dostać po kieszeni.
Dla nastolatka także kara-może schronisko dla zwierząt?Dla malucha pomoc-nie kara,nie rozdzielenie z matką!Jego dość skrzywdzono ucząc zła.Jego trzeba kochać i wychowywać.Jedni nie mają dzieci,a inni mają i chcą z nich zrobić powtowr.
Ela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']No racja z tym,że jednak ta petycja odnosi się i do dziecka 3 letniego jak i do 15 latka tak samo,a jednak dziecko na pewno zostanie uniewinnione bo nie było świadome tego co robi.chłopakowi oczywiście jak najwyższa kara...
ale ostatecznie [B]lepsza taka petycja niż żadna[/B].[/QUOTE]
Nie zgadzam się z tym. Nie podpisze czegoś, co z 2,5 letniego (tak podawali w TV) chłopca robi winnego. W tym wieku dziecko nie odpowiada za własne czyny. Tego malucha brat skłonił do czynu sprzecznego z prawem. Dzieciak, choć trudno to zaakceptować na poziomie emocji po obejrzeniu filmu, jest tak samo OFIARĄ, jak ten biedny kocio.

Link to comment
Share on other sites

przecież to tylko niefortunne sformułowanie; dziecko było narzędziem w rękach starszych osób ale ,,ukarane,, pomocą psychologów, czy kuratorskim nadzorem nad tą rodziną być powinno bo tylko w ten sposób jest szansa że ktoś wyprowadzi je na prostą i oduczy takiego zachowania do zwierząt. bo ktoś kto w tak młodym wieku się znęca nad zwierzętami jest tego ,,nauczone,, i pierwszą reakcją na każdego zwierzaka będzie nie głaskanie ale złapanie za szyję i o ścianę:( to smutne ale prawdziwe. dzieci nie mają w sobie takiej delikatności a to dziecko było dodatkowo do tej niedelikatności przyuczane i namawiane a jego zachowania chwalone. dziecko powinno trafić pod opiekę specjalisty bo jego stan psychiczny daje wiele do życzenia. że też rodzice do czegoś takiego dopuścili mi się to w głowie nie mieści. biedny kotek i inne zwierzaki:( serce pęka. czy ktoś z wolontariuszy widział te zwierzątka na żywo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta23t']przecież to tylko niefortunne sformułowanie; dziecko było narzędziem w rękach starszych osób ale ,,ukarane,, pomocą psychologów, czy kuratorskim nadzorem nad tą rodziną być powinno bo tylko w ten sposób jest szansa że ktoś wyprowadzi je na prostą i oduczy takiego zachowania do zwierząt. bo ktoś kto w tak młodym wieku się znęca nad zwierzętami jest tego ,,nauczone,, i pierwszą reakcją na każdego zwierzaka będzie nie głaskanie ale złapanie za szyję i o ścianę:( to smutne ale prawdziwe. dzieci nie mają w sobie takiej delikatności a to dziecko było dodatkowo do tej niedelikatności przyuczane i namawiane a jego zachowania chwalone. dziecko powinno trafić pod opiekę specjalisty bo jego stan psychiczny daje wiele do życzenia. że też rodzice do czegoś takiego dopuścili mi się to w głowie nie mieści. biedny kotek i inne zwierzaki:( serce pęka. czy ktoś z wolontariuszy widział te zwierzątka na żywo?[/QUOTE]
No więc ja nie podpiszę petycji z tym "niefortunnym sformułowaniem". Szkoda, bo chętnie podpisałabym się pod jakims apelem w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...