Jump to content
Dogomania

Dziecko zabija kota pod okiem braciszka. Koty i psy wracaja do oprawców!!!!


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='dana']Kotek musiał być przez to dziecko męczony już wcześniej :-(.[/QUOTE]
Myślę, że rodzice albo starsze rodzeństwo musiało tego kota wcześniej męczyć, bo to chyba niemożliwe, żeby kilkulatek doprowadził do takiego stanu, że zwierzak nawet nie próbuje się bronić, a dziecko nie ma żadnych zadrapań itp.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Film faktycznie był dostępny od października, zwróciłam na to uwagę jak weszłam :( I na pewno z sieci już nie zniknie, mam nadzieję, że równie nagłośnione będzie jego ukaranie, wtedy mniej będzie chętnych do tworzenia takich filmików... Boli mnie najbardziej, że różnie to bywa, czasem ktoś to wrzuci po pijaku, bla bla... Ale autor filmiku dopracował wszelkie szczegóły, muzykę, napisy... Widocznie wydawało mu się to na tyle przebojowe, że liczył na wielki aplauz...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Pokazywano na jednym z programów fragmenty tego filmu.Zaznaczyli,że pokazują te mniej drastyczne..Matulu-to jakie były te pozostałe?
Na jednym z forów padło b.bbrzydkie określenie o dziecku..Wg mnie winę ponoszą dorośli.Nie umiem się oprzeć wrażeniu,że może chłopczyk starał się przypodobać ojcu?
Zmartwił mnie komentarz rzeczniczki policji-jakoś wg mnie tak do sprawy podchodzą jak do jeża-jakby nie wiedzieli jak ,,ugryżć,,..Nie wiem-takie mam wrażenie.
Podali,że działo się to w Lubaniu Śląskim..
Martwi mnie to dziecko-co z nim będzie?Co z niego wyrośnie?Potem jak zabije człowieka to się wszyscy zdziwią..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulix'] Ale autor filmiku dopracował wszelkie szczegóły, muzykę, napisy... Widocznie wydawało mu się to na tyle przebojowe, że liczył na wielki aplauz...[/QUOTE] i to właśnie świadczy o jakiejś kompletnej patologii !!

koleś jest takim kre**** że nie zdaje sobie sprawy z tego co robi i jak wychowuje swojego dzieciaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']jest już artykuł na Interii o tym filmie... Pisze tam, że film był dostępny od października...
link:
[url]http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/warszawa/news/dziecko-zneca-sie-nad-kotem-szokujacy-film,1576644[/url][/QUOTE]

Film dostępny w sieci od października i dopiero 2 miesiące później szum wokół tego i zaczynają mówić o tym media :roll:

O tym co się dzieje w polityce mówi się na bieżąco,a o krzywdzie i cierpieniu zwierząt już rzadziej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koszmaria']ech,nawet jak go dorwą,to i tak się wywinie.
"mała szkodliwość czynu"

w Krakowie działał seryjny morderca-zanim skończyło się na ludziach,znęcał się nad kotami swojej siostry-robił to,do czego kamerzysta zachęcał tę małą kreaturę.paradoksalnie ten morderca miał na nazwisko Kot.
może przesadzam,ale uważam że przytoczona przeze mnie pokrótce historia uczy że tak właśnie jest-najpierw zwierzęta,potem ludzie,eskalacja przemocy...[/QUOTE]

O tym, że psychopaci zaczynają jako dzieci od znęcania się na zwierzętach, od dawna wiadomo.
A co do wyroków... Karola Kota właściwie osądzono (słusznie przewidując, że nigdy nie przestanie zabijać) i dostał karę śmierci, którą stosunkowo szybko wykonano.
Dzisiaj dostałby pobyt w sanatorium, opiekę psychologiczną i dożywotnią rentę. Plus odszkodowanie za straty moralne, że ujawniono jego dane osobowe oraz za to, że cela miała zbyt mały metraż i dostawał niesmaczne posiłki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Film dostępny w sieci od października i dopiero 2 miesiące później szum wokół tego i zaczynają mówić o tym media :roll:

O tym co się dzieje w polityce mówi się na bieżąco,a o krzywdzie i cierpieniu zwierząt już rzadziej...[/QUOTE]

Myślę, że to dlatego, że polityka jest ogólnodostępna, a ja do tego filmiku dotarłam przez dogomanię - wiadomości na onecie nie czytuję, na youtube nie wpisuje frazy "kot kaskader". Myślę, że przez te dwa miesiące ktoś na pewno zgłosił to na policję, ale zanim sprawa wyciekła do mediów minęło trochę czasu - w polityce też afery wypływają po fakcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulix']Myślę, że to dlatego, że polityka jest ogólnodostępna, a ja do tego filmiku dotarłam przez dogomanię - wiadomości na onecie nie czytuję, na youtube nie wpisuje frazy "kot kaskader". Myślę, że przez te dwa miesiące ktoś na pewno zgłosił to na policję, ale zanim sprawa wyciekła do mediów minęło trochę czasu - w polityce też afery wypływają po fakcie.[/QUOTE]

No tak racja,ja też o tym filmiku dowiedziałam się przez dogomanię...
Jednak mam jakiś uraz,że minęło zbyt dużo czasu a jakoś wcześniej nie słyszałam o tym ani w telewizji ani na onecie (gdzie wiadomości czytam w miarę regularnie)...
O polityce mówi się głośno,media piszą,mówią o wielu sprawach nie mając o nich czasem najmniejszego pojęcia,robią sensacje.A jeśli chodzi o fakt znęcania się nad zwierzęciem to trwa to o wiele dłużej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulix'] Myślę, że przez te dwa miesiące ktoś na pewno zgłosił to na policję, ale zanim sprawa wyciekła do mediów minęło trochę czasu - w polityce też afery wypływają po fakcie.[/QUOTE]
Konkretnie to było tak-wpierw przypadkiem ktos zobaczył film w necie,zgłosił do organizacji prowierzecej,podjeli kroki prawne. Trzeba było właczyc media,inaczej policja najchetniej bagatelizuje takie sprawy,teraz bedzie im trudniej - za duzo osób zgłosiło przestępstwo i zbyt wiele organizacji interesuje sie sprawa.

Link to comment
Share on other sites

nóż w kieszeni sieni się otwiera.....wiedziałam,ze bardzo drastyczne,ale to co zobacZYłam przerosło mnie.....biedny kot i kto wychowuje tak dziecko?kto na to pozwala-oprócz kary za znęcanie się nad kotem to jestem za zabraniem praw do dziecka.....wielu nie moze mieć dzieci i oddałoby wiele za ten dar,a inni albo je zabijają albo traktują jak smieci albo wychowują na takich małych sadystów,którzy pózniej mogą zabić człowieka.....mam nadzieję,że sprawa znajdzie swój finał w więzieniu
[URL="http://www.dogomania.pl/members/19341-renia13"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tym powinna się zająć również opieka społeczna i debilnym rodzicom za takie wychowywanie dziecka zabrać lub ograniczyć prawa rodzicielskie!Ja filmiku nie oglądałam,bo się normalnie boję:(Ale gdzieś wyczytałam,że oni są z Leśnej obok Lubania,a to niedaleko mnie.Moze jest ktoś na dogo z Leśnej i zna tą "wspaniałą rodzinkę"Nie doszukałam się również ich nicku na nk.Aż strach pomyśleć,co z dzieciaka wyrośnie jeśli w tym wieku ma wpajane bestialskie zachowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koszmaria']ech,nawet jak go dorwą,to i tak się wywinie.
"mała szkodliwość czynu"

w Krakowie działał seryjny morderca-zanim skończyło się na ludziach,znęcał się nad kotami swojej siostry-robił to,do czego kamerzysta zachęcał tę małą kreaturę.paradoksalnie ten morderca miał na nazwisko Kot.
może przesadzam,ale uważam że przytoczona przeze mnie pokrótce historia uczy że tak właśnie jest-najpierw zwierzęta,potem ludzie,eskalacja przemocy...[/QUOTE] Od dawna prowadzone przez naukowców badania nad seryjnymi mordercami wykazały,że zaczynali oni od pastwienia się własnie nad zwierzętami.

Link to comment
Share on other sites

PATOLOGIA!!!w tym wszystkim biedny kot i biedny dzieciak który od małego jest uczony takich zachowań. Rodzice powinni kwiczeć w więzieniu kilka lat a dzieciak trafić do normalnej rodziny w której może jeszcze by wyrósł na coś porządnego...bo narazie się na to nie zanosi;(

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_arrow.gif[/IMG] [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=168219049888664[/URL]

Zalogowanych na FB zapraszamy. Szuka go już pół internetu! Jest akcja wymiany zdjęć profilowych.

Watek na miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=121944[/URL]

DOPADNIEMY GO!

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiałam się trochę nad tą sprawą i bardzo żałuję, że nie mam pod ręką wykładowcy od psychologii.

Czytałam kiedyś badania, w których udowodniono, że nakłanianie dziecka do stosowania przemocy powinno być traktowane jako znęcanie się psychiczne. Nie jestem pewna, czy to obowiązuje także w polskich sądach, ale wtedy można by to ewentualnie podciągnąć pod artykuł 207 Kodeksu Karnego.
[QUOTE][B]Art. 207.[/B] § 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.[/QUOTE]
I myślę, że ten sposób podejścia do sprawy bardziej zmusiłby policję do działania niż to, że jakiśtam kot był maltretowany, a jakiśtam film został umieszczony w sieci...

Niestety muszę się zgodzić też z opinią AnnyAntoniny. Też wolałabym, żeby ten kot był już martwy. Przynajmniej nie byłby już więcej katowany, nie musiałby cierpieć :-(
Tylko czy oni po wykończeniu jednego kota nie załatwią sobie kolejnego? A może ten to już kolejna ofiara?

Link to comment
Share on other sites

MAMY GO!!!! Cytuje z miau
[quote name='"SyberyjskiSen"']WŁAŚNIE ODBYŁAM ROZMOWĘ Z PANIĄ RZECZNIK POLICJI W GDYNII.

SPRAWCA JEST ODNALEZIONY, ZLOKALIZOWANY W MAŁOPOLSCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
u D A Ł O SIĘ KOCHANI, U D A Ł O.

NIE TRZEBA ZBIERAĆ PIENIĘDZY, BO PORADZONO SOBIE BEZ NAGRODY (z resztą odzwe na ten pomysł był tak mizerny...dziękuje serdecznie tym zainteresowanym i deklarującym pomoc finansową z całego serca).

Niestety jak każda sprawa i ta będzie szalenie trudna, sprawca nie jest pełnoletni........[/quote]

[quote name='"SyberyjskiSen"']Dziewczyny, kolejny horror.

Na miejscu widziano żyjącego kotka, chudego, młodego(możliwe, że to on)...wspominano o zwierzętach (możliwe, że był i pies).
Zwierzęta mają trafić do schroniska i tu jest nasza rola!!!!!!!!!

Pani rzecznik powiedziała, ze teraz musimy działać bezpośrednio z małopolską policją, ale do nich nie mogę się wciąż dodzwonić :oops:
[url]http://www.malopolska.policja.gov.pl/wydzialy/rzecznicy.php[/url][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...