Jump to content
Dogomania

Ciastka Josera


pablokr

Recommended Posts

[quote name='FLY']ja wiem czy takie lekkie...?chyba ciezsze od kamy.szczerze to wolalabym np 3kg czy 5 za adekwatna cene..[/QUOTE]
Cerberowi bardzo podchodzą te ciastka, czekam właśnie na 2kg ;) Jak dojdą, to mogę policzyć ile ciastek jest w 2kg.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][B]Emotion Optiness[/B] [/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana][B]Skład:[SIZE=1] [/SIZE][/B][SIZE=2][FONT=verdana]drobiowa mączka mięsna, ryż, jęczmień, ziemniaki, tłuszcz drobiowy, mączka mięsna z jagnięciny, włókno buraczane, drożdże, mączka z cykorii, substancje mineralne[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=verdana][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=verdana]rewelacja:megagrin:[/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Moje doświadczenie głównie praktyczne. Ale i teoria. Dystrybutorem nie jestem i póki co nie zamierzam być.To nie jest tak, żebym się czepiał Josery, ale od kilku lat zacząłem czytać składy karm. Staram się poznawać triki producentów, a swoją wiedzę chętnie przekażę na forum.

Link to comment
Share on other sites

Josera zainwestowała dużo w design lini, marketing i reklamę udając karmę z wyższej półki. Napiszę tylko tyle, że pewien sklep, który mi się przypadkiem pochwalił ma na tę karmę ponad 50% rabatu (było jeszcze więcej, ale nie pamiętam dokładnej liczby a nie chcę zawyżać) więc odpowiedzcie sobie sami ile może być warta karma, którą producent sprzedaje za około 40zł i jeszcze na tym zarabia.

Link to comment
Share on other sites

dokładnie czytac skład, bo często jest tak jak tu - karma z jagnięcina a niestwty w większosci to drób tylko z domieszką jagnięciny. Dodatkowo Josera reklamuje sie jak Super Premium, dla mnie to jest to Premium oparte na mączce miesnej ze znikoma ilościa nutraceutyków...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...