Jump to content
Dogomania

Piekna duza suczka znaleziona w Malborku typ: Mieszanka bernardyna z dogiem


adrianna32

Recommended Posts

Kilka dni temu znalazlam w Malborku, blakajaca sie po ulicach suczke. Jest to naprawde piekny, duzy pies: Mieszanka bernardyna z dogiem.
Jest dosyc podobna do malo znajej rasy kurdisch kangal. Suczka jest przyjazna dla ludzi, boi sie jednak schodow, wejs do pomieszczen. *(zaczyna sie przekonywac) Zostala wykapana, ufna jednak wymaga nieco pracy. Ja mam 2 amstaffy w tym jeden po walkach, mogla bym popracowac nad przyzwyczajeniem, gdy by nie fakt ze suka reaguje rowniez agresywnie na widok psow, kotow. Do dziecka kochana do domownikow tez. Suczka ma okolo roku, jest ogromna dobrze pilnuje posesji, jednak ogrodzenie musi byc naprawde wysokie. Ma oznaki walk z psem nie wiem jednak czy przypadkowej czy przyuczanej, zwazajac na jej podejscie do psow, bo byc moze byla izolowana od psow, stad reakcja albo wrecz przeciwnie byla nastawiana przeciw nim....
Obecnie jest przyuczana do chodzenia na smyczy, podstawowe komendy. Zdarza sie rowniez ze rzuca sie na (nieznane przedmioty) np worki na smieci, ale jesli sie jej pokaze ze to nic zlego reaguje pozytywnie. Jest raczej wystraszona niz zlosliwa....

Jutro zamierzam zabrac ja do weterynarza, sprawdzic czy nie posiada wszczepionego czipa tatuazy. Byc moze odnajde wlasciciela, w co watpie. Wiec bede szukala dobrego domu dla suczki.
* Dom z ogrodem, mieszkanie za male!
* Bez zwierzat dodatkowych musi byc jedynym pupilem w domu.
* Osobie, ktora ma doswiadczenie z psami po przejsciach, bo to nie jest maly york to wielkie bydle, a wciaz rosnie.
* Suczka zostanie wysterylizowana na moj koszt
Zdjecia na maila naprawde polecam [IMG]http://re-volta.pl/forum/Smileys/old/emot15.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W zwiazku z tym ze nie moge wstawic osobnych linkow, do zdjec. Wstawiam link do strony ze zdjeciami suczki.
Zdjecia nie oddaja jej wielkosci wiec tak: Wysokosc do klebu to prawie 85 cm, do lba 110, suczka ma okolo 1 roku [IMG]http://re-volta.pl/forum/Smileys/old/emot15.gif[/IMG]
[URL]http://s798.photobucket.com/albums/yy262/adrianna32_2009/daddada/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

wiem*dziewczyny,*pracuje*nad*nia...*Ma*KOLO*ROKU,*nie*ma*czippa.Kupilam*jej*krople*do*oczu.cale*szczescie*ze*mam*dom*i*mieszkanie*w*bloku.*Mam*2*amstaffy*po*walkach,*na*kazde*zwierze*suka*reaguje*zle,*wlacznie*z*kotem,*ktory*spi*z*psami.2*psy*i*kot*ze*mna*w*bloku,*a*suka*i*kucyk,*w*domu.*Jestem*tam*2*razy*dziennie,*pies*potrafi*otwierac*drzwi,*nawet*tarasowe...*:shake:na*kuca*tez*sie*czai,*a*nie*mam*czasu*na*nauke*jej.*Szkooda*bo*kochana*i*wdzieczna.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hej Adrianna :) Spotkałyśmy się dziś pod Kauflandem. Myślę o Was cały czas. NIE ZAPOMNIAŁAM !!!!
Jutro przeprowadzę rozmowę z Rodzicami , pokażę zdjęcia suni i napiszę jak poszło.
Mają dom z ogrodem, jak sama zauważyłaś , więc warunki idealne. Teoretycznie, bo nie wiem czy są psychicznie gotowi na nową Psinkę ... No i na pewno ani miłości ani jedzenia by jej tam nie zabrakło . Muszę porozmawiać.
Tak jak zauważyłaś , pies się przywiązuje, więc bardzo bym chciała aby rodzice zaakceptowali sunię na stałe.
Pozdrawiam serdecznie , zrobię co w mojej mocy, gdyby nie warunki - sama bym ją wzięła - na pewno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...