Jump to content
Dogomania

Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']


Murka

Recommended Posts

Ja też ze swoich bazarków będę przeznaczać 10% na "Fundusz Lizy".

Super!

 

 

Nie zdążyłam dziś ogłosić Mysię i obawiam się, ze dopiero w poniedziałek to zrobię. Sorry, Tolu.

Nie ma problemu. Ja dzisiaj zrobię jej na szybko OLX na Lublin, a resztę w poniedziałek. Jak będę nowe zdjęcia to poproszę Cie o nowe OLX.

No i przenosimy małą na wątek zamojski, postaram się też dzisiaj założyć wątek Tusi.

 

Murka - bardzo fajne zdjęcia, mam nadzieję, ze Mysia szybko znajdzie domek.

Link to comment
Share on other sites

I jaka decyzja odnośnie podziału pieniędzy między Doyem A Markiem?

Doy nie potrzebuje na razie nowych leków czyli 500 zł ma być dla Marka? Muszę zrobić rozliczenie i dlatego pytam.

Wydaje mi się, ze coś dla Doya bym zostawiła, chociażby na następną porcję leków, będzie łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam, że się nie udzielam ale chwilowo kompletnie nie mam czasu, żeby cokolwiek zrobić ... Jeżeli ma być fundusz, to kwestia u kogo będą pieniądze. Póki co jak rozumiem po Lizie są Murki. Murko dasz radę prowadzić finanse Funduszu? No i nad koncepcją trzeba pomyśleć jakby to mogło wyglądać tak dokładnie... No i potrzebna mi na pewno pomoc... bo będę teraz miała dość ograniczony czas. Postaram się w najbliższych dniach uzupełnić wątek Lizy na facebooku... Długo mnie nie było .. dopiero co wracam do wiata żywych ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam, że się nie udzielam ale chwilowo kompletnie nie mam czasu, żeby cokolwiek zrobić ... Jeżeli ma być fundusz, to kwestia u kogo będą pieniądze. Póki co jak rozumiem po Lizie są Murki. Murko dasz radę prowadzić finanse Funduszu? No i nad koncepcją trzeba pomyśleć jakby to mogło wyglądać tak dokładnie... No i potrzebna mi na pewno pomoc... bo będę teraz miała dość ograniczony czas. Postaram się w najbliższych dniach uzupełnić wątek Lizy na facebooku... Długo mnie nie było .. dopiero co wracam do wiata żywych ;)

Witaj; cieszę się, ze jesteś :)

Rozumiem, że Fundusz byłby dla psów przebywających w hoteliku u Murki?

Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam, że się nie udzielam ale chwilowo kompletnie nie mam czasu, żeby cokolwiek zrobić ... Jeżeli ma być fundusz, to kwestia u kogo będą pieniądze. Póki co jak rozumiem po Lizie są Murki. Murko dasz radę prowadzić finanse Funduszu? No i nad koncepcją trzeba pomyśleć jakby to mogło wyglądać tak dokładnie... No i potrzebna mi na pewno pomoc... bo będę teraz miała dość ograniczony czas. Postaram się w najbliższych dniach uzupełnić wątek Lizy na facebooku... Długo mnie nie było .. dopiero co wracam do wiata żywych ;)

 

zolziatko, no weź się pochwal :) mam nadzieję że wszystko w porządku?

 

Ja niestety nie podejmę się prowadzenie finansów Funduszu... Myślę, że cel Funduszu nie powinien się ograniczać do psiaków pod naszą opieką, tylko ogólnie psów ciężko chorych.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli będzie ktoś, kto będzie zajmował się finansami, to można myśleć o Funduszu. Ja na prywatne konto nie będę zbierać pieniędzy. Może po prostu skupmy się na razie na szukaniu domu dla suni wyciągniętej na miejsce Lizy?
Ja mam w domu noworodka i nie ogarniam rzeczywistości póki co. Trochę mamy problemów jedzeniowych i do tego nasza Foksia mocno przeżywa nowego członka rodziny ..

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli będzie ktoś, kto będzie zajmował się finansami, to można myśleć o Funduszu. Ja na prywatne konto nie będę zbierać pieniędzy. Może po prostu skupmy się na razie na szukaniu domu dla suni wyciągniętej na miejsce Lizy?
Ja mam w domu noworodka i nie ogarniam rzeczywistości póki co. Trochę mamy problemów jedzeniowych i do tego nasza Foksia mocno przeżywa nowego członka rodziny ..

To gratulacje i jak najmniej problemów!

Wracając do sprawy Funduszu, to rzeczywiście poczekajmy; może w tym czasie  zgłosi się chętny  do prowadzenia finansów...

Link to comment
Share on other sites

to ja bym mogła pomóc

Bardzo się cieszę

Rozmawiałam tez wczoraj z Jo37  - wpłaty mogłaby zbierać na swoje konto.

Ja przymierzam się do bazarku  (kiepsko mi to idzie ) w połowie przeznaczonego już na przyszły fundusz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...