Jump to content
Dogomania

Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']


Murka

Recommended Posts

Lizuniu walcz kochana... Tylu ludzi się o Tobie dowiedziało i Ci kibicuje ...  

Dziękuję Wam za rozkręcenie wydarzenia Lizy na FB.  Nie spodziewałam się, że przez weekend tyle osób dołączy albo udostępni wydarzenie.

 

Murko czy mogłabyś co kilka dni sprawdzić czy są nowe wpłaty na Lizkę? Jedna osoba na FB informowała, że wpłaciła coś, więc chcę tam zrobić rozliczenie. Napiszę też o dotychczasowych wpłatach na operację.

Link to comment
Share on other sites

Lizuniu :( nie daj się ..

Ja rozmawiałam dzisiaj z dr Orłem. Doktor powiedział, że Liza zniosła operację nadspodziewanie dobrze. Po 20 minutach ponoć wstała i podeszła na zawołanie. Byli tym zaskoczeni. W głowę Lizy wbijała się kość na głębokość ok. 0,5 cm. Sunia ma wstawiony implant w miejsce, gdzie był ten ubytek czaszki. Ponoć jest to implant ludzki, cudem zdobyty. Jest on przytwierdzony śrubkami. Doktor stwierdził jeszcze, że efekty mogą być widoczne po 2-4 tygodniach. Miał dziś wieczorem dzwonić jeszcze do dr Bryzka.
Podziękowałam mu za to, że zgodził się na tą operację i dał szansę Lizie. Myślę o jakimś wyjątkowym podziękowaniu ...ale na to jest jeszcze czas.
Teraz najważniejsze jest, żeby Liza wygrała tą walkę.

 

Link to comment
Share on other sites

Tola dzwoniła rano, ale nie ma dostępu do netu: u Lizy bez zmian, żyje, ale nie wstaje, cały czas leży i jest na kroplówkach :(

Ma dzwonić ok. 13.00 i rozmawiać z dr Bryzkiem.

 

Jeśli chodzi o rozliczenie kosztów hotelowania i leków to miałam zamiar zrobić jak już będzie wiadomo co z Lizą, jak do nas wróci itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...