Jump to content
Dogomania

Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']


Murka

Recommended Posts

Liza miała robione  wszystkie badania łącznie z rezonansem; w Lublinie dalsze leczenie odpada, bo  specjalistów brak, a z tym, u którego robiliśmy rezonans kontakt był koszmarny.

Najbliżsi  neurolodzy są  w Warszawie, wiązaliśmy spore nadzieje z obecną panią neurolog (Jo37 dostarczyła jej badania, resztę przekazuje Murka), ale sunia nadal ma ataki.

Nie wiem jakie jeszcze można zrobić badania - wcześniej każdy neurolog sugerował zrobienie rezonansu, wynik badania mamy (jest wgniecenie w czaszce, Liza trafiła do schroniska po wypadku).

Wszystkie kolejne wizyty i badania łączą się z przewozem suni do Warszawy, noclegami, a nam często brakuje na opłacenie podstawowych leków dla Lizy;  koszt utrzymania suni i jej leczenia jest spory :-(

Oczywiście, gdyby znalazł się neurolog, który chciałby pomoc Lizie  - można  rozważać kolejną wizytę i kolejną zmianę leków.

Tylko gdzie takiego znaleźć?

Link to comment
Share on other sites

Liza ma podwyższoną dawkę Neurontinu (3 kapsułki 3 x dziennie).
Mam już wytyczne co do moczu, ale teraz znów Liza się zbuntowała i nie chce mi dać próbki ;) We wtorek łaziłam z nią prawie godzinę i nie chciała się wysikać. Wczoraj zamontowałam jej woreczek, ale odkleił się zanim Liza zdążyła nasikać do niego... Także nie wiem czy mi się uda ten mocz złapać. Będę jeszcze próbować z chochelką, ale Liza musi się trochę wyciszyć, bo teraz jest bardzo rozkojarzona.

Link to comment
Share on other sites

Ataki były i jeszcze po trzydniowym podawaniu Relanium wystąpiły dwa, dlatego zdecydowaliśmy z p.Neurolog o zwiększeniu dawki Neurontinu.
Stan rozkojarzenia jest po atakach prawdopodobnie lub/i na skutek pogody. Ale już się normuje z tego co widzę, więc będę po weekendzie znów polować na mocz.

Link to comment
Share on other sites

Też chodziłam z Lizą na smyczy, ale ani myślała się wysikać. Po 40 minutach zwątpiłam i ją odpięłam. Chodziłam za nią jeszcze ponad 15 minut i tylko się na mnie dziwnie patrzyła...

To faktycznie nachodziłaś się trochę :)

Pewnie mnie było o tyle łatwiej, że suka czekała na wyjście do ogrodu i trzymała sioo a Liza nie trzyma.

Link to comment
Share on other sites

Z Lizą ostatnio jest znów wzmożony problem z załatwianiem się pod siebie.. Ale ataków nie ma.

Dziś odebrałam zaległe faktury z apteki (106,10 zł - leki zakupione wcześniej i 25,50 zł Luminal z wczoraj):
http://images69.fotosik.pl/424/1433508e9c93fbcfgen.jpg

Poniżej jeszcze faktura za woreczek do pobierania moczu - 1.90 zł:
http://images66.fotosik.pl/422/64b13718676bd972gen.jpg

Rozliczenie:

Stan konta na 1 listopad wynosił -561,10 zł
Wpłaty:

+518,50 zł Fundacja ZEA
+129 zł Tola (bazarek)
Razem: +86,40 zł

Koszty:
-255 zł hotelowanie
-1,90 zł woreczek do pobierania moczu
-106,10 zł leki
-25,50 zł Luminal x 4
Razem: -388,50 zł

+86,40 zł - 388,50 zł = -302,10 zł
Stan konta na 1 grudnia wynosi -302,10 zł.

Link to comment
Share on other sites

Na razie to dopadło mnie choróbsko i siedzę w domu od ubiegłego tygodnia na antybiotyku. TZ zajmuje się psiakami na zewnątrz.
Liza jest rozkojarzona tak samo jak była i czarno widzę to pobranie moczu... Ona sika kiedy się jej zachce, najczęściej na posłanie... Z koopami też ostatnio tragedia.

Link to comment
Share on other sites

Na razie to dopadło mnie choróbsko i siedzę w domu od ubiegłego tygodnia na antybiotyku. TZ zajmuje się psiakami na zewnątrz.
Liza jest rozkojarzona tak samo jak była i czarno widzę to pobranie moczu... Ona sika kiedy się jej zachce, najczęściej na posłanie... Z koopami też ostatnio tragedia.

Zdrowia życzę :)

Skoro to ważne to może by jechać do jakiegoś weta żeby cewnik założył, jeśli inaczej się nie da :shake:

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku

http://www.dogomania.com/forum/topic/144017-rozliczam-ponad-200-fant%C3%B3w-zapraszamy-do-01-xii-godz-2000/

uzbierało się dla Lizki 473,3 zł :)

Proszę o podanie danych do przelewu oraz proszę też o potwierdzenie tu i na bazarku gdy pieniądze dojdą. Dziękuję :)

Kwota imponująca, dzięki Maciek!

 

Pozdrowienia dla Lizy, dla wszystkich ciepłe życzenia

 

e14f5afbe119bb31.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...