Jump to content
Dogomania

Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']


Murka

Recommended Posts

Być może schudła (ciężko mi ocenić widząc ją codziennie), bo tak jak kiedyś pisałam zmiejszyłam jej miseczkę na karmę i rygorystycznie dostaje tylko raz dziennie. Ale serce mi się kraje jak ona to wcina od razu i jak tylko słyszy szuranie karmy (jak nasypuję z worka do wiadereczka) to już się doczekać nie może. Ale ma to dobrą stronę, bo zjada niemal wszystko od razu i nie ma problemu z porozsypaną karmą, którą trzeba wyrzucać, bo Liza siuśnie albo zrobi koopę i się to wszystko miesza ze sobą. Kiedyś jak dostawała karmy "od serca" to tak było często...

 

Wrzucam jeszcze fakturę za Neurontin (2 opak. = 59,50 zł):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ff55aced157a30db.html

Link to comment
Share on other sites

Były kolejne ataki, ale uspokoiło się po dwóch dniach po podawaniu Relanium. Od tamtego czasu spokój. 

 

Rozliczenie:

 

Stan konta na 2 październik wynosił +12,80 zł

 

Koszty:

-255 zł hotelowanie

-126 zł leki

-6 zł Fiprex

-70 zł analiza krwi

-10 zł przejazd do lecznicy

-106,90 zł - leki

Razem: -573,90 zł

 

+12,80 zł - 573,90 zł = -561,10 zł

Stan konta na 1 listopad wynosi -561,10 zł.

Link to comment
Share on other sites

Przeszukuję wątek Lizy w poszukiwaniu banerka, bo chyba sunia miał robiony?

Nie dość, że miała robiony to jeszcze sama przecież skądś go sobie wkleiłaś bo przez niego tu trafiłem :) Był bardzo kolorowy z tego co pamiętam :roll:

Ja też jej jeden zrobiłem dla siebie, ale nigdzie go na wątku nie wklejałem.

Link to comment
Share on other sites

Nie dość, że miała robiony to jeszcze sama przecież skądś go sobie wkleiłaś bo przez niego tu trafiłem :) Był bardzo kolorowy z tego co pamiętam :roll:

Ja też jej jeden zrobiłem dla siebie, ale nigdzie go na wątku nie wklejałem.

Przejrzałam cały wątek Lizy i niestety nic nie znalazłam - po banerku nie ma śladu - prawdopodobnie był robiony na początku i teraz już nie otwiera się, tak jak większość zdjęć z pierwszych stron...

Chociaż wydaje mi się, ze banerek był robiony po tej nieszczęsnej adopcji Lizy.

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam cały wątek Lizy i niestety nic nie znalazłam - po banerku nie ma śladu - prawdopodobnie był robiony na początku i teraz już nie otwiera się, tak jak większość zdjęć z pierwszych stron...

Chociaż wydaje mi się, ze banerek był robiony po tej nieszczęsnej adopcji Lizy.

Niestety nawet wujek Google go nie pamięta, a szukałem pod różnymi hasłami :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...