Jump to content
Dogomania

Importy SH


zpr

Recommended Posts

[quote name='mortikia']

[IMG]http://images20.fotosik.pl/100/219eec5eee981ef4med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images21.fotosik.pl/30/97ec2a47d8d9d156med.jpg[/IMG]
[/quote]

Justyna czy te zdjęcia są robione w Parku Żołnierzy Radzieckich w Warszawie??
Jeśli tak to tego dnia spotkałam Bajkę w tym parku. Byłam ze swoimi dwoma SH, nawet chwile porozmawiałyśmy (tyle że nie sądze żebyś to była Ty z nią) bo bym Cię poznała :)
Napewno ta sunia którą spotkałam miała na imię Bajka, właścicielka opowiadała że biega w zaprzegu i ze sunia ma 11 lat :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karlaaa']Justyna czy te zdjęcia są robione w Parku Żołnierzy Radzieckich w Warszawie??
Jeśli tak to tego dnia spotkałam Bajkę w tym parku. Byłam ze swoimi dwoma SH, nawet chwile porozmawiałyśmy (tyle że nie sądze żebyś to była Ty z nią) bo bym Cię poznała :)
Napewno ta sunia którą spotkałam miała na imię Bajka, właścicielka opowiadała że biega w zaprzegu i ze sunia ma 11 lat :lol:[/quote]

Tak, spotkałaś Bajkę :) Bajulla od kilku miesięcy mieszkała u mojej cioci (to ją spotkałaś;) ), z którą chodziła na kurs [B]dogoterapii[/B]. Kurs już się skończył, Bajka radziła sobie świetnie a za tydzień wraca do mnie i zaczniemy przygotowania do wystaw :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia']Tak, spotkałaś Bajkę :) Bajulla od kilku miesięcy mieszkała u mojej cioci (to ją spotkałaś;) ), z którą chodziła na kurs [B]dogoterapii[/B]. Kurs już się skończył, Bajka radziła sobie świetnie a za tydzień wraca do mnie i zaczniemy przygotowania do wystaw :p.[/quote]

yhym :)
Pięknie się prezentuje jak na taką starszą sunie, ja dałam jej 3 lata :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

pamiętam ten dzień.... Szkoda że trafiłam na to forum dopiero dziś, przypadkiem, zdziwiona co tu robią moje fotki.... Znam trochę inną historię Bai....


Prus wiedział co mówi, kiedy twierdził, że "wierzyć należy we wszystko, nawet w opinię, jaką ludzie mają sami o sobie, lecz ufać można tylko – psom"

Edited by Aylla
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...