Jump to content
Dogomania

Schronisko w Dalabuszkach(dawniej Gostyń)50małych serc czeka na dom. Brak ogłoszeń...


Paula95

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fundacja, nie stowarzyszenie to diametralna różnica w statucie. Nie mam pojęcia, ze KONTROLUJESZ adopcje, fundacja o tym wie? O widzę, ze już zauważyłaś, że to mnie zależy. Natalia kończę, w każdym razie jestem oburzona Twoja postawa. Psy maja siedzieć w schronie bo masz takie widzimisię. Można było współpracować dla dobra psów, ale skończyło się jak zwykle....Sama się skontaktuję z Fundacją, widzę, że z niektórymi chodziłam do LO. A nawet jeszcze nie ma 100% domu, a już takie problemy.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam carominy, ale nie podoba mi się, to, co się na tym wątku dzieje.Rozmowa Stowarzyszenia z osobami, które chcą pomóc?To nie dialog, tylko wypierniczaj z naszego "ogródka".Na pewno już nic nie wpłacę na konto stowarzyszenia Noe.To nie tędy droga.Każdy pomaga jak może i jak go, na to, stać.Wszystko, dla dobra piesków, a nie "bo to nasze widzimisię"

Sprawdzę sobie czy wpłacałam na Stowarzyszenie, czy dla Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Nie ma Fundacji Noe... Jest tylko Stowarzyszenie NOE. Jedno słowo źle napisane, a już tyle kłopotów...[/QUOTE]

Nie ma kłopotów.Ja wpłacałam na Stowarzyszenie, bo tak Paula95 podawałaś i z banku mi przeszło.Gdyby była nieścisłość, to by nie dało się wysłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Caromina, ktoś mi kiedyś napisał na PW, że tam, gdzie się pojawiasz, jest dużo szumu, a mało realnego działania. Oby ten ktoś się mylił - bo na razie się sprawdza.[/QUOTE]
Napisz kto? Istnieje ochrona wizerunku, osoby, które to robią zwyczajnie łamią prawo, Ty takimi wpisami również. Zresztą założe, ze to Husky Adopcje, tak sie składa, że mnie przesiadują. Nie jesteś pierwsza osobą do której piszą, ale pierwsza, która uwierzyła:) Na Twój temat też dostałam PW, wcale Cię tam nie chwalą, ale uważam, ze nie warto wierzyc w jakieś donosy na PW
Czy ta osoba, która podważą moje działania nie wspomniała Ci, ze postawiłam strone, zorganizowałam wolontariuszy w całej Polsce, wyleczyłam kilka psów, wywozimy psy na DT, mamy sponsorów, wetów, którym, opłaca sie dla nas pisać artykuły o zdrowiu wzamian za reklamę, ze względu na dużą oglądalność etc Ale przecież o wszystko jest w moje sygnaturce, a Ty wolałaś wierzyc w PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Mam w zwyczaju nie wierzyć - więc połaziłam po Twoich postach i wyrobiłam sobie opinię - na szczęście do tego jest jeszcze prawo. Nie ma chyba na dogo osoby, o której nie chodzą PW - natomiast każdy moze sobie poczytać dawne posty ;)[/QUOTE]
Konkrety proszę? O jakich sprawach piszesz?
Sama z ciekawości połaziłam po ostatnich. I widze, szukam kogoś z Koła na wizytę, szukam transportu Cieszyn - Gubin, ale znaleźliśmy inne rozwiązanie. Mamy sensowna ankietę na Natana, mamy opiekuna wirtualnego, którego zaproponowałam i znalazłam. Zgłoszenie na forum Wrocka o husky z reklamówką na głowie. Dalej widzę, że znalazłam Biełemu Kłu dom, przedtem co tydzień kilka godzin spędzał ze mną na spacerach. Co tam jeszcze? prośba o zdjecia Maszy, której też juz znalazłam dom A ankiety na Saurona daliśmy dziewczynom, przedtem o behawioryście dla astki. Możesz dac jakis przykład. Bazarek dla jamniczki porzuconej pod schronem. Hmm..., nie wiem o co Ci chodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caromina']Napisz kto? Istnieje ochrona wizerunku, osoby, które to robią zwyczajnie łamią prawo, Ty takimi wpisami również. Zresztą założe, ze to Husky Adopcje, tak sie składa, że mnie przesiadują. Nie jesteś pierwsza osobą do której piszą, ale pierwsza, która uwierzyła:) Na Twój temat też dostałam PW, wcale Cię tam nie chwalą, ale uwarzam, ze nie warto wierzyc w jakieś donosy na PW[/QUOTE]

Mam w zwyczaju nie wierzyć - więc połaziłam po Twoich postach i wyrobiłam sobie opinię - na szczęście do tego jest jeszcze prawo. Nie ma chyba na dogo osoby, o której nie chodzą PW - natomiast każdy moze sobie poczytać dawne posty ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caromina']Konkrety proszę? O jakich sprawach piszesz?[/QUOTE]

No chwilę, przecież wiesz, co masz w postach - no to na podstawie ogólnej obserwacji wyrobiłam sobie opinię. Podobnie, jak wyrabiam sobie opinię o każdym, z kim mam zamiar współpracować bądź nie. Nie pisałam, że na podstawie spraw - na podstawie wypowiedzi pisemnej, będącej podstawą komunikacji na ogólnodostępnym forum dyskusyjnym. Ale, nie zaśmiecajmy postów schroniska - niech się psom dzieje jak najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']No chwilę, przecież wiesz, co masz w postach - no to na podstawie ogólnej obserwacji wyrobiłam sobie opinię. Podobnie, jak wyrabiam sobie opinię o każdym, z kim mam zamiar współpracować bądź nie. Nie pisałam, że na podstawie spraw - na podstawie wypowiedzi pisemnej, będącej podstawą komunikacji na ogólnodostępnym forum dyskusyjnym. Ale, nie zaśmiecajmy postów schroniska - niech się psom dzieje jak najlepiej.[/QUOTE]

pisałaś, że jak najbardziej na podstawie spraw (działań) teraz już jakiś wypowiedzi??? ....ale fakt nie zaśmiecajmy wątku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caromina']pisałaś, że jak najbardziej na podstawie spraw (działań) teraz już jakiś wypowiedzi??? ....ale fakt nie zaśmiecajmy wątku[/QUOTE]

Nie mogę odpisać, ponieważ masz zatkaną skrzynkę. Dziwi mnie, ze wolisz wdawać się w dyskusje, zamiast pomagać zwierzętom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Nie mogę odpisać, ponieważ masz zatkaną skrzynkę. Dziwi mnie, ze wolisz wdawać się w dyskusje, zamiast pomagać zwierzętom.[/QUOTE]
Ty jakoś wygospodarowałaś czas mnie sie też uda. Oficjalnie informuję, że chodzi o Czinę. Jedna osoba uważała, ze powinna zostać w takim stanie w schronisku
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199870-Suczka-husky-Czina-zabrana-ze-schroniska-cieżko-chora-na-nosówkę-potrzebuje-pomocy[/url]
ale udało sie ja niemal cudem zabrać
[url]http://sforahusky.pl/component/content/article/74-pomoc/194-pilne-potrzebna-surowica-przeciwko-nosowce.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caromina']Napisz kto? ... Zresztą założe, ze to Husky Adopcje, tak sie składa, że mnie przesiadują...[/QUOTE]

teraz Ty pierniczysz - HA Cie nie przesladuje , to TY się na nas wypiełas , bo nie podobał Ci sie nasz sposób działania i nasze zasady i wolałaś działać na własna rękę ... sama odeszłas z HA

Jak Ci już kiedyś pisałam w innym wątku - do tej pory myślałam , że dziewczyny troche wyolbrzymiają sprawę z Tobą , ale po Twoich wypowiedziach tutaj i nieustannych nalotach na HA , że Cię gnebimy i przesladujemy , widze że to jednak prawda .

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2]Jest domek do sprawdzenia. :) U Han&Dom, którzy chcą dać Kizzy domek! :) Wrocławskie ciocie proszę o pomoc! :)[/SIZE]

Edit!

[COLOR=black][SIZE=2][B]Nie trzeba już sprawdzać domku! :) Kizzy będzie miała tam wspaniale! [/B][/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Sonia trafiła do nas w styczniu zeszłego roku. Widziałam ją kiedyś po kościołem, myślałam, że tylko komuś uciekła, ale potem, jak wracałam ze szkoły, to kręciła się po cmentarzu, dałam znać pani, no i sunia jest u nas. Jest młodziutka, ma ze 2 lata. Z większością piesków się dogaduje, myślę że problemów by nie było. :) Sonia kocha spacery, jak tylko stwierdzi, że jakiś spacer jest za krótki, a trzeba już wracać, to siada i zapiera się łapkami, żeby nie wracać. Kocha zabawy! Jak byłam z nią kiedyś zimą na spacerze, gdy był jeszcze śnieg, to chyba przez 5 min. radośnie się w nim tarzała. Kochana jest! Jak rozdaje im jedzonko, to zawsze przychodzi, żeby ją pogłaskać, poprzytulać się. Do nowego domu na pewno wniesie bardzo dużo radości! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...