Jump to content
Dogomania

Lecznice w Krakowie


Mokisia

Recommended Posts

Jeżeli chcecie, by Wasz zwierzak trafił w dobre ręce, odpowiedzialnego i dobrego lekarza, który bardzo poważnie traktuje swoją pracę, jest wspaniałym specjalistą (chirurgiem) i widać, że kocha zwierzęta (ma niesamowite podejście, nawet do najbardziej przestraszonych), to ja ponownie polecam doktora Orła z Krakvetu. Zresztą wszyscy lekarze w KrakVecie są dobrzy, a ceny naprawdę mile zaskakują no i mają dyżur przez całą dobę, a w niedzielę i święta w godz. 9.00-13.00 nic dodatkowo się nie płaci.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='an3czka'][B][I]Ja polecam lecznicę doktora Kujawskiego.[/I][/B]
[I][B]Doktor Kujawski to świetny fachowiec i nie zdziera pieniędzy![/B][/I]

[I][B]Lecznica mieści się przy ul. Piłsudskiego, tel. 4113989[/B][/I][/quote]

dołączam się do tej opinii :)
Tam na prawdę pracuja wspaniali weterynarze:)
Zajmują sie równiez bidami schroniskowymi :(
Ja tam chodzę z moją sunia

Znam wiele wydawałoby się beznadziejnych przypadków w których właśnie Oni dali radę i dzięki Nim wiele zwierząt żyje do tej pory

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']Jeżeli chcecie, by Wasz zwierzak trafił w dobre ręce, odpowiedzialnego i dobrego lekarza, który bardzo poważnie traktuje swoją pracę, jest wspaniałym specjalistą (chirurgiem) i widać, że kocha zwierzęta (ma niesamowite podejście, nawet do najbardziej przestraszonych), to ja ponownie polecam doktora Orła z Krakvetu. Zresztą wszyscy lekarze w KrakVecie są dobrzy, a ceny naprawdę mile zaskakują no i mają dyżur przez całą dobę, a w niedzielę i święta w godz. 9.00-13.00 nic dodatkowo się nie płaci.[/quote]

Nie wszyscy są dobrzy.....
Co poniektórzy traktuję zwierzęta przedmiotowo zwłaszcza jedna pani.....

Link to comment
Share on other sites

Mam już w sumie duże doświadczenie.:oops: Dr Derkowski operował skomplikowane złamanie łapki mojego kota ( rozrabia jak przed wypadkiem), dysplastyczne stawy młodego labka moich rodziców, rottweiler moich rodziców z chorobą nowotworową też był w Arce diagnozowany i potem prowadzony, dr Stefanowicz operował oko mojego Miziajca ostatnio i super się goi :). Dostępność specjalistów w różnych dziedzinach oraz dostępność 24 godziny na dobę to niezaprzeczalny atut + sklep i salon piękności w jednym miejscu. Gorąco polecam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Nie wszyscy są dobrzy.....
Co poniektórzy traktuję zwierzęta przedmiotowo zwłaszcza jedna pani.....[/QUOTE]

:hmmmm: Skad ja to znam?



P. Orzel npewno byl dobry, bo operował mojego krolika...;) Ale ma malo czasu...
P. Jaworska takze wyleczyla moje kroliki..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinka']:hmmmm: Skad ja to znam?



P. Orzel npewno byl dobry, bo operował mojego krolika...;) Ale ma malo czasu...
P. Jaworska takze wyleczyla moje kroliki..[/quote]


Ja byłam w KrakVecie kilkanaście razy i chyba znam już prawie wszystkich lekarzy tam pracujących. Lekarzem prowadzącym moja sunię, który wykonywał u niej sterylizację i zabieg na oczach jest doktor Orzeł, ale po zabiegach jezdziłam do kontroli już do różnych lekarzy w KrakVecie, którzy akurat przyjmowali. Byłam w sumie u trzech młodych, bardzo sympatycznych, kompetentnych i na pewno nie lekceważących zwierzaków lekarek oraz u dwóch równie sympatycznych i kompetentnych lekarzy. Podoba mi się tam poważne podejście do zwierząt po zabiegach. W niektórych lecznicach w Krakowie wydają do domu zwierzaki jeszcze pod wpływem narkozy, a tu tylko te wybudzone i obowiązkowo trzeba pojawić się do kontroli na drugi dzień po zabiegu i wtedy wyciągany jest wenflon zostawiany na wypadek jakiś komplikacji. Za te kontrolne wizyty nic dodatkowo się nie płaci. Na każdym kroku widać profesjonalizm i ceny są dla każdego, bo w Arce to tylko dla tych lepiej zarabiających, a i o podejściu do zwierząt w Arce słyszałam też bardzo wiele niepochlebnych opinii.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

dr derkowski operowal Maje. Usunal powiekszona sledzione, ocenil ja wzrokowo i udal sie na urlop.... kiedy wrocil z wczasow Maja byla juz po dwoch transfuzjach.... A mozna bylo walke podjac z niespalonej pozycji...
wystarczylo by patomorfolog obejrzal narząd. Lekarz z innego gabinetu ktory przejal leczenie ciagle powtarzal ze tylko lekarz ktory operowal wie czy mogl cos "spieprzyc" i moglby byc pomocny - tez wiem ze mowil to i wiele innych rzeczy z zawisci ale i nieco w tym prawdy...

Moze 670 pln ktore kosztowal zabieg bylo zbyt wygorowana cena by naciagnac mnie na dodatkowe koszty patomorfo?? Tyle ze nikt mnie o zdanie nie zapytal ani zasobnosc portfela...jako laik nie naciskalam na patomorfo bo lekarz podwazal zasadnosc, choc dopytywalam czy z cala pewnoscia mozna wykluczyc nowotwor...Dr derkowski potwierdzil ze nie ma potrzeby. Wiem, ze jest czy ze ma dobra opinie ale przeciez, jednak popelnil glupi bład, szczeniacki... chirurg z takim stazem. Oceniam to z perspektywy czasu ... Kazdy ma KOGOS na sumieniu, Derkowski czesciowo moja Maje... bo moze walka nie byla do wygrania ale mogla miec inny przebieg. Łagodniejszy a i dla mnie bardziej swiadomy... Nie wiedzialam z czym ...przegrywamy

Link to comment
Share on other sites

dr Derkowski operował też dysplazję stawów labka moich rodziców, najpierw przeprowadził diagnostykę w tym rentgenowską a potem zrobił mi wykład na temat dalszego postępowania oraz wszystkich za i przeciw tych metod leczenia, które mi przedstawił i to my podjęliśmy decyzję jak dalej leczyć Maxa, Max jest już rocznym super zdrowym i sprawnym , potężnym labkiem dr Stefanowicz operował za to dwa nowotwory ,w oczku i w uszku mojego kota Miziajca i pytał mnie o to ,czy chcę badania hist-pat czy nie , choć sprawa wydawała się być przegrana, porozumienie lekarz-pacjent (czy też opiekun pacjenta) zależy od obu stron , ja nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do leczenia i kontaktu z lekarzami w Arce ,a jestem bardzo wymagającą pacjentką ;)

Link to comment
Share on other sites

mial usunac zropiala macice, o usunieciu sledziony sam zadecydowal....odwodzil od patomorfo - zapewnial ze zmiany nie sa nowotworowe- skad ja moge wiedziec po czy zmiany sie ocenia, z perspektywy czasu wydaje sie ze to byly zmiany nowotworowe ... to on powinien wiedziec nie ja, ani sie na tym nie znam ani sledziony nie widzialam
poprostu nie wzial absolutnie pod uwage choroby ktora byla przyczyna i ktora wskazywaly wyniki badan zrobione w lab na miejscu

Kazdy czlowiek popelnia bledy, wazne by zrobil wszystko by zminimalizowac straty

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='jotka_k']a do czego dokładnie potrzebny ten okulista ?[/quote]

Do skutecznego usunięcia dodatkowych rzęs w oku, której wyrastają od wewnątrz i powodują łzawienie oka. Ja nawet kiedys załozyłam osobny wątek na dogo, ale tez tam wszyscy stwierdzają, że okulista jest tylko w Warszawie i Wrocławiu. To ten wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108838[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotka_k']kurcze, a "zwykły" wet się nie podejmie ?[/quote]
Znam takich którzy by sie podjęli ale ja bym do nich z moim psem nie poszła mimo ze mam o nich bardzo dobre zdanie jako o[U] lekarzach ogólnych.[/U]
Wolałabym zeby nie eksperymentowali na oczach mojego zwierzaka dopóki nie zrobią specjalizacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotka_k']no ale skoro w Krakowie nie ma takowego specjalisty to nie widzę innego wyjścia niż zaufać swojemu weterynarzowi[/quote]
:crazyeye:
To miał być żart czy naprawde nie widzisz innego wyjścia??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neonka']Nie ma w weterynarii osobnej specjalizacji z okulistyki jest tylko ogólna i chirurgiczna. Okulistyką w Krakowie zajmuje się dr Paweł Stefanowicz w Arce.[/quote]

bardzo polecam doktora Stefanowicza,to naprawdę doskonały specjalista!
Mojemu 12 letniemu Filutkowi ratuje oko,ale u 8 letniej suni będzie zajmował się właśnie tymi zbędnymi rzęsami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwinka']bardzo polecam doktora Stefanowicza,to naprawdę doskonały specjalista!
Mojemu 12 letniemu Filutkowi ratuje oko,ale u 8 letniej suni będzie zajmował się właśnie tymi zbędnymi rzęsami.[/quote]


A jakie szanse daje doktor Stefanowicz na to, że te rzęsy po zabiegu nie odrosną? Czy rozmawiałaś z nim o tym? Jaką metodą bedzie je usuwał u Twojej suni - wyrywanie rzęś z cebulkami, czy tą tzw. elektrokoagulacją? Czy może jeszcze jakoś inaczej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...