Jump to content
Dogomania

Lecznice w Krakowie


Mokisia

Recommended Posts

Mam ogromną prośbę do dogomaniaków z Krakowa. Bardzo proszę o podanie mi namiarów(adres i tel) na dobre i polecane przez Was lecznice w Krakowie. Slyszalam kilka razy o lecznicy "centralna", moge prosić o nr tel?? I koniecznie musze mieć namiary na jakaś klinike , ktora jest czynna 24h albo ma dyzur nocny, bo inaczej nie bedę mogła spokojnie spać. Zgóry wielkie dzieki. W zasadzie odleglosc nie ma znaczenia bo mozemy podjechać autkiem, ale znowu okolice Nowej Huty nas za bardzo nie interesują;)
Pozdrawiamy
Lila&Axa&Moka
P.S.
Przeprowadzamy się do Krk i stąd moje pytanie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=red]Przypominam osobom piszącym w tym topiku, że Regulamin forum zabrania umieszczania postów krytycznych pod adresem osób jednoznacznie zidentyfikowanych. Takie posty będą usuwane. Jeśli chcecie poradzić Mokisi, żeby jakiejś lecznicy unikała, to bardzo proszę - tylko na priv.[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Z góy dziękuję[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Mod Flaire[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja też polecam Krak-Vet na Sanockiej. Lekarze Orzeł, Kobiałka, Chwastowski. Niestety nie rejestruja tam na godziny, ale nie czeka się bardzo długo.
Ponieważ lekarzy jest tam wiecej (niektórzy jeszcze nie doswiadczeni) wiec można na stronie lecznicy, w linku Kontakty, obejrzeć grafik dyżurów i wybrac dzień oraz porę gdy Ci doswiadczeni lekarze przyjmują.
Na dodatek chyba lubia zwierzeta, bo - choć mają doskonale zaplecze diagnostyczne - nie zdzieraja skóry z pacjentów :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Odświeżam temat.
Niedługo w naszym domu zamieszka mała suczka dalmatynka z dobrej hodowli. Zależy nam by była pod dobrą opieką.
Po doświadczeniach wspaniałej opieki weterynaryjnej w Wawie w bardzo ciężkiej chorobie jaką jest chłoniak, potrzebujemy namiar na naprawdę dobrego weterynarza w Krakowie. Przeczytałam dotychczasowe wypowiedzi, ale być może są jakieś nowe, ważne informacje, którymi powinnam się kierować.
W wątkach, które przeglądałam padały nazwy: Amavet, Arka, Krakvet, dr Słowiński i dr Tarabuła. Proszę o dalsze opinie na temat lecznic i lekarzy weterynarii. Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Polecam KrakVet - Wola Duchacka ul Sanocka 3, oraz Nowa Huta os. Złotego Wieku. Bardzo kompetentni i oddani zwierzętom lekarze. Wspaniały specjalista dr Jarosław Orzeł.
Lecznica czynna cała dobę, a ceny naprawdę dostępne dla każdego. Nie to co w przereklamowanej Arce.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja polecam Amavet. Przy ul. Centralnej 41
Czynny od 10 do 24 :) Poniedz - piatek
Sobota i Niedziela od 10-14 i dyżur od 16-24 :)
Bardzo mili weci :) Do tego trafnie diagnozują i nie zdzierają kaski ;)
- chirurgia, ortopedia
- RTG, USG, EKG
- gastroskopia
- badania lab.
No i ogólnie diagnoza psiaków, kociaków i wszystkich żyjątek ;)
Pracuje tam 5 wetów i technik :)
Fajni i uśmiechnięci ludzie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rennatta

[quote name='MartaReksKiwi']ARKA [URL]http://www.arka-vet.pl/[/URL]
Rowniez bardzo polecam :) Najlepsza kilinika w Krakowie :)
Klinika Weterynaryjna Arka s.c.
Piotr Derkowski, Jerzy Gawor

30-806 Kraków ul. Chłopska 2a
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel: 012 658-83-65[/quote]

Także polecam.
Dodatkowo mają zawsze dyżur 24/24 ( tylko po godzinach więcej się płaci ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska'][URL]http://www.wetdiana.pl/[/URL]

ja również polecam doktor Dianę :lol:

i klinikę "Arka "[/quote]

Doktor Niziołek jak byłam w Warszawie bardzo chwalił doktor Dianę Tarabułę.
Bardzo polecał - jeżeli taki wet chwali to chyba coś w tym jest.

Link to comment
Share on other sites

a ja polecam gabinet na G. Zapolskiej.Są tam dwie Panie, ceny nie wygórowane ale za to kolejki. Najgorzej po południu.Teraz miała operację moja maleńka sunia - usunięcie sudków z jednej strony i sterylka. Zabieg rozległy, sunia wazy tylko 4 kg. Dzisiaj już biega,chce stawac na dwoch łapkach, żadnych powikłań. Doskonała opieka, w razie wątpliwości można dzwonić naewt w święta. Polecam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AskazMajka']dr Derkowski moze i jest dobrym chirurgiem ale niestety nie polecam go po wlasnych doswiadczeniach, podobnie jak uwazam ze lecznica na Centralnej jest ostro przereklamowana-jedynie p. Grzegorz nigdy nie zawiodl ale juz tam nie pracuje.[/quote]

Był kiedyś dobry :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czemu Centralna przereklamowana? Ja tam trafiłam przez przypadek i dobrze moim psem się zajmują.. nie mam do nich zastrzeżeń.

Ostatnio podpytalam tez psiarzy ode mnie z osiedla gdzie chodzą z psami to właśnie na centralną i tez nie narzekają.:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

powiem tak, osobiscie mialam nie najlepsze doswiadczenia z dr Bakowskim - przyjal nas na dyzurze i byc moze w klebach dymu nie dostrzegl jaka dawke leku podal mojej Suni - przesadzil 7-miokrotnie
ponadto pani Bakowska ilekroc ja mialam okazje ujrzec robila wiecej zamieszania niz byla potrzeba, do tego stopnia wrecz ze kiedy lekarz czytal wyniki badan mojej ciezko chorej Suni ona miala pilna potrzebe pozyczenia od niego dlugopisu - zwyczajnie potrafia przeszkadzac sobie nawzajem w pracy, łacznie z pania Sylwia ktora robi tyle szumu rozpakowujac dostewe lekow ze slychac ja pod kombinatem.
Termin sterylki umowilam przez pania Sylwie, p. Bakowska mnie jednak "przegonila"- cos bylo niedagrane ... Bylo jeszcze kilka drobnych incydentow...
nie odnioslam wrazenia ze atmosfera tam panujaca sluzy skupieniu lekarza badajacego i z cala pewnoscia haos nie sluzy zwierzetom
Ja z cala pewnoscia sie tam nie wybiore, podobnie jak nie planuje wizyty w Arce ... choc tam atmosfera i klimat jak najbardziej, tyle ze tez jakos mnie tam nie ciagnie - osobisty uraz
Ponoc Bakowski jest swietny do skomplikowanych zlaman... Osobiscie nie mam pojecia komu oddac dzis psie zdrowie sposrod krakowskich lekarzy - bo zbyt wielu pomylek jestem swiadoma

PS Dopóki Zwierzak zdrowy wszyscy lekarze wydaja sie OK

Link to comment
Share on other sites

[B]AskazMajka[/B].. widzisz ja w Krakowie mieszkam od niedawna. Wczesniej leczyłam psa w Zielonej Górze i u okolicznych wetów. Żaden z nich nie umiał powiedzieć co jest mojemu psu. A tutaj.. pierwsza wityta i Aska Helak dała radę :razz: Później trafiałam na Sylwię.. i ma naprawdę otwarte serce dla psa, przynajmniej mojej "zdechlaczki" ;) Raz jak łapsko rozcięła to mąz pojechał na dyżur, nie wiem na kogo trafił, jakiś facet, mąż też nie narzekał.
Każdy ma jakieś doświadczenia, ja mam takowe i są one na pewno lepsze niż te które miałam z Zielonej Góry, gdzie jedna wizyta potrafiłą mnie kosztować 140 zł i wciskano mi kit, że pies ma zapalenia żołądka, pchano w sukę takie ilości leków, że szok. A tutaj pierwsza wizyta i strzał w dziesiątkę.
A to, że tam jest szum, czy gwar.. zawsze pełno ludzi i psów tam jest. Ruch że hej. No to jakos się musze w tym wszystkim porozumieć ze sobą.
W lecznicy spotkałam panią która od szczeniaka (z bokserką) chodzi tam i akurat była przed zabiegiem mastektomii, óxniej spotkałam ją po zabiegu kilka razy i wszystko było ok.
Także jak widać chyba nie ma reguły na kogo się trafi i jak ten ktoś się zachowa.

Ja tam ich nie bronię, bo jeszcze mogą mi podpaść ;):mad: (oby nie) Ale mam takie wrażenia z kilkunastu wizyt u nich.

Link to comment
Share on other sites

bardzo sie ciesze ze masz dobra opinie i nie zrazilas sie, nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym miec "pod reka" a nawet niekoniecznie az tak blisko kogos komu ufalabym, ale tak nie jest

PS o zamieszaniu pisalam niekoniecznie spowodowanym natlokiem pacjentow, a przeciez dlugopis mozna znalezc w szufladzie a nie przeszkadzac podczas wizyty
PS' wiem ze jestem jedna z nielicznych niezadowolonych ale ... coz stalo sie i samo sie nieodstanie ;-)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...