Jump to content
Dogomania

Piegusia już w domku w Warszawie. Trzymamy kciuki za aklimatyzację!


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 855
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bonsai']Wygląda jak szczeniaczek. :loveu:[/QUOTE]
jak tylko zobaczyłam zdjęcie to pomyślałam, że furciaczek ma u siebie nowego tymczasowicza, szczeniaczka jakiegoś :)
a to nasza Piegusia jest :)
śliczna i słodka :)

Link to comment
Share on other sites

No, na razie Piegusia się trzyma finansowo, co mnie cieszy - zawsze miałam odwrotną sytuację.

Nie wiem czy już można małą ogłaszać, co o tym sądzisz furciaczek? Mi trudno powiedzieć, ponieważ dawno Piegusi nie widziałam...

Link to comment
Share on other sites

Mozna oglaszac, ale zaznaczyc trzeba ze pierwsze dni nie beda super fantastyczne i nie bedzie radosnej iskierki biegajacej po domu. Obawiam sie ze chocby nie wiem ile spedzila czasu u mnie to kazda zmiana otoczenia bedzie dla niej sporym stresem. Mam nadzieje ze uda sie uniknac tak stresujacych chwil jak to mialo miejsce podczas jej przybycia. Bedzie trzeba odpowiednio akcje logistyczna przeprowadzic a ja musze postarac sie zapewnic jej wiecej kontaktu z obcymi ludzmi i miejscami. Fantastycznie by bylo gdyby trafil sie domek gdzies gdzie bede mogla sama podjechac i mala zawiezc, zawsze to mniejszy szok by byl.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to w takim razie ułożę dziś dla małej tekst i będziemy szukać dla niej domu w pobliżu furciaczek. Też myślę, że najfajniej by było, gdyby nowy domek mógł odwiedzić sunię kilkakrotnie, a Piegusia nowy domek, zanim na stałe przeniesie się w nowe miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oQApaZ-3kyA/TgnPnz--O3I/AAAAAAAAEFA/KIprsRttIOA/IMG_0695.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fo4N9SkYc8Q/TgnPzYZbaeI/AAAAAAAAEFE/Z8SgPW_voOc/IMG_0696.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2GfLZGyciwo/TgnQQQQnKgI/AAAAAAAAEFI/URNPgqjklxc/IMG_0672.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Piegusia wygląda przeuroczo, szczególnie nos w nos z kotem. Jakoś na szczęście go nie pożarła.Czy jest pewność ,że krwiożercze zapędy jej minęły ?
Może na wszelki wypadek szukać domu bez zwierzaków?

Widzę ,że stan konta jest dobry, więc pomyślałam sobie ,że na razie może będę wpłacać na inne biedy i będę kontrolować sytuację suni .Jak tylko będzie kiepsko z kasą, natychmiast wrócę do wpłat.Szkoda mi po prostu, gdy u 1. psa pieniądze leżą ,a drugi jest biedny jak mysz kościelna.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie kontakty pod scisla kontrola, do tej pory nie było sytuacji która mogła prowadzić do nerwowej reakcji suki. Koty właściwie ignoruje, czasami się zainteresuje ale nie szuka z nimi kontaktu. Jak kot do niej podejdzie to owszem powącha, popatrzy i zazwyczaj odchodzi. Ale po tym co się stało bałabym się zostawić Piegusie sam na sam z innym żywym stworzeniem.
Zobaczymy czy z Cinkiem (jamnik gigant) sie dogada, jak bedzie ok to zaczniemy w 3 spedzac czas. (Promcia, cinek i piegunia).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']
Widzę ,że stan konta jest dobry, więc pomyślałam sobie ,że na razie może będę wpłacać na inne biedy i będę kontrolować sytuację suni .Jak tylko będzie kiepsko z kasą, natychmiast wrócę do wpłat.Szkoda mi po prostu, gdy u 1. psa pieniądze leżą ,a drugi jest biedny jak mysz kościelna.[/QUOTE]

Dobrze, będę się odzywać do Ciebie, jeśli stan konta Piegusi będzie w krytycznym stanie.



Cieszę się, że Piegusia robi postępy. Pewnie będziemy szukać domu bez innych zwierząt, ale mimo to odpowiednia socjalizacja przyda się jej, więc fajnie, że pracujecie. Jestem ciekawa jak przebiegnie spotkanie z Cinkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...